#htmlcaption1 Petra LovelyHair Petra LovelyHair.

II. Setkání a sraz blogerek s Biodermou

Příjemný sobotní večer vám všem,

dnes mám pro vás jen rychlou fotoreportáž z dnešního super dne, který jsem strávila spolu s dalšími blogerkami na druhém setkání s Biodermou. V půl 11 dopoledne jsem dorazila na místo určení do školy líčení Surface, kde nám ředitelka a vizážistka Bára Nevická shrnula hlavní body, kterými se v líčení řídit, co a jak používat a čeho se naopak v líčení vyvarovat. Ačkoliv nějaké základy mám, tak jsem se dozvěděla pár nových a zajímavých informací, které nám podala velice příjemnou a zábavnou  formou. Přiznám se, že nejvíce ma zaujal "beauty blender", což je taková houbička na makeup ve tvaru vejce, který znám od američanek, ale dnes jsem si ho mohla i osahat a po kladných zkušenostech, které nám Bára sdělila, reálně uvažuji o jeho zakoupení, ačkoliv jsem dříve k tomuto výrobku byla skeptická. Další věc, kterou mi potvrdila je to, že na některých věcech se nevyplatí šetřit, například na štětcích, což mohu potvrdit, na Sigma sadu mohu pět jen samá pozitiva  :). Kolem 12 hodiny jsme se odebraly na společný vynikající oběd do italské restaurace, musím říct, že to byl pro mé chuťové buňky opravdu zážitek, protože jsem nikdy dříve například neochutnala poctivou pravou mozzarellu, takže jsme si opravdu moc pochutnaly. Po obědě následovalo představení novinek Bioderma, které nám ukázala Jana Steinbauerová z Biodermy. Přednáška byla pojata i trochu z odborného hlediska, což mě ohromně bavilo, protože koho zajímá kosmetika, jistě by si rád poslechl i to, jak takový krém funguje na buněčné úrovni, do jakých vrstev pokožky doputuje a jak vůbec funguje obnova pokožky a její hospodaření s vodou či energií. O nových produktech, které jsme všechny dostaly k otestování, vám napíši osobní zkušenosti později, rozhodně ale mohu říci, že se máte na co těšit, zvláště, pokud vás zaujalo Matricium a pokud vás třeba začíná trápit mírná ztráta elasticity pleti, či první mimické vrásky. Těšit se ale můžete i na soutěže o kosmetické balíčky od Biodermy :). 
Abych to shrnula, byl to fajn den, nabitý novými poznatky a já jsem moc vděčná, že jsem se ho mohla zúčastnit, za to děkuji Janě z Biodermy. Zároveň děkuji a zdravím všechny blogerky, které jsem dnes opět osobně viděla nebo se kterými jsem se seznámila, myslím, že jsme strávily opravdu příjemný den a ačkoliv ještě nejsem úplně v kondici, moc jsem si celý den užila :). Mějte všichni krásný večer a brzy se na vás budu těšit u dalšího videa, které bude věnované líčení.


Návštěva v továrně Ryor - upoutávka

Krásný sváteční den vám všem,

dnes mám pro vás jen malou ukázku toho, na co se můžete těšit v příštím týdnu :). Byla jsem pozvána přímo do továrny Ryoru v Kyšicích u Kladna, abych se podívala na výrobu přípravků Ryor a abych to pro vás také mohla zdokumentovat. Musím říct, že jsem tam strávila báječný čas, nejvíce se mi líbilo v hale, kde se krémy plnily a nalepovaly etikety, dokonce jsem si to mohla i trochu vyzkoušet :). Nahlédli jsme ale i do skladu surovin, či do laboratoře, kde se krémy sestavují a testují. Dozvěděla jsem se plno zajímavých informací a skvěle jsem si popovídala s vedoucí marketingu a dcerou majitelky společnosti Ryor, slečnou Janou Štěpánkovou, je ohromně sympatická, má obrovský přehled a smysl pro humor, což ostatně uvidíte i na videu v příštím týdnu. Jí také mnohokrát děkuji za pozvání! A samozřejmě ani vy nepřijdete zkrátka, domluvily jsem pro vás soutěž o krásné balíčky plné super kosmetiky ;), určitě se máte na co těšit :)! Dnes tedy jen pár fotek a rychlé video ze včerejška, mějte fajn den!

P.S.moc děkuji všem za účast v soutěži o MUA paletky, musím přiznat, že to předčilo má očekávání a moc mě mrzí, že pro vás těch paletek nemám více, děkuju moc! Soutěž běží do neděle do půlnoci a vítěze vyhlásím co nejdříve v příštím týdnu :).Kosmetika MUA + soutěž o jednu z MUA paletek

Příjemný den všem,

dnes mám pro vás další kosmetické video. Tentokrát o kosmetické značce Makeup academy, která má v nabídce poměrně levné a za tu cenu vůbec ne špatné, paletky. A protože jsem se rozhodla, že je zase čas vás odměnit za vaši přízeň, koupila jsem jednu paletku i pro vás. Pravidla soutěže jsou úplně jednoduchá, protože, jak víte, nemám ráda žádné složité instrukce typu "klikni tam a tam, dej like na facebooku a udělej stojku na hlavě", to mě osobně vždy spíš tak akorát otráví, tak jen zanechte pod tímto článkem komentář s vaším kontaktním emailem. Jen mám tentokrát jednu prosbu, pokud nemáte založený profil a jste tu jako anonymní, uveďte svůj email se jménem, žádné 12honzajde@nesepytelmouky.cz, takový anonym prostě nevyhraje. Nezlobte se za to na mne, ale už mám anonymních rýpalů dost na to, abych jim ještě posílala dárky. Je mi jasné, že i tak samozřejmě někdo takový vyhrát může, ale alepoň trochu se to snad eliminuje.
Soutěž poběží do neděle, protože si nejsem úplně jistá, jak ted na tom budu s časem, následujících pár dnů a navíc stále ještě nejsem úplně zdravá, tak snad vám to vynahradí alespoň tato soutěž :)....Mějte fajn den!

 
MUA Pretty pastels
 

MUA Immaculate collection - o tuto paletku soutěžíte, 24 krásných sytých odstínůRtěnky č. 4, 3, 2
 
 

Ryor ultramastné tělové mléko Mořské řasy

Krásný slunečný den všem,

dnes si dáme další psanou recenzi, protože na video se ještě opravdu necítím, kašlu a teče mi z nosu,tak by to nebylo nic úplně estetického, navíc se mi nechce natáčet v pyžamu a nějak nemám energii na nějakou úpravu a převlékání :)....

Ještě, než se vrhnu na recenzi, hodně z vás mi psalo, kde že se u mě dají koupit ty Sigma štětce, že jste to nezaregistrovali...no je fakt, že já jsem to nějak moc nepropagovala, protože s tím nechci otravovat vás, kdo o štětce třeba zájem nemáte a nezajímá vás to, ale objednat si je můžete TADY.

A teď už k vlastní recenzi, mléko mi bylo zasláno firmou Ryor k zrecenzování a přiznám se, že jsem se na tuto zářijovou novinku moc těšila, protože na podzim a v zimě mám pokožku docela dost suchou a to hlavně díky tomu, že máme hrozně tvrdou vodu, která dost vysušuje a spolu s mrazem v zimě a studeným počasím, je to peklo. Ultramastné tělové mléko z řady Mořské řasy osahuje přírodní emolienty, což jsou vlastně hydratační složky, které zvyšují hydrataci pokožky tím, že snižují odpařování vody z jejích vrchních vrstev. Dále obsahuje extrakt z mořských řas a ceramidy, které pomáhají obnovovat přirozený ochranný kožní film.
Já sama za sebe musím říct, že s mlékem a jeho hydratační schopností, jsem velice spokojena. Mléko je takové trošku hutnější konzistence, než jsou běžná tělová mléka, nerozteče se vám hned na pokožce, což mně osobně vyhovuje. Jde ale hezky roztírat a na to, že je mastnější, tak se poměrně rychle vstřebává a nemáte ulepený pocit, chvíli po namazání se mohu klidně obléknout, aniž bych měla pocit, že se na mě oblečení lepí. Mléko je na můj vkus parfémováno více, než bych považovala za nutné, ale vůně je příjemná a je cítit spíše při natírání, po vsáknutí cítíte spíš jen takovou čistou svěží vůni, což je velice příjemné. Samotnou hydratační schopnost bych hodnotila jako velice dobrou, pokožka je opravdu krásně hebká a vláčná a nikde nejsou žádné suché šupinky. Obsah mléka je 300ml a cena na eshopu je 116Kč. Sama za sebe mohu tuto Ryoráckou novinku s čistým svědomím doporučit, mně osobně velice vyhovuje.


Rtěnkový speciál - všechny mé rtěnky + Sigma na lovelyhair.cz

Příjemné pondělí,

tohle video jistě nebude pro každého, protože je poměrně dlouhé a jen takové "očumovací", ale jelikož jste si o něj psali opravdu hrozně moc, tak jsem ho ráda natočila :), snad bude bavit alespoň některé z vás :).

 
Ještě bych vás ráda informovala, že dnes cca od 15 hod. bude možno na eshopu Lovely Hair objednat sadu štětců Sigma, pokud zvolíte platbu předem na účet, je poštovné zdarma. V příští várce, by měly být již i jednotlivé štětce a možná cestovní sady,  podle toho, o co budete mít největší zájem. Budu ráda, když mi dáte v kometářích vědět, které štětce byste rádi v eshopu viděli a já se pokusím to zařídit ;). Co se týče ceny, myslím, že je velmi příznivá, sada vychází o 175Kč levněji, než kdybyste sami objednávali z USA, jak jsem již vysvětlovala ve videu, není možné mít cenu jako v USA, protože se platí poštovné, DPH 20% z celkové ceny včetně poštovného, platba za zprostředkování ČP a ani kurz, který vidíte u nás, není shodný s tím, podle kterého vám to prodejce strhne, bývá minimálně o 1Kč, někdy 2 Kč na dolar vyšší. Doufám, že jsem tímto dostatečně celou problematiku vysvětlila a že mi nějaský strašně chytrý anonym nenapíše, jak to je drahé, ale ani bych se tomu nedivila :D.... 

Half moon nails v mém provedení

Příjemné sobotní odpoledne,

předem bych moc chtěla poděkovat všem, kdo mi přáli brzké uzdravení, stále se potím v posteli a tak mám alespoň trochu času v klidu zabrouzdat po internetu a vymyslet detaily k článkům a videím, které mne napadly v poslední době. Říkala jsem si, že bych mohla udělat video na téma, jak se trochu vylepšit líčením a co použít, když vám teče z nosu a necítíte se dobře a přesto musíte třeba na nějakou důležitou akci. Myslím, že teď na podzim, v chřipkovém období, by to mohlo být zajímavé téma, bavilo by vás to?
Také bych chtěla ještě jednou moc poděkovat všem, kdo přispěli do diskuze pod videem o plesových šatech a jelikož paní majitelka salonu Sára je hrozně fajn a sympatická žena, rozhodla se poděkovat vám všem "osobně" formou zprávy na mém blogu. Naleznete ji v druhé části dnešního postu :). Já osobně mohu říci jen to, že jsem vděčná, že jsme video mohli natočit a budu se těšit třeba na pokračování, kde se budeme moci věnovat třeba i jiným šatům, než pro maturantky :).

Tak a teď už k dnešnímu rychločlánku. Half moon nails nejspíš hodně z vás zná, já už tento způsob lakování také nějaký ten pátek znám, ale nějak jsem nikdy neměla čas se s tím vyřádit, až teď, když ležím v posteli s čajem :). Takže tady je má varianta tohoto trendu, který mně osobně přijde velice nápaditý a líbí se mi mnohem více, než třeba klasická francie. Zvláště si myslím, že ohraničení třpytkami, jako jsem to dnes udělala já, nebo kamínky, bude bezvadný tip na manikúru pro nadcházející plesovou sezonu.
Možná bych měla říci pár slov k postupu, i když si myslím, že je to vcelku jasné a nechce to nic víc, než trošku trpělivosti a pevnou ruku, doporučuji opřít si loket o podložku ;). Nejdříve jsem nehty nalakovala tmavě fialovým lakem a po jeho zaschnutí jsem si vzala stříbrný zdobící lak s tenkým štětečkem, který dnes seženete v každé drogerii a úplně jednoduše kolem lůžka vykreslila půlměsíce. Tedy žádná věda, normálně od ruky, ale kdo chce, může si vystřihnout z náplasti obloučky a dělat to podle nich, jen pozor, aby byl podklad opravdu pořádně zachlý a abyste si lak nestrhli i s náplastí. Pak už jsem jen vzala drobné třpytky a nasázela je manikúrní zdobičkou kolem stříbrných obloučků. K tomu, aby se na laku zachytávaly, mi posloužil obyčejný bezbarvý lak, kterým jsem kolem obloučku udělala pár kapek. Pak už zbývá jen celé dílo přelakovat bezbarvým lakem na nehty a je hotovo :). Jak se vám výsledek líbí, zkusíte?


OOTD - White & Pink & Gold

Krásné odpoledne,

jelikož se dnes potím v posteli, protože mě skolilo nachlazení, sestřihala jsem vám nové outfitové video. Doufám, že tento outfit se vám bude líbit, protože mně se tato neobvyklá kombinace líbila moc! Za inspiraci ke koupi lodiček děkuji Veronice ze Style by Veronica, kde jsem je ve zlatorůžové kombinaci poprvé spatřila a nakonec jsem psychicky nevydržela a z ebay si je objednala, pokud je budete hledat, dejte heslo "cap toe pumps". Užijte si víkend lépe než já :)!

