instagram Youtube facebook twitter
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu ne. Používá technologii služby Blogger.
  • Domů
  • Video
  • E-shop
  • O Mně
  • Kontakt
Petra
Krásný úterní večer vám všem,

dnes mám pro vás docela dlouhý post z uplynulých pár dní. Sice jsem některé věci vlogovala, ale na samostatný vlog to úplně není, takže ho ještě potřebuji dokončit, než ho vydám a tudