#htmlcaption1 Petra LovelyHair Petra LovelyHair.

3 plážové účesy pro mokré nebo mastné vlasy

Krásný večer všem,

dnes přicházím s dalším videem, tentokrát vlasovým, které jsme si nedali už dlouho. Účesy jsem primárně vytvořila pro blogerky.cz a proto, pokud byste chtěli, můžete se podívat ZDE na celý článek s fotkami.
Doufám, že se vám video bude líbit a že přehlédnete kvalitu provedení účesů, hrozně blbě se mi to s pořezaným a zafačovaným prstem dělalo, na ten poslední účes jsem si musela náplast sundat, ale zas to bolelo jak pes :D.....ale pro inspiraci je to snad ok ;).

Nedávná návštěva v KappAhlu

Krásné úterý všem,

tento článek a pár fotek z toho, jak jsem se byla podívat na podzimní kolekci značky KappAhl, jsem vám chtěla přinést už tak před měsícem, ale bud pořád nebyl čas nebo bylo hrozné vedro a přišlo mi, že se to nehodí. Tak tedy dnes, nevím, jak u vás, ale u nás je dneska docela ošklivě, fouká vítr a prší, tak se trochu podzimní módy bude určitě hodit.
Přiznám se vám dobrovolně, že jsem ten den byla zrovna v Praze a měla trochu času, takž se mi návštěva zrovna hodila, navíc kdo by nebyl zvědavý na nové kousky. Mám od této značky svetr, který už jsem měla několikrát ne videu a v outfitech a je vážně bezvadný a i vám se líbil, úplně jednoduchý, přírodní, hrubě pletený. Móda této značky se mi docela líbí, i když to nebude pro každého. Je totiž elegantnější a zaměřena na věkovou kategorii 30-50, tudíž dnes to bude trošku "pro nás starší" :D. Jediné, co mi nevyhovuje, jsou velikosti, většinou je vše od 36 a to mně je prostě velké :(.
Musím říci, že na akci byla velmi příjemná a přátelská atmosféra a samozřejmě vynikající občerstvení a výborný narozeninový dort. Ale dost řečí, jdeme na fotky toho, co mne zaujalo :).....

Naše dovolená 2013 - video

Krásný večer všem,

doufám, že na dnešek nemáte žádný program, protože mám pro vás takový celovečerní film :)...snad se vám video bude líbit a pokud to nestihnete najednou, na začátku je malý rozpis programu, tak si to můžete dát třeba na víc částí nebo to přeskákat :).....mějte se fajn, my se dnes byli koupat v Chlumu u Třeboně a je to tam perfektní :).

Soutěž o balíček opalovacích krémů Dermacol a testovací balíček Macadamia oil

Krásné slunečné a horké dopoledne,

podařilo se mi pro vás získat dva balíčky do soutěže, protože vám dělám moc ráda radost. Je mi jasné, že v poslední době se tu soutěží docela hodně, tak pokud byste chtěli s rozdávám přibrzdit, určitě mi dejte vědět a já se o ně snažit nebudu ;). Myslím si ale, že je to jen malá odměna, jakou vám můžu dát za to, že můj blog navštěvujete a že mne podporujete, za to vám děkuji a proto dnes udělám radost dvěma z vás.
 
Pravidla soutěže jsou úplně jednoduchá, jelikož balíček opalovacích přípravků Dermacol mám pro vás díky portálu blogerky.cz, pro který píši pravidelně články, tak je nutné přidat se k jejich facebooku a pokud jsi blogerka a ještě nejsi na portálu zaregistrovaná, určitě bych to doporučila. Nejen proto, že blogerky.cz rozdávají za články kosmetické dárečky, ale také se o tvém blogu dozví více lidí a můžeš  přes blogerky své oblíbené blogy jednoduše sledovat.
Další pravidlo je už úplně jednoduché, stačí mi zanechat email ;).
 
Soutěž vyhrává komentář číslo 77 a cenu útěchy - balíček vzorků Macadamia oil produktů na vlasy získá komentář číslo 177 (doufám, že nás bude tolik :).
 
Hodně štěstí!
 
Mějte krásný den a dnes k večeru čekejte video z dovolené, které se mi konečně podařilo vyrenderovat, doufám, že nedávají nic v televizi, protože je to takový malý celovečerní film :D.....
 
1. cena - 77. komentář
 
 
2. cena útěchy -177. komentář
 
 

Makeup za 3 minuty?!

Krásný večer vám všem,

tento TAG mne na youtube zaujal a tak jsme se rozhodla, že i já se zkusím namalovat za 3 minuty, co jsem stihla, uvidíte ve videu ;). Mějte fajn víkend!

OOTD - šaty 4 x jinak

Krásný večer vám všem,

venku je krásně a tak by se vám možná hodila menší inspirace na letní šaty a možná by se někomu z vás hodilo, pokud by vám nějaké ty šaty do šatníku přibyly :). A my si dneska dáme oboje, někdo z vás získá šaty a někdo třeba najde inspiraci - doufám :).
 
Když mě oslovil před několika měsíci eshop Choies, zda bych si nechtěla vybrat nějaké šaty, nahlédla jsem k nim na stránky a docela se zaradovala, protože se mi šaty moc líbily, nakonec jedny jsem od nich už měla a sklidily úspěch, tak proč si nevybrat další. Jak jsem psala už u šatů motýlkových, materiály jsou překvapivě kvalitní, taktéž ušití. Jediné, co je pro mne problém je to, že mají věci od velikost S a mně je to prostě široké, takže musím zužovat. Vzhledem k tomu, že ale umím trochu šít a dobře šít umí i moje mamka, není to problém. Zároveň šaty, které jsem zrovna vybrala, byly ale bohužel nejen širší, ale také dosti krátké, takže jsme popustily délku, co to šlo, zvláště u těch žlutých by pár cm navíc bodlo, ale nebylo už kde brát :). Jinak ale musím opravdu pochválit zpracování a nápady, mají tam šaty, které se hned tak nevidí, originální a krásné - alespoň podle mého soudu.
Tak jdeme na to, určitě mi dejte vědět, jestli a které z těchto modelů vás zaujaly.....

Jak si udržet dobrou náladu a zůstat pozitivně naladěna

Krásnou středu všem,

dnes mám pro vás video, o které jste si občas psali. Musím přiznat, že jsem dlouho váhala, zda ho natočit, ale nakonec si myslím, že pár mých tipů na dobrou náladu, nemůže nikomu uškodit :). Snad se vám video bude líbit a budu moc ráda, když mi dáte dole vědět, jaké jsou ty vaše tajné tipy pro udržení dobré nálady :).

Zářivé neonové líčení

Krásné pondělí,

dnes mám pro vás další video s líčením, které jsem vytvořila pro blogerky.cz , kde se můžete podívat i na celý článek ohledně neonového líčení a více fotek. Doufám, že se vám tento typ na makeup bude líbit. Jak je uvedeno ve videu, osobně bych dala přednost té konzervativnější variantě, ale pokud jste mladé a nebojíte se barev, určitě jděte do té první. Mějte fajn pondělí!na sobě mám:
neonové tílko - vietnamci
náušnice - HM
lak - She quick dry 003

3x OOTD - pop of neon aneb jak nosím neonové barvy

Krásné nedělní dopoledne,

dnes mám pro vás další outfitový článek a to sice na vděčné letní téma - neony. Na tohle téma si dáme k večeru nebo spíš zítra, i líčení :).
 
Já nevím, jak vás, ale mě neony na oblečení poměrně dlouho míjely. Líbí se mi, ale tím, že se neopaluji moc dobře, tak to jednoduše nebylo nic pro mne. Ne, že by bylo nutné k nošení neonových barev vypadat jako černoši, naopak bych bych řekla, že přílišné opálení a neonové barvy spolu tvoří poměrně "laciný" (jak já tohle hojně nadužívané slovo nemusím, ale nevím, jak jinak to říct) celek.
Jenže lehké opálení prostě potřeba je, zkuste si vzít neonově zelené nebo žluté tričko a mít přitom porcelánovou barvu pleti, člověk v tom vypadá strašně bledě a nemocně. Když už jsem u těch barev pleti, vypozorovala jsem, že žlutá a zelená neonka sluší nejvíce jarnímu typu, světlejší růžová letnímu, oranžová podzimnímu a fialová a tyrkysová zimnímu. Je to ale jen můj postřeh, takže je možné, že zkušený typolog by nám toto vyvrátil ;). Jenže mně se právě líbí ta žlutá a zelená, takže mi nezbývalo než použít neonové barvy buď jen na doplňcích nebo se prostě alespoň maličko opálit. Osobně mám neonové doplňky mnohem raději, než celé kusy oblečení. Podle mně vypadají bezvadně s neutrálním oblečením v barvě nude, šedé, černé, hnědé, ale i bílé. Za doplněk považuji i lak na nehty nebo neonovou oční linku, zvláště pokud jste celé v černé. Moje oblíbená kombinace je černý overal, nude boty a kabelka a neonový lak a linky nebo rtěnka - určitě na blogu ještě uvidíte. U oblečení preferuji v outfitu jen jeden neonový kus - tričko, šortky....a zbytek neutrální a k takovému oblečení už nosím jen neutrální líčení. Neonky k sobě ale docela pěkně ladí, takže zkuste třeba žluté tílko a k tomu neonově fialové nehty, růžovou se žlutým náramkem, zelenou se zářivou rtěnkou nebo modrou s oranžovou, jen toho prostě nesmí být moc a větší neonová plocha by, podle mne, měla být v celku jen jedna. Ale je to samozřejmě jen můj názor, jsou i outfity, kde se mi blokování různých neonových barev k sobě líbilo, ale je to spíše výjimka. Nebudu se tu ale dále vypisovat a vrháme se rovnou na mé outfity s neonkami, doufám, že se vám budou líbit a že mi dáte vědět co vy a neonové barvy? Užijte si slunečnou neděli!
 

PetraLovelyHair v MF Dnes?!

Krásný pátek všem,

s přáním pěkného, slunečného víkendu, mám pro vás dnes jen takovou rychlovku. Když mi nedávno zazvonil telefon a tam se ozvalo "Dobrý den, tady Mladá Fronta Dnes, chtěli bychom s vámi udělat rozhovor", málem jsem odpadla :).........Ale sebrala jsem odvahu, štětce a vyrazila na schůzku se slečnou redaktorkou a panem fotografem. Bylo z toho, myslím, velmi příjemné, dvouhodinové setkání a článek v dnešní MF Dnes. Chtěla bych vám proto, na tomto místě, hrozně moc poděkovat za podporu, kterou mi věnujete a i za váš čas a komentáře, které mi píšete. Je to pro mne to, co mě žene pořád dál a to, co mě na blogování tak baví. Bez vás, čtenářů, by se nic z toho nestalo a za to jsem vám hrozně moc vděčná a děkuji vám z celého srdce. Snad se vám článek bude líbit :). O víkendu si dáme video a nějaký ten outfit ;).

(obrázek zvětšíte otevřením v novém okně)


P.S. výherkyně soutěže o balíčky, které měly 3,13 a 33 komentář v pořadí jsou již informovány a balíčky k nim zítra poputují ;)

S čím ladit rtěnku + mé oblíbené letní rtěnky

Krásný den všem,

vím, že čekáte na video z dovolené, alespoň dle ohlasů, jenže jsem byla nucena natáčet videa na foťák, protože kamera se mi po vybalení z tašky prostě nerozběhla a to má za následek to, že můj počítač nedokáže video vyrenderovat, respektive, z foťáku je video větší a než se celý film uloží, tak se můj notebook zavaří a je konec. Takže se budu snažit to o víkendu vyrenderovat někde jinde, abych mohla video uploadovat. Zatím tedy video o mých oblíbených rtěnkách a o tom s čím rtěnku ladit, o které jste si také psali. Video jsem natáčela ještě před dovolenou na kameru, přesto bych doporučila přepnout do HD kvůli barvám. Mějte fajn den a určitě mi dejte vědět, jaké rtěnky nejraději letos nosíte vy.

 
tílko: vietnamci
náhrdelník: Persunmall
makeup: TADY
nehty:
Essence Cest la vie!
China Glaze Sunday funday

Poslední várka fotek z dovolené - pláž, Pula, Rovinj, Fažana

Krásný večer vám všem,
 
dnes jsem chtěla uploadovat video z dovolené, které je jako takový krátký celovečerní film, ale jelikož můj notebook je hrozná šunka a nezvládá renderování filmu, tak se to zaseklo někde na 20% za asi 7 hodin a vypadá to, že se to bude renderovat až do rána, buhví, jestli se to vůbec uloží, ale pevně v to doufám. Video mi dalo dost práće a kdyby noťas nebyl schopný ho vyrendrovat, tak ho asi prohodím oknem :D.......
 
No nic, dnes tedy jen nahodilé fotky z dovolené - poslední várka, tak si užijte a snad vás letně naladí :), celkově hodnotím dovolenou velmi kladně, užili jsme si to a doufám, že se tam zase za rok vrátíme :)!

 

OOTD - overal s mašličkami

Krásný večer všem,

původně jsem chtěla postovat poslední fotočlánek z dovolené, ale nakonec jsem se tou hromadou fotek nestihla probrat a navíc jsem docela dlouho střihala video z dovolené, které bych chtěla dát online zítra, takže jsem nestihla víc, než rychlý outfit na poštu :D. Celý den jsem pracovala a tak, když jsme večer jeli a poštu, nebylo moc času na nějaké vymýšlení outfitu. V takových případech na sebe hodím něco jednoduchého a jde se, zvolila jsem proto overal, mám je v poslední době moc ráda a navíc tenhle mi přijde ultraroztomilý. Boty na platformě krásně prodlouží nohy a navíc jsou pohodlné. Celý outfit jsem podtrhla, podle mne, zajímavým účesem, na který mohu udělat návod, pokud byste chtěli.
 