 
 

Jak si vybrat šaty na ples / maturitní ples / do tanečních - video

Krásný den vám všem,

dnes mám pro vás poměrně obsáhlý článek a video, na kterém jsem pracovala několik dní a o které jste si poměrně hodně psali. Bude se týkat výběru šatů na maturitní ples či do tanečních, sezona se nezadržitelně blíží. Protože jsem nechtěla o šatech jen vykládat na kameru, bez pořádné ukázky a navíc nejsem na tohle žádný odborník, rozhodla jsem se oslovit paní majitelku  Svatebního salonu Sára , Laďku Votrubovou, u nás v J. Hradci a požadat ji o rozhovor, pár ukázek a pár tipů přímo od odborníka, k mé radosti nabídku přijala a tak vám přináším toto video. Každoročně se také v J. Hradci koná přehlídka plesových a svatebních šatů v rámci květinového dne a tak vám v druhé části videa přináším její sestřih, který jsem natočila přímo na místě a kde můžete šaty vidět přímo na modelkách v akci :). Zároveň bych chtěla poděkovat za spolupráci svému manželovi, který video natáčel a nafotil mne v šatech a také fotografu Milanu Havlíkovi, který mi poskytl fotografie šatů. Mimochodem Milan také fotí maturitní plesy a vzhledem k tomu, že jeho fotky jsou opravdu super, mohl by to být i tip pro vás, kteří sháníte fotografa třeba právě pro svůj maturitní ples.
Ještě jednou tedy děkuji všem zúčastněným a doufám, že si video užijete, je to takový skok z reality do pohádky :)......Ještě bych se chtěla trochu omluvit, v prostorách salonu byla ozvěna, tak zvuk videa není úplně ideální, ale pokud si zvuk trošku stáhnete, je to relativně v pořádku ;).

Krásný den všem a budu moc ráda, když mi dáte vědět, jaký styl šatů se líbí vám a jestli vás některé šaty z nabídky zaujaly.

BOHUŽEL YOUTUBE S BLOGSPOTEM OPĚT NESPOLUPRACUJE A VIDEO NEJDE VLOŽIT NA BLOG, PROTO PROSÍM MRKNĚTE NA VIDEO TADY, DĚKUJU.

A málem bych zapomněla na úplně nejdůležitější informaci, vyjednala jsem slevu pro mé čnetářky na půjčovné šatů právě v salonu Sára, kdo řekne heslo "petralovelyhair" nebo že o salonu četl na mém blogu, či viděl video, dostane 10% slevu na půjčovné :)!
Rty v podzimních barvách

Příjemný večer všem,

venku už to dnes vypadá opravdu na podzim a tak , než se vrhneme na další videa s čistě podzimní tématikou, ukáži vám dnes úlovky z našich drogerií. Jak jsem vám již ukazovala minulý týden v článku "Můj signature look pro letošní podzim", jemné oči a hodně výrazné rty si hodlám tento podzim užít, vím, že mám na tmavé rtěnky docela světlou pleť, ale na druhou stranu mi ten kontrast přijde docela zajímavý a navíc tím, jak mám teď rty opravdu plné (díky tomu, že je mám téměř neustále oteklé a podrážděné od rovnátek), tak mi tmavá barva přijde opravdu vhod, protože rty trošku zmenší. Minulý týden jsem si tedy udělala výlet do DM i Schleckera a vybrala si pár rtěnek za velmi rozumné ceny (rtěnky S-he byly u nás dokonce ve velké slevě) a ostatní stojí kolem 50-60 Kč, takže i pokud byste se s barvou netrefili, tak vás to nezruinuje.


Štětce na makeup Sigma - video

Příjemné úterý,

dnes mám pro vás další video, tentokrát na téma štětce. Jedno video o štětcích jsem už dělala, včetně péče o ně, i když já se o ně nějak zvláště nestarám, prostě je umyji šamponem a nastříkám na ně desinfekci, nic víc :). Nicméně na téma Sigma mi chodí tolik emailů, že jsem se rozhodla toto téma ještě samostatně rozebrat ve videu a pokusit se vám sadu, kterou mám oukoušenou já a jsem s ní spokojena, dodat do ČR tak, aby cena byla příznivá a abyste měli štětce druhý den doma, koho zajímá více, nechť koukne na video :)....

Masky na vlasy Kallos Latte a Placenta

Příjemné pondělní odpoledne,

možná již někdo z vás zaregistroval, že se na českém internetu nabízí ke koupi nové masky na vlasy a vlasová kosmetika od italské značky Kallos. Přiznám se, že značku nijak zvláště neznám a tak jsem se jala prozkoumat internetové vody. Domovská stránka této kosmetické značky je http://www.kallos.com/, ale u nás je k sehnání třeba na http://www.parfums.cz/. Výrobce nabízí celou škálu vlasových produktů a vzhledem k příznivým cenám, mě určitě láká objednat i další, než masky, které jsme si objednaly s kamarádkou napůl, protože obsah jedné je 800ml a tak to má člověk opravdu na dlouho :). Kromě velkého balení vás jistě upoutá i cena, která je 95Kč.

