#htmlcaption1 Petra LovelyHair Petra LovelyHair.

12 video pro kamoska cz - Rychlé pětiminutové líčení po divokém Silvestru či pařbě (makeup pro začátečníky)

Krásný poslední letošní den,

předem bych vám všem chtěla popřát všechno nejlepší do nového roku 2013, ať se vám splní všechna přání a ať je váš rok úspěšný. Chtěla bych vám všem hrozně moc poděkovat za přízeň, kterou mi projevujete, za váš čas, který na mém blogu trávíte a za všechny vaše komentáře, podněty, zprávy a připomínky, které mi posíláte, je to pro mě velká motivace a všechny vaše vzkazy mě posunují dále. Já bych si strašně moc přála, aby vás můj blog bavil i v roce následujícím, abyste se sem chodili odreagovat, pobavit a možná i pro trochu inspirace či informací z oblasti zkrášlování :). Užijte si dnešek a pořádně to oslavte!


K dnešnímu videu, dost často se mě ptáte na rychlý a jednoduchý makeup vhodný na všechny příležitosti a protože z kámošky.cz mi přišel požadavek, že by rádi ne makeup na Silvestra, ale posilvestrovský, tak jsem to všechno spojila a v dnešním videu vám ukážu takovou mou klasickou rychlovku, jak ze sebe trochu udělat člověka :). Tohle opravdu není žádný velký návod na líčení, je to asi úplná klasika, kterou zná každá z nás, přiznám se, že mi osobně i přišlo trochu zbytečné to točit, ale protože na to bylo hodně dotazů, tak tady video je. Shrnula bych to tak, že je opravdu pro začátečníky a že pro ty z vás, které se běžně líčíte, tam asi nové informace nebudou, proto prosím o pochopení a případně toto video přeskočte :)...

Třpytivé líčení pro Silvestrovskou noc

Krásné páteční odpoledne,

Silvestr se nám nezadržitelně blíží a tak mám pro vás dnes jeden tip na líčení, které by se na takovou oslavu určitě hodilo.
Nevím, jak vy, ale já, když se řekne Silvestrovská párty, hned mi vyskočí červená kontrolka s nápisem stříbrné glitry, buhví proč, ale Vánoce mám spojené se zlatou a Silvestr se stříbrnou, máte to taky někdo tak nebo je to moje speciální úchylka? :) Takže když jsem vám na Vánoce ukazovala červenou třpytivou linku a zlatá třpytivá víčka, tak dnes bych vám ráda ukázala líčení stříbrnočerné.
Myslím, že Silvestr a maškarní ples jsou jediné dvě události, kdy si silně třpytivá víčka můžeme opravdu s klidným svědomím dovolit a kdy se nemusíme bát toho, když nám se třpytkami ujede ruka. Jediné, na co bych upozornila je to, že třpytky rády padají při líčení pod oko a tak doporučuji začít líčením očí a makeup dělat až nakonec. No a protože jsem tohle líčení vytvořila pro portál blogerky.cz , tak celý postup, fotky a článek si můžete přečíst TADY.A poslední informace na závěr, poukazy na kosmetické ošetření u Markéty Ušelové vyhrávají:

maja.leblova@gmail.com
vendula.studena@seznam.cz
v.marsikova@seznam.cz

Marušce, Vendulce a Verče moc gratuluji a jdu jim napsat zprávu :).

No a protože Markéta psala, že vybrat tři vítěze pro ni bylo mimořádně těžké, zvláště mezi tolika pěknými komentáři, nabízí všem, kdo se soutěže zúčastnili, jednorázovou slevu na své služby ve výši 30%, takže kdo byste se k Markétě chystali,. nezapomeňte se ohlásit heslem a soutěží na lovelyhair :).

Moje nejoblíbenější BB creamy - Etude house, Skin 79, Missha

Příjemný čtvrtek vám všem,

dnes tu mám takové rychlejší video s recenzí, protože  mi chodí docela hodně dotazů na to, které BB krémy mám nejraději, tak v tomhle videu vám je ukážu, jen bych upozornila, že mám sušší plet na tvářích a kolem očí a samozřejmě už zralejší než teenagerky, takže to rozhodně nemusí vyhovovat všem typům pleti. Za poskytnutí krémů Etude house s kolagenem děkuji eshopu www.bbcreamshop.sk , moc jsem ho chtěla vyzkoušet a jsem ráda, že se ted mohu o recenzi podělit i s vámi :).

Co mi přinesl Ježíšek - video

Krásné odpoledne vám všem,

dnes mám pro vás video, na které mi chodilo už před Vánoci hodně dotazů, tak snad se vám moje nadílka bude líbit :). Užijte si zbytek svátečního dne!

 
Pár fotek z našeho Štědrého dne:
 
 

Veselé Vánoce + pár střípků z Fashion night by Gate magazine

Moje milé čtenářky a čtenáři,

dnes se nebudu dlouho vykecávat a přejdu rovnou k věci. Chtěla bych vám všem hrozně moc poděkovat za celoroční přízeň, kterou mi projevujete, za všechny vaše komentáře, zprávy, emaily, přání, připomínky, kritiku, pochvaly, prostě za všechny reakce. Všech si moc vážím a děkuji vám za ně a za to, že mi tímto způsobem věnujete svůj čas. Už tu budu s vámi skoro dva roky a moc dobře jsem si vědoma toho, že bez vás by tenhle blog nebyl nic a tak největší dík patří právě vám! A proto bych vám z celého srdce chtěla popřát veselé Vánoce, ať vám Ježíšek nadělí to, co si přejete nejvíce, užijte si svátky, užijte si zítřejší den v kruhu blízkých a mějte se fajn! Já se během svátků určitě ozvu, ale budu se snažit hlavně relaxovat a odpočinout si a strávit pohodu s manželem a rodinou.

11. video pro kamoska.cz - Červené vánoční líčení

Krásný předvánoční podvečer,

dnes mám pro vás video s tipem na štědrovečerní líčení, budu moc ráda, když mi dáte vědět,jak se vám tento look líbí, protože mně se třpytivá červenostříbrná linka s matnými výraznými rty líbí moc a asi to bude můj letošní štědrovečerní look :).

 
 

Husband/Boyfriend TAG

Krásné odpoledne,

pokračuji v příspěvcích, o které jste si nejvíce psali a tak doufám, že se vám tohle video bude líbit, protože my jsme se při natáčení celkem pobavili. Samozřejmě to berte trochu s nadsázkou ;), i když počítám s tím, že pár rýpalů se najde :). Mějte krásný zbytek dne!


Můj život s blogerkou... - Guest post od mého manželaKdyž se před takřka dvěma lety Petra rozhodla, že si založí blog, nevěnoval jsem tomu pozornost, zkušeností s tím už nějaké měla a jediné, co jsem si v té době řekl bylo, že "fajn, proč ne". 

Pak se ale postupnými krůčky začal blog stávat součástí našeho každodenního života, ale nepředbíhejme, to je až nyní, jak tomu tedy bylo na začátku... 

Soutěž o tři poukazy za 500Kč na kosmertické ošetření

Krásné odpoledne,

dnes mám pro vás přichystaný ještě jeden článek, který zveřejním večer a mohu prozradit, že je na vaše přání a pochází z dílny mého manžela :), ale protože Vánoce jsou již opravdu za dveřmi, tak bych vám ráda dala další malý dárek a tím je soutěž o 3 poukazy na kosmetické ošetření do salonu Karolina, Korunní 49, Praha 2. Poukázky do soutěže věnuje Markéta Ušelová, které za ně moc děkuji a také za to, že je pravidelnou čtenářkou mého blogu. Můžete si u ní nechat udělat nehty, či kosmetiku nebo můžete poukaz někomu věnovat. O způsobu vyzvednutí se poté domluvíte s Markétou přes email :).

A co pro výhru musíte udělat? Skoro nic, stačí zanechat pod tímto článkem komentář s kontaktním emailem a napsat mi, jestli chodíte na kosmetiku a na jaké služby byste poukaz využili :). Já se přiznám, že osobně jsem na kosmetice ještě nikdy nebyla, ale ráda bych to zkusila a je mi jasné, že s přibývajícím věkem, by to má plet jistě ocenila.

Soutěž poběží do páteční půlnoci 21.12.2012, pokud se toho ovšem dočkáme a nebude ten avizovaný konec světa :). A tři výherce vybere sama Markéta.


Prosincový ladybox - otevírání a recenze produktů

Krásný večer,

dnes mám pro vás další boxové video, jestli už jste krabičkami přesyceni, tak prosím, tohle video přeskočte :).

Návrh na Štědrovečerní outfit - video

Krásný pondělní večer,

tak už se nám to blíží :), proto mám pro vás dnes takové krátké outfitové video, dlouho tu nebylo, protože venku, v zimě a ve tmě, se outfity špatně točí. O víkendu jsme ale měli možnost natočit video v prostorách sv. Floriána v J. Hradci, za což jsme moc ráda, určitě se tam dojděte podívat na fontánu, je to sice celkově trochu kýč, ale přecejen i tak je to moc hezká podívaná a pěkně vás to naladí na Vánoce.

A co mám vlastně na sobě? Zelené šaty z www.ahaishopping.com jsem si vybrala záměrně, jednak zelená prý letos frčí, jednak ji mám ráda a pak mi šaty přišly velmi elegantní a variabilní, v kombinaci se zlatými doplňky se dají vzít i na ples a v létě se žlutými, či růžovými a nude, klidně na běžné nošení. Přiznám se, že když mě eshop oslovil, váhala jsem, zda si něco vybrat, bála jsem se kvality a velikostí. Ale byly to zbytečné obavy, vzala jsem si velikost S a ještě jsou mi šaty volnější, proto jsem je dnes odnesla ke švadleně, aby mi je trochu upravila a aby mi sedly úplně akorát, můžu tedy s klidným svědomím říct, že na S velikost opravdu sedí, já mám ale běžně XS, takže holt ten kousek tam je znát :). Co se týče kvality materiálu a ušití, překvapivě není ani jedno špatné, dokonce i švadlena, materiál a celkové zpracování, pochválila, samozřejmě nemohu mluvit za jiné modely na stránkách, ale já jsem opravdu spokojená. Jinak koho by zajímala doba, jak dlouho to šlo do ČR, tak to byly asi 3-4 týdny, teď před Vánoci. Už se těším, až je budu mít upravené na míru a abych pravdu řekla, do oka mi tam padlo šatů mnohem více, i tento model v nude barvě mi přijde kouzelný.

Tak by mě zajímalo, jak se šaty líbí vám a jaká kombinace doplňků a co byste k nim zvolili vy?

10.video pro kamoska.cz - Jak na falešné mikádo z dlouhých vlasů

Příjemnou adventní neděli,

možná přemýšlíte, co byste si na Vánoce udělali s dlouhými vlasy, tak mám pro vás dneska jeden tip, snad se vám bude líbit :).......

Modré zimné líčení s MUA paletkou

Krásné mrazivé odpoledne,

dnes mám pro vás další rychlý tip na zimní líčení a zároveň takovou minirecenzi, než si dáme další video. Jak víte, já osobně nejsem fanda modrých stínů na oči, jedinou modrou, kterou mám ráda, je taková hodně temná námořnická, ale na očích narozdíl od oblečení, nemusím žádný odstín světle nebo středně modré a ve větší ploše ani tyrkysovou. Samozřejmě, pokud je tam modré jen trochu, v kombinaci s nějakým neutrálním odstínem, tak už se tomu tolik nebráním, ale i tak není to moje oblíbená barva, co se týče očí.

Jenomže, kdy jindy nosit modrou se shimmerem, než v zimě, kdy je plet bledá, k opálenému obličeji vypadají klasické modré stíny ještě mnohem tragičtěji. A když to tak vezmu, já vlastně obecně jsem typ na modrou a měla by mi slušet, takže proč jí jednou za čas nedat šanci. Navíc modrá v paletce MUA Starry night není tak úplně modrá, má v sobě dost šedé a stříbrné a je to jediná modrá, která se mi fakt líbí a je využitelná a nosit ji budu. Já už jsem paletku několikrát zmiňovala, že na zimu je určitě super, vyloženě zmrzlé barvy a protože si o paletky hodně píšete, ještě jednou je na eshop přidám, balík už by měl být na cestě a doufám, že vás výběr uspokojí :).


Návštěva v Inglotu

Krásný čtvrtek vám všem,

dnešní článek bude hrát barvami a fotkami a proto, kdo rádi prohlížíte kosmetiku a všechna takhle udělátka, která nás dělají krásnějšími, určitě čtete dále :).

Minulý týden mi přistálo v mailu pozvání do prodejny kosmetiky Inglot v OC Chodov v Praze. Pro ty z vás, kteří o této značce kosmetiky ještě neslyšeli (o čemž pochybuji, zvláště po prosincovém ladyboxu, kde byl jako dárek krásný Inglot stín), pár informací pro začátek. Polská značka Inglot vyrábí kosmetiku nejen pro vizážistky, ale i pro nás běžné smrtelníky ve vizážistické kvalitě za smrtelnické ceny :). Tato kosmetika má u nás kamenný obchod právě v Praze na Chodově, její oficiální stránky naleznete TADY a český facebook, přes který lze objednat kosmetiku poštou domů (ideální pro mimopražské), naleznete ZDE.

Musím přiznat, že jsem v Inglotu už samozřejmě byla, ale nikdy jako oficiální návštěva a proto mě pozvání moc potěšilo a samozřejmě jsem se velice těšila. Prodejna Inglotu se nachází na Chdovoě hned v přízemí mezi obchody Swarovski a Marks a Spencer, celkové vybavení a desing je jednoduchý a černý a já si myslím, že to byla ideální volba, protože v jednoduchém barevném provedení obchodu skvěle vyniknou všechny barvy a že jich tam najdete!
Hned po příchodu se mě ujala manažerka a vizážistka Bára, která mi nejen ukázala novinky, ale i pomohla vybrat vhodné odstíny líčidel k mému barevnému typu. Musím říct, že co se týče personálu obchodu, dostali by ode mne jedničku s hvězdičkou, protože jsou nejen moc milí a ochotní, ale také odborníci na slovo vzatí, není asi úplně legrace se do Inglotu dostat, protože musíte být vizážisté s minimální 5letou praxí, takže žádné prodavačky, které by nevěděly, která bije a líčily by jednou za uherský rok. Tady naleznete opravdové profíky, kteří jsou nejen ochotní poradit, ale také se k nim můžete objednat na líčení, pokud třeba jdete na nějakou společenskou událost nebo prostě jen potřebujete zrovna vypadat lépe :).


Tipy ná vánoční dárky

Krásný večer všem,

tak tohle video jsem uploadovala na youtube už od rána a málem jsem u toho vykvetla, je tedy trochu delší a je plné tipů na kosmetické dárky pro kamarádku, mamku nebo sestru, tak doufám, že se vám bude líbit, protože jste si o tipy na dárky psali opravdu hrozně moc :). Zároveň jsem zmínila moje nejoblíbenější produkty za rok 2012, ale na ty ještě určitě udělám samostatné video.
 