Jak se vám dnešní rychlovka líbí, je to váš šálek čaje, či nikoliv?
 
overal - oasap
boty - nevím, ale děkuju moc Verče, od které je mám ;)
hodinky - ebay
náušnice - HM
lak - Colorama 749 (krásná a skvěle držící žlutá, určitě na ni jukněte v drogerii)
brýle - CA
 

Soutěž o 3 kosmetické balíčky (Garnier, Jordana, Absolute cosmetics EU)

Krásné pondělí,

bohužel, jako většina pracujích, i já jsem dneškem zpět v pracovním procesu, což přiznávám dobrovolně, mi na náladě nepřidalo :D.....To ale neznamená, že bych ji nechtěla zvednout vám a poděkovat vám tak za přízeň, kterou jste mi zachovali během dovolené. Jako odměnu mám pro vás tři kosmetické balíčky. Obsahují krémy a vzorky krémů Garnier, brýle Garnier, nalepovací řasy Absolute cosmetics EU a balzám na rty Jordana.
 
Vše, co musíte pro výhru udělat, je zanechat komentář pod tímto článkem s vaším emailem a mít v pořadí 3, 13 nebo 33 komentář.
 
Výherce kontaktuji co nejdříve to bude možné ;), hodně štěstí všem!
 
Ještě bych vám chtěla moc poděkovat za komentáře a zprávy, které mi zasíláte, pokusím se je vyřídit co nejdříve, ale mám jich za ten týden několik set, takže to bude chvilku trvat a proto prosím o trpělivost ;). Čeká mne ještě vyřizování objednávek a vybalování, včerejší cesta byla dost úmorná. Zároveň bych vás také chtěla informovat o tom, že již máme oficiální zastoupení na Slovensku a je možné si tam moje štětce zakoupit a to konkrétně na Romie beauty.


3 x OOTD přímo od moře

Krásné dopoledne,

tak už se nám blíží odjezd, u moře mi to vždycky tak uteče. Přiznám se, že bych potřebovala na regeneraci ještě tak týden, protože zatím jsme každý den byli někde po výletech a večer ve městě, takže jsem si odpočinula jen přes den na pláži :). Také to tak máte, že se z dovolené kolikrát vracíte vlastně ne zas tak odpočatí? Ale bylo to super, to musím uznat a je mi líto, že už se zítra vydáme směr ČR.
 
Dneska mám pro vás tři outfity z uplynulých dnů. Já se teda přiznám dobrovolně, že u moře to nějak neřeším, ani vlasy, ani oblečení a už vůbec makeup. Vlasy umyji od soli, hodím do culíku nebo nechám jen tak a co se týká makeupu, je pro mne maximum rtěnka. Takže se fotek nelekejte, myslím si ale, že je fajn nechat pleť alespoň ten týden odpočívat a vůbec se nelíčit. Jinak vlasy mám u moře vždycky strašně rozlítané, je to takové vstala a šla, takže trochu čarodějnice :D. Na čem si ale zakládám i na dovolené, jsou hezky nalakované nehty, to musím mít vždy. Oblečení, boty i kabelky musí být maximálně pohodlné a vzdušné, takže žádné podpatky, mám většinou z vedra nateklé nohy a nic upnutého.
 
Určitě mi dejte vědět, jak to máte vy a jestli se vám některý můj outfit líbí.
 

Co je v mé plážové tašce?

Krásný večer a dobrou noc všem :),

dnešní rychlé video přímo z pláže. Mějte se fajn, já jdu ulehnout a zítra zase ještě užívat dovolené :)!

Pozdrav z dovolené II. - tipy na výlety na Istrii

Krásné dopoledne,

před chvíli jsem se probudila a ted tu ležím v posteli s dobrou snídaní a prohlížím včerejší /předvčerejší fotky. Za chvíli se chystáme na pláž, ale před tím vám musím dát dva tipy na výlet, pokud se chystáte na Istrii. Možná je znáte, jsou docela profláknuté, ale pokud ne, určitě stojí za to vidět.
 
Předevčírem jsme se byli podívat na nejjižnějším bodě Istrie, na mysu Kamenjak. Kamenjak je 9km dlouhý poloostrov s velmi členitým pobřežím a spoustou krásných plážiček a divokou přírodou. Od roku 1996 je vyhlášen přírodní památkou. Můžete se tam dopravit na kole, pěšky nebo i autem, za to platíte při vstupu 35 kn. Protože tam téměř neustále fouká vítr, je to ideální místo pro vodní sporty, třeba kiting. Nejkrásnější je ale výhled na širé moře a na maják Porer.
 
Musím říci, že tohle místo mě nadchlo, nádherné koupání a krásná příroda. Mrknout se můžete i do malého "dinoparku", na konci stezky naleznete prehistorické otisky dinosaura.
 

Pozdrav z dovolené I.

Krásný den všem,

předem bych vám chtěla moc poděkovat za všechny komentáře k minulému videu i za mamku, moc nás potěšily a zároveň vám vysvětlit, proč nebudu tento týden moc reagovat na komentáře a emaily, dávám si totiž týden oraz, takže občas přidám pár fotek z dovolené, ale jinak vše vyřídím, až se vrátím domů :). Děkuji všem za pochopení.
Vzala jsem si s sebou dokonce i kameru, abych mohla něco natočit, ovšem když jsem ji vybalila z tašky, tak nešla nastartovat, takže ještě uvidím, jestli něco natočím alespoň na foťák. To máte tak, že dva roky to funguje bez problémů a pak najednou je mrtvá :D.....
Momentálně vám píšu z Istrie z malé vesnice u Fažany. Někdo tu psal, že to není dvakrát bezpečné psát, že jsem na dovolené, no asi ne, ale vzhledem k tomu, že my doma nic nemáme a navíc tam není prázdno, tak to snad bezpečné bude :).
Dnes tedy první nálož fotek, jinak vám musím říct, že moře je zatím na mě strašně studené, akorát jsem se tam smočila, ale na velké plavání to teda není, navíc dost fouká vítr, takže se chystáme na výlet, zítra už má být lepší počasí, i když teplo je, ale ten vítr je opravdu otravný.....

Lovely TOP 10 - červen 2013

Krásnou slunečnou středu všem,

dnes klasicky a vůbec se nebudu rozepisovat, protože dostatečně dlouhé je samotné video, příjemnou podívanou a určitě mi dejte vědět dole, jestli vás něco zaujalo ;).

Vichy Idealia BB cream - recenze

Krásný večer všem,

původně jsem samostatnou recenzi na tento BB ani dělat nechtěla, protože mám pocit, že se asi objeví na více blozích, jelikož byl rozesílán PR Vichy, ale protože ho v poslední době důkladně testuji a po včerejším videu mi na něj přišlo hodně dotazů, tak si ji nakonec dáme ;).
Osobně si myslím, že tento BB bude polovina lidí mít ráda a druhá polovina nesnášet a ted je jen na vás, do jaké spadá vaše pleť.
 
Na úvod totiž musím podotknout, že kdo chce pleť sjednotit, zhydratovat, rozzářit a dodat jemný lesk a nepotřebuje moc zakrývat a má pleť vcelku slušnou, bez viditelných pórů a sušší, myslím, že tohle bude skvělá volba. Ovšem pro mastňáky s póry to bude dočista peklo! Dost mi svou konzistencí totiž připomíná drogerkový Garnier pro suchou pleť s tím rozdílem, že tento v odstínu světlém, má skutečně perfektní barvu pro bledule.

Ale popořádku, krém slibuje:
  • rozjasnění - souhlasím, opravdu pleť vypadá zářivější
  • hydratuje - ano, nebo spíše takto, že by to stačilo místo hydratačního krému, to mně osobně ne, ale rozhodně nevysušuje
  • vyhlazuje vrásky - ne
  • zjemňuje pleť - s tím bych souhlasila, pleť je na dotek opravdu jemná
  • redukuje tmavé skvrny - nedokážu posoudit, žádné nemám, ale tmavé kruhy pod očima to nezakryje vůbec
  • chrání proti UVA a UVB - SPF 25 - věřím výrobci, že krém takový OF má a to považuji na léto za plus

Zábavná oranžová a zářivá tyrkysová - skvělá dvojka na beach párty

Krásný pondělní večer všem,

dnes tu mám tip pro ty z vás, které se občas rády nalíčí třeba i k vodě nebo se chystají k moři na plážovou párty. Tohle líčení totiž přežije hrátky ve vodě jako nic a navíc rozzáří opálenou pokožku.
Je úplně jednoduché a můžete zkusit i jiné barevné kombinace, třeba zelenou linku a neonově růžové rty nebo žlutou linku a zářivě fialovorůžovou rtěnku.


Sledujte má videa v HD - přepněte ozubeným kolečkem ;).