Co se týče masky Latte, psala o ní už i Labradoora, kterou považuji za vlasového guru, takže na její recenzi určitě mrkněte, má velké zkušenosti s vlasovou kosmetikou a regenerací vlasů ;). Maska sama o sobě má bílou barvu, není nijak extrémně hutná, je spíše taková lehčí, ale nijak tekutá, konzistence je prostě tak akorát, aby vám z vlasů vyloženě nestékala, ale i tak je třeba je před nanášením vymačkat, aby nebyly moc mokré. Maska se má nechat působit 5-10minut, já ji nechávám podle toho, kolik mám zrovna času, někdy 5, jindy 10, minut. Vlasy mám po této masce hezky hebké a hydratované, ale nepřijde mi zase tolik výživná, aby zvládla napravit vlasy hodně vysušené, tato maska je vhodná na vlasy narušené, chemicky ošetřené a obsahuje mléčný protein. Co je pro mě ale hlavním plusovým bodem je neuvěřitelně nádherná vůně, voní jako vanilkový pudink a vůně ve vlasech i chvíli vydrží, takže můžete očiuchávat co je jen libo. Musím podotknout, že když použiji druhý den do vlasů ještě orofluido, tak je vanilka ještě intenzivnější.

Druhá maska, kterou jsme vyzkoušela, je Placenta. Tato maska obsahuje rostlinné výtažky a je určena pro vlasy suché a poškozené. Maska se má opět nechat působit 5-10 minut a poté opláchnout. Asi bych měla uvést, že obě masky nanáším pouze do délek, nikoliv ke kořínkům, protože ty se mi mastí samy o sobě dostatečně a tak je nechci zbytečně zatěžovat maskami, které ve valné většině maštění urychlí. Abych řekla pravdu, co se týče účinků, nevidím mezi oběma maskami rozdíl, vypadají i na pohled stejně, jediný rozdíl je ve vůni, protože Placenta takhle krásně zdaleka nevoní, je cítit klasicky šamponově, ale účinky jsou stejné jako u Latte, vlasy jsou hezky hebké, vzdušné a nezatížené.
 
Pokud bych měla hodnocení shrnout, nesedám si z toho na zadek, připadají mi jako lepší průměr, ale na druhou stranu je to poměrně hodně muziky za málo peněz, protože vlasy jsou po nich opravdu hezky hladké a hydratované a cena je směšná. Doporučila bych je pro vlasy normální, sušší, ale ne až příliš vysušené či hodně poškozené, na ty si myslím, že by nestačily. Podle mě budou vhodné i pro vlasy, které se u kořínků mastí, ale mají sušší konce. Kdo by chtěl pitvat složení obou masek, klikněte na celý článek, složení jsem vám nafotila, protože nikde na netu jsem ho vypsané nenašla.

OOTD - Lace dress

Příjemné nedělní odpoledne,

dnes mám pro vás další outfitové video a pár fotek. Tohle rozhodně opět nebude pro každého a je mi jasné, že tento "retro" styl se hodně lidem líbit nebude. Já se ale přiznám, že já ho mám moc ráda a tyhle šaty z Oasapu se mi zalíbily na stránkách na první pohled, podle mě jsou krásně univerzální, dají se nosit jak na den, třeba se svetříkem, jako jsem je měla dnes já, tak klidně na večer, s jemnějšími lodičkami a psaníčkem. Co myslíte vy? :)

Mimochodem, rtěnka na fotkách je od značky S-he (odstín 147), kterou jsem v poslední době záměrně přehlížela, nelíbí se mi obaly a vlastně ani nové ceny. A protože měli u nás malý výprodej takových "nepoužitelných" barev, mám doma ještě stříbrnou, černou a ostře fialovou a všechny jsou super a krémové, tuhle vínovou a tu fialovou hodlám klidně nosit, ale stříbrná a černá jsou jen na pokusy a focení. Seženete je v DM a běžná cena je 60Kč, určitě na ně můžete čekat recenzi, možná hned zítra :).....

 
 

Zaplétaný francouzský drdol na boku - video

Krásný pátek všem,

dnes mám pro vás další účesové video, doufám, že se vám bude líbit a že tento účes vyzkoušíte :). Mějte fajn den!

Moje sbírka kosmetiky - moje nákupy za poslední rok - video + výherce Bioderma giveaway

Krásný upršený čtvrtek,

počasí mi zrovna dnes hraje do noty, protože tohle video je spíše celovečerní film :) a kdyby bylo krásně, asi málokdo by se na něj díval. I tak obdivuji předem všechny, kdo dokoukají do konce, ale sami jste takové video chtěli, takže dobře vám tak :D! Snažila jsem se být co nejstručnější, ale protože mi za poslední rok té kosmetiky opravdu trošku přibylo, tak to zcela nešlo. Toto video jsem netočila v HD, protože by pak bylo tak obrovské, že bych ho asi nikdy nenahrála na youtube :), myslím ale, že u tohoto typu videa, vám to snad tolik vadit nebude. takže se pohodlně usaďte, uvařte si čaj a pojďte se semnou podívat, co jsem si za ten rok pořídila a jaké ty produkty jsou, můžete se těšit na Rimmel, Sleek, Dermacol, NYX, Barry M, Essence, Garnier, Missha, Maybelline atd... :).

 
Zároveň vám všem děkuji za účast v giveaway (už pro vás chystám další ;) a ráda bych pogratulovala vítězce, kterou se stává Jitka. Její komentář jsme vybrali s manželem z toho důvodu, že jsem chtěla udělat radost nějaké mladé mamince, protože těhotenství, samotný porod a pak péče o dítě, jsou velmi náročné a když se k tomu ještě přidají změny na těle a třeba právě ty pigmentové skvrny, není to nic příjemného. A tak bych ráda pomohla zbavit se jednoho problému v podobě pigmentových skvrn, doufám, že vítězce krémy zaberou tak jako mně :)!
 
 

OOTD - Polka dot dress

Krásný den všem,

dnes mám pro váš můj včerejší, asi úplně poslední letní, outfit. Tyhle šaty už jste na mně zahlédli na fotkách ze srazu s Biodermou, ale ještě jsem je neměla v outfitovém příspěvku. Musím říct, že když jsem je v HM viděla, byla to láska na první pohled, přesně můj styl, takže jsem neváhala :). Jinak je to celkově velmi jednoduché a vlasně moc nemám, co bych doplnila, vše je ve videu. Tak a teď už opravdu začne podzim a outfitů nejspíš ubude, protože na podzim a zimu tolik oblečení zdaleka nemám, jako na léto.


Girls night out makeup - video

Krásné pondělí,

dnes mám pro vás slibované video, večerní párty líčení. Tento návod jsem točila už někdy v srpnu, takže je ještě starým způsobem, budu moc ráda, když mi dáte vědět, který způsob natáčení videí se vám líbí víc, mně přijde, že ten nový je lepší v tom, že je takový stručnější a tím, jak nemluvím přímo, se můžu více soustředit na líčení a lépe ho ukázat, tento starý způsob je možná zase osobnější......asi to budu nějak střídat, uvidíme :).

Mějte fajn pondělí!

Protože opět nefunguje vkládání a přes blogger se to nahrává asi stopadesát let, tak prosím klik SEM.

Bioderma White objective, krém na bělení pigmentových skvrn - recenze + giveaway

Příjemný nedělní podvečer vám všem,

dnes mám pro vás recenzi přípravku a soutěž o pár výrobků z řady, která rozhodně nebude pro každého a obávám se, že primárně zaujme pouze ty "starší" z vás, kteří mají problémy s nadměrnou pigmentací po porodu nebo snad dokonce stařeckými skvrnami. Nicméně pigmentové skvrny nejsou zcela výsadou vyššího věku a i mladší lidé je mívají. Tyto tmavší fleky na kůži se objevují hlavně s nadměrným sluněním, pobytem v soláriích, mohou být více vidět po porodu v důsledku hormonálních změn či při užívání antikoncepce, mohou být ale i vrozené, poslední častou možností vzniku skvrn je vyšší věk. Dalšími příčinami vzniku skvrn může být i nedostatek vitamínů, špatná funkce jater, hyperpigmentace, zjizvená nebo poškozená kůže či zánět na pokožce. Proto vy všichni, kdo máte s tímto problémem zkušenosti a potřebujete nějakou tu skvrnku zesvětlit, tak zbystřete, všem ostatním vyhlašuji rozchod :) a doufám, že se budou těšit na zítra, kdy si dáme další video.....