 

Ryor Denní krém s kaviárem

Krásné pondělí,

Vánoce se blíží opravdu rychle a tak dnešní recenzi můžete brát třeba i jako tip na dárek. Tento krém totiž určitě potěší maminku, babičku nebo starší sestru, či kamarádku.
 
Na úvod bych podotkla, abych byla zcela transparetní, jako ostatně vždy, že krém jsem dostala k vyzkoušení přímo od společnosti Ryor, respektive, sama jsem si ho vybrala, protože jsem na něj slyšela spoustu pozitivních ohlasů, hlavně od mé známé, která vlastní malou drogerii, podle ní nejlepší výrobky od Ryoru jsou právě tento  Denní krém s kaviárem a ceramidové kapsle a protože jsem holka zvědavá, musela jsem to samozřejmě, plna očekávání, zkusit na vlastní kůži a to doslova.
 
Jak píší už v první větě na krabičce, krém je polomastný, to znamená, není úplně hutné konzistence, ale ani úplně lehké. Je bilé barvy, krásně se roztírá a poměrně rychle a dobře se vsakuje. Musím přiznat, že tato vlastnost se mi líbí, nemáte pak půl hodiny mastný obličej a tím pádem je možné ho použít i na pleť mastnější, či smíšenou. Já snesu málokterý krém na čelo, protože obličej mám sice suchý, ale čelo, jako jediné, se mi trochu mastí. Tento krém jsem ale nanášela na úplně celý obličej, včetně čela a vyloženě to mé pleti prospívalo. Mluvím v minulém čase, protože krém jsem vypotřebovala až do dna, abych vám mohla přinést recenzi opravdu co nejvíce objektivní.
Dále musím pochválit složení, krém obsahuje evidentně dost avokádového, makadamiového oleje, panthenolu a kaviárového extraktu (kdo neviděl složky krémů na vlastní oči, mrkněte sem na video přímo z továrny)
Když jsem u těch výhod, opravdu hezky hydratuje, měl by i vypínat a zpevnit, že by vypínal, to se mi nezdá, ale možná to jen ještě nedokážu objektivně posoudit, nicméně se zpevněním bych souhlasila. Mně samotné to tolik markantní nepřijde, ale nedávno mi kamarádka povídá, co ted používám za krém, že mám hezky vypnutou a hladkou pleť, no tak se v tom vyznejte, bud jsem se zrovna dobře vyspala, nebo ten krém fakt funguje (taky to tak máte, že na sobě změny až tak nepozorujete a okolí vás třeba pochválí ? :). Dál musím zmínit balení (klasický plastový kalíšek), které se mi moc líbí, je velice elegatní, jednoduché, praktické a tradiční a působí luxusním dojmem. Pokud byste ho chtěli právě pod stromeček, v nabídce má Ryor i balení vánoční.
Samozřejmě ale krém nemá jen samá pozitiva a sociální jistoty, ačkoliv mé pleti jinak dokonale sedí, vadí mi, na můj vkus, silná parfemace. Nedokáži specifikovat vůni, přijde mi až taková květinová, ale při prvním otevření a namazání, vás to praští docela přes nos. A jelikož já jsem fanda spíše neparfémované kosmetiky, protože z parfémované na obličeji, mi pak slzí oči, tak z této vlastnosti jsem nadšená nebyla, naštěstí to časem aspoň trochu vyprchá. Ačkoliv vůně je jinak hezká, na mě je to prostě zybtečně moc, díky tomu jsme krém nemohla nanést moc blízko očí, protože je mám na toto opravdu citlivé. Další věc, která ale pro většinu z vás na škoda rozhodně nebude, já na něj v mrazech, po vsáknutí, musím ještě něco dát, pokud jdu tedy ven. Bud ho zakončím Niveou nebo vazelínou. Musím ale uznat, že ten krém udělá velice solidní základ a hezky zhydratuje a tu vlhkost už pak jenom uzavřu nečím hutnějším.
 
