NA DNĚ XVI. | 68 MINIRECENZÍ | VYPOTŘEBOVANÉ PRODUKTY

by - 20 května

Krásný víkend všem,

dnes mám pro vás další tučný díl ze série Na dně, kde rychle recenzuji vypotřebované produkty. I tentokrát jde spíše o kosmetiku pečující.

↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓

líčení: Gabriella Salvete paletka 04 aqua, GS highlighting foundation, také paletka konturovací a rozjasňující od GS, na rtech BH Cosmetics Liquid lipstick Sandy a Jordana lesk Lip out loud 108
lak: Trend it up 030
tričko: Adidas

*toto není sponzorované video, točím ho čistě z mé hlavy a vůle

web: http://www.petralovelyhair.com

eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
facebook: https://www.facebook.com/petralovelyhair
twitter: https://twitter.com/PetraLovelyHair
instagram: http://www.instagram.com/petralovelyhair
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz
Petra Vančurová, P.O.BOX 212, Jindřichův Hradec 37701

štětce a pomůcky na líčení PetraLovelyHair:
drogerie Rossmann
http://www.dermacol.cz
http://www.dekorativka.cz
http://www.pinkanda.cz
http://www.normazlin.cz
http://www.galaxieprani.cz


You May Also Like

1 komentářů

  1. Opět výborné video a když nad tím tak přemýšlím, napadají mne videa na témata, která bych velice ráda viděla a schází mi. První by byly čistě oční krémy se kterými do teď bojuji, druhy tematicky celek a pro mne nesmírně zajímavý, by bylo líčení a sport. Jsem sportovec, respektive parkurový jezdec, a stále bych chtěla vypadat dobře. Na hodnocení produktů v extrémních podmínkách bych mohla natočit video sama :D, ale mám strach, že kromě pár produktů bych i ty nejlepší značky mnohdy srazila k zemi, proto bych velice ráda uvítala tvé rady a zkušenosti s tímto trápením :)

    OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017