Líčení podle Katy Perry - video

Krásný pátek vám všem,

dnes mám pro vás avizované video, líčení podle Katy Perry pro magazín Cleo. Určitě to není běžný denní look, i když s jinou rtěnkou, si to představit umím, ale na párty, je to podle mě fajn :). Jak se vám líbí?
P.S. jestli mi ještě další člověk napíše, že si zvětšuju rty, asi ho zaškrtím :D, já prostě takový tvar mám, už nevím, jak to vysvětlit jinak a už to ani vysvětlovat pořád dokola nebudu, děkuju ;)

Můj signature look pro podzim 2012

Krásný den všem,
 
počasí se začíná tvářit trošku podzimně a tak jsem se rozhodla vytvořit úplně jednoduchý podzimní look. Kromě výrazných silně orámovaných a rozblenděných černých očních linek a stínů, jsou i tmavé vínové a fialové rty znovu trendem podzimu jako v roce loňském. Mám takový dojem, že tmavé rty frčí vlastně každý podzim, jen se možná maličko liší odstíny, ale já osobně jsem ráda, protože takový makeup je extrémně rychlý a jednoduchý na provedení a myslím, že se správným odstínem, bude slušet skoro každému, jen pozor, pokud máte úzké rty, na těch to dobře nevypadá, protože tmavá barva je ještě opticky zmenší.
 
Já jsem celý obličej sjednotila makeupem Wake up me od Rimmelu, který mám nově, asi 14 dnů a zatím se mi zdá super, krásně sjednotí a projasní, krytí je spíše menší až střední, ale zato pěkně hydratuje a opravdu vůbec nevysušuje, za mě rozhodně palec nahoru. Nanášela jsem ho štětcem od  Sigmy F88, který mi byl zaslán k recenzi a co víc o něm říci, než jen to, že jako všechny ostatní štětce od této značky, je prostě báječný, makeup s ním rozetřete rovnoměrně a pleť je opravdu jako z photoshopu, rozhodně od nich nějaký syntetický kabuki na nanášení makeupu doporučuji!
  Dále jsem pokračovala korektorem, u tak výrazných rtů je dokonalá pleť bez pupínků nutností. Korektor jsem nanesla i na kruhy pod očima a také na oční víčka, jednak kvůli sjednocení odstínu pleti a jednak místo báze pod oční stíny. Oční stíny samotné, jsem použila v jemné tělové barvě se třpytem, ale krásně budou vypadat i jen matné. Víčko jsem poprášila celé, až do ohybu oka a rozetřela směrem k obočí. Pak už zbývá jen nanést oblíbenou řasenku, tato od Sephory je moc fajn, protože neslepuje a řasy s ní vypadají přirozeně, což je u výrazných rtů žádoucí, řasy by rty neměly přebíjet, ale měly by být pouze jemně zvýrazněné. Posledním krokem je výrazná vínovofialová rtěnka, odstín After work wine jsem vám již několikrát ukazovala, tahle rtěnka mě vážně baví, ačkoliv je na mě hodně tmavá, tak se mi líbí, je i dobře pigmentovaná a pěkně hydratační. Kromě úzkých rtů byste si ovšem měli dát pozor i na zažloutlé zuby, protože tato barva žlutou zvýrazňuje. Rtěnku jsem použila i na tváře místo tvářenky.
 Celý look netrvá vytvořit déle než 5 minut a podle mě bude do podzimních plískanic jako stvořený, jak se líbí vám? Umíte si představit, že byste nosili tak výraznou rtěnku na den? Mně se teď na podzim moc zalíbila, protože ještě nejsem úplně bílomodrá jako bývám v zimě, kdy už si ji nebudu moci dovolit, myslím, že si ještě nějakou tmavou pořídím......


OOTD - Pink hippie - video

Krásnou středu všem,

dnes mám pro vás jen rychlé outfitové video a pár fotek. Je mi jasné, že tento outfit určitě nebude pro každého a že bude mít hodně odpůrců, protože, jednak je to dost růžové a jednak většina lidí nemá ráda zvony, ale já jsem se v tom cítila dobře, protože obojí ráda mám :). Jak se vám tato kombinace líbí?

P.S. vlasy nemám obarvené, jsou to jen barevné clip in prameny , určitě to nebudu nosit pořád a běžně, protože kontrastní melíry nemám v zásadě moc ráda, ale na druhou stranu takový barevný melír občas, pokud se to hodí k oblečení, se mi líbí, je to příjemná změna a člověk si nemusí ničit své vlasy :), co na to říkáte vy?

 

Garnier BB cream pro smíšenou až mastnou pleť + srovnání s variantou pro suchou pleť

Příjemné úterý všem,
 
už dlouho čtu chválu na "nový" BB od Garnieru ve variantě pro normální, smíšenou až mastnou pleť. Protože variantu pro pleť sušší, jsem už zkoušela a můžete si o ní přečíst tady , vrhneme se dnes i na porovnání obou krémů. Na úvod musím říci, že i mě tento BB krém mile překvapil a vůbec jsem nečekala, že tato varianta by mohla být lepší, než ta původní, která mě sice složením v zimě vyhovovala, ovšem barvou byl příliš tmavý a žlutý. Jak víte, v poslední době mám s pletí trochu problémy, nevím, čím to, jestli to bylo teplým počasím nebo něčím jiným, ale jak pleť, tak vlasy, se mi více mastí a produkty, které běžně používám na suchou pleť, mi v tomto stadiu přestávají vyhovovat, moc se po nich lesknu a dělají se mi pupínky. Proto, když se mi naskytla možnost vyzkoušet tento BB, byla jsem moc ráda, i když jsem nečekala žádné převratné účinky.....


Oba krémy mám ve variantě pro světlou pleť. Co se týče barvy, BB pro mastnou pleť je světlejší a také se žlutým podtonem, ale přesto mi připadá, že se pleti barevně přizpůsobí mnohem více, než jeho hydratační kolega pro pleť suchou, který je poměrně dost tmavý a žlutý. Konzistence je také mnohem více tekutá a na obličeji vám jakoby uschne a vpije se, zatímco varianta pro suchou pleť je hodně hutná a do pleti se tolik nevpije. Variatna pro suchou pleť obsahuje mikrotřpytečky a tak se na slunci můžete lesknout a bude třeba přepudrovat, zatímco ta pro pleť mastnou žádné třpytky neobsahuje a pleť opravdu hezky zmatuje, ačkoliv to nevypadá nepřirozeně. Pudr už jsem vůbec nemusela použít. Další věc, která se mi na nové variantě líbí více je to, že docela solidně kryje a sjednocuje, opravdu jsem byla překvapená a jak sami vidíte z fotek, tak rozdíl je to opravdu markatní a zvládne to i kruhy pod očima. Bála jsem se toho, že tento krém bude vysušovat a pleť stahovat, protože přecejen tváře a okolí očí mám stále spíše suché, zatímco čelo, brada a střed obličeje se mi v poslední době více mastí, nic takové se ale neděje, pleť je pěkně hydratovaná, vůbec mě krém nevysušuje, nestahuje a nezalézá do pórů ani vrásek. Navíc jeho výdrž je poměrně solidní.Tato varianta také obsahuje minerální pigmenty a má ochranný faktor 20, zatímco ta stará má "pouze" 15. Obsah je 40 ml a ceny jsou do 200Kč, někde 179,-, někde 199,-, možná seženete v akci někde i levněji. Za stejnou cenu má ovšem varianta pro suchou plež o 10ml větší obsah. Posledním bodem, o kterém bych se chtěla zmínit, je balení. A i v tomto bodě je nová varianta lepší, úzký tubičkový aplikátor umožňuje krém dávkovat poměrně přesně a hrdlo není opatlané jako u klasického balení v tubě staré varianty pro pleť suchou.
Pokud bych tedy měla celé hodnocení shrnout, nová varianta pro pleť mastnou je dle mne vhodná i pro pleť normální a smíšenou a je o dost lepší, než varianta pro pleť suchou, tato nová verze je podle mě úplně srovnatelná s asijskými BB krémy (a možná i lepší než některé z nich), zatímco varianta stará byla spíše fajn tónovací krém. Abych pravdu řekla, mně vlastně vyhovují oba dva výrobky, v zimě varianta hutnější a nyní varianta matující, myslím tedy, že koupí tohoto krému určitě neprohloupíte, na běžné nošení je super a navíc aplikace je opravdu rychlá, jednoduchá a i když krém nerozetřete zcela precizně, tak nedělá na pleti žádné fleky.
 
 
Už se opravdu těším, co se opět dočtu od anonymů na adresu této fotky :D, mimochodem, fotka je barevně, i jinak, zcela v původním stavu, neupravená! Pokud vás zajímá moje hodnocení slibů a vlastností, které uvádí výrobce, čtěte dále....

Jednoduché líčení do školy / Back to school makeup tutorial - video

Příjemné pondělí všem,

dnes mám pro vás snad vůbec nejvíc poptávané video a to Back to school makeup tutorial. I přesto, že už docela dlouho nejsem školou povinná, tak mě příprava tohoto videa extrémně bavila, protože jsem si na svá školní léta zavzpomínala. Po zveřejnění TAGu 10 přání jste se mne hodně ptali, jak jsem vypadala v 25letech a jak ve škole, tak jsem si dovolila na konec videa pár fotek právě z tohoto období přidat :).

Doufám, že se vám video bude líbit a chtěla bych všem školákům popřát krásný první školní den a mnoho energie do studia :)! Nám pracujícím snad jen příjemný začátek pracovního týdne......

3 outfity podle mého manžela - video

Příjemný víkend všem,

dnes mám pro vám avizované video s hostem a tím je můj manžel, který mi tentokrát vybral tři outfity podle jeho gusta. Jak se vám líbí manželův výběr? :)

P.S. hlasitost je horší, protože jsme natáčeli na zrcadlovku, takže volume doprava :)

Užijte si víkend!