Celkově tedy shrnuto a podtrženo, určitě bych krém doporučila, je na pleti opravdu velmi příjemný a mně osobně vyloženě prospěl, vhodný je na pleť suchou, normální i smíšenou, dospělou a zralou, možná bych ho, díky parfému, nedoporučila na pleť hodně citlivou, ale jinak rozhodně celkově palec nahoru!
 
Obsah je 50ml a cena 320Kč.
 

Vše o rozjasňovačích

Krásnou neděli vám všem,

příznivci kecacích videí a rozjasňovačů si dnes přijdou na své :), doufám, že se vám tohle video bude líbit.

9. video pro kamoska.cz - Lila zimni makeup

Krásný páteční večer,

s přáním pěkného adventního víkendu vám přináším slíbený tutorial na líčení ze zimních fotek, které jsem dávala na facebook a které jste chtěli. jedná se o rychlé a jednoduché líčení v lila odstínech, které jsou mé oblíbené na zimu, protože mi přijde, že hezky ladí se světlou pletí.

 
 

Proměna Aneta

Krásné čtvrteční odpoledne,

na facebooku jste si dnes odhlasovali proměnu a tak recenzi na Ryor krém s kaviárem si dáme až o víkendu.

Dnešní proměna je tak trochu speciální, minulý týden za mnou totiž přijela čtenářka mého blogu Aneta, kterou tímto zdravím a moc jí děkuji za příjemný čas strávený s ní a její rodinou, musím přiznat, že tak fajn a milé lidi jsem dlouho nepotkala a taktéž zdravím extrémně vtipného a přátelského manžela. Anetka se jela fotit (snad mohu prozradit rodinné foto) a protože se nebojí barev, což je poznat už i z účesu a ráda zkusí něco extravagantního, použila jsem na oči barvy zdánlivě špatně kombinovatelné a to růžovoranžovou a fialovou. Musím říct, že výsledek se mi moc líbil, tak jsem zvědavá, co na to řeknete vy. Jak říkám, není to na běžné nošení, spíše taková mírná extravagance, ale myslím, že i na běžný den by to se sladěným oblečením v pohodě šlo :)!

Andělský makeup

Krásný večer všem,
 
jako každý rok jsem, i letos, byla za anděla a tak bych se s vámi ráda podělila o můj letošní andělský makeup, který jsem si rychle vyfotila před odchodem z domova :).
Jako bázi pod makeup jsem použila Satin base od Dermacolu, na celý obličej, pak makeup od Revlonu pro suchou plet Colorstay v odstínu ivory. Tento makeup na zimu miluju, vůbec nevysušuje, nedělá šupinky, opravdu hezky hydratuje, dobře kryje a nedělá masku, takže pokud chcete jen sjednocení je to možné úplně stejně jako silnější krytí. Navíc jeden z mála makeupů, který je opravdu hodně do růžova, takže mi skvěle sedne. Tvářenku jsem použila světlounce růžovou od firmy Meis a musím říct, že odstín je strašně super, připomíná mi tvářenku Quiz.
Pak jsem začala líčit oči, místo podkladové báze jsem dala gelové linky od Catrice ve stříbrném odstínu In love with a robot a na ně plochým štětcem přitlačila třpytky od Dermacolu Star choice ve stříbrném duhovém odstínu (vůbec netuším, jestli se to ještě dá sehnat, ale asi ne). Do vnějšího koutku jsem nanesla šedivou z paletky Starry night od MUA a myslím, že to bude můj zimní favorit tahle paletka, má úžasné "zmrzlé" odstíny a člověk se s ní nalíčí na den i na večer, fakt za tyhle barvy palec nahoru. Oko jsem obkreslila černou tužkou od Barry M a do vnějšího koutku nalepila kus umělých řas s peříčky značky Elise, kupovala jsme je na ebay už někdy vloni. Oči jsem doladila bílou řasenkou od Essence z kolekce Crystaliced. Tu jsem nanesla i na obočí  a nad jedno jsem ještě nalepila velké stříbrné třpytky.
Zbývají už jen rty, celé jsem je posela bílými duhovými glitry, návod, jak na to, naleznete tady.
 
Myslím, že dětem jsem se docela líbila, jelikož jsem se opravdu hodně třpytila :). Jak se andělský makeup líbí vám? A byli jste taky za čerta, anděla nebo Mikuláše?

TAG 12 v roce 2012

Krásné úterý,

máme tu slibované kecací video. Vymyslela jsem si takový malý vánoční TAG, který se měl od těch ostatních lišit, ale nakonec se vlastně moc neliší :D,ale tak nevadí, snad se vám bude líbit, určitě v něm pokračujte!

Gliss Kur Marrakesh oil & coconut + výhlášení soutěže o dva balíčky od firmy Schwarzkopf

Krásný večer,

dnes mám pro vás, před dalším zítřejším vánočním videem, spoustu informací.Předem bych chtěla poděkovat vám všem, kdo jste se zúčastnili minulé soutěže se značkou Ziaja, na konci článku naleznete výherce. No a protože se Vánoce blíží a já bych ráda byla takový váš Ježíšek :D, přináším vám další soutěž, která se pojí i s dnešní recenzí, kterou si v celém znění můžete přečíst na blogerkách tady. Na mém facebooku jste si odhlasovali, že mám vzít spolupráci s firmou Schwarzkopf a otestovat novinku od Gliss Kuru Marrakesh oil & coconut, takže jsem spolupráci přijala, výrobky otestovala  a díky tomu mám pro vás i dva balíčky s produkty, takže můžete testovat se mnou, v každém je šampon a kondicionér Gliss Kur Marrakesh oil & coconut a jeden stylingový přípravek od firmy Taft. A jak soutěžit?

1) zanechte pod článkem komentář s emailem
2) dva výherce vybere random a soutěž poběží do neděle 9.12. do 24:00
3) jeden člověk = jeden komentář, neposílejte ten samý komentář opakovaně, kdo bude spamovat, toho smažu ze soutěže, děkuju :)

A teď již shrnutí mých poznatků a testování. Upřímně řečeno, co se týká balzámu a šamponu, přijde mi to jako drogerkový průměr, klasika, které neurazí, ale ani nenadchne, navíc bych řekla, že po šamponu se mi vlasy mastí více, než po jiných. Co se mi ale líbilo byl Denní elixír s oleji, protože pečující olejíčky do délek mám ráda, tento je příjemný a hezky voní, to je věc, na kterou jsem sama před časem v drogerii koukala, jen se toho nesmí dát moc. Celkově to není nic, co bych doporučila jako bombu pro vaše vlasy, ale kdo jste zvyklí na klasické drogerkové šampony se silikony, asi se vám to bude líbit.


1. Adventní víkend - video z vánoční Prahy

Krásný pozdní večer vám všem,

předem bych vám moc chtěla poděkovat za všechny komentáře a vzkazy, pokusím se na ně odpovědět zítra, protože o víkendu jsem vůbec nebyla u počítače. Zároveň bych chtěla poděkovat všem za vaše objednávky na eshopu a ještě stále máte do půlnoci možnost objednat jakékoliv štětce z eshopu a při objednávce nad 500Kč dostanete zdarma blending brush od Sigmy :).

Dnes mám tedy pro vás jen takové rychlé video, sestřih z již vánoční Prahy, kde jsem tento víkend strávila. Mám hrozně ráda adventní trhy a celou tu sváteční atmosféru, ačkoliv samotné Vánoce a tlačenice všude, nemusím, tak trhy si nikdy ujít nenechám :). Doufám, že vás video naladí do předvánoční nálady a že se vám bude líbit a snad jste nezapomněli zapálit první svíčku ;).