OUTFIT NA VÁNOČNÍ VEČÍREK?! | PETRALOVELYHAIR 🎄 JITKA NOVÁČKOVÁ

by - 22 listopadu

Krásné středeční odpoledne vám všem,

slibovala jsem vám pokračování nedělní výzvy, kterou jste viděli na kanále u Jíti. Tam jsme se oblékaly na sváteční vánoční oběd u babičky. Dneska si však vezmeme na mušku ještě aktuálnější téma a to vánoční večírek. Ty budou za chviličku v plném proudu a abychom si to s Jíťou udělaly těžší, obklékly jsme jedna druhou. Který outfit se vám líbí více?

10minutová challenge u Jíti: https://www.youtube.com/watch?v=WKaWp... * toto video je natočeno ve spolupráci s MY Národní, moc děkujeme za možnost se tam vyřádit a natáčet :) MY Národní http://mystores.cz/ eshop: řasy PLH beauty http://www.lovelyhair.cz instagram https://www.instagram.com/plhbeauty/ facebook https://www.facebook.com/plhbeauty/ Petra: web: http://www.petralovelyhair.com facebook: https://www.facebook.com/petralovelyhair twitter: https://twitter.com/PetraLovelyHair instagram: http://www.instagram.com/petralovelyhair snapchat: petralovelyhair email: petra@lovelyhair.cz PO BOX 13, Nová Včelnice, 37842 řasy PLH beauty: http://www.dekorativka.cz http://www.pinkanda.cz http://www.pinkanda.sk http://www.normazlin.cz

You May Also Like

1 komentářů

  1. Péti outfit se mi líbil mnohem více, již z toho důvodu, že šaty je možné nosit i na jiné příležitosti, než je jen vánoční večírek.

    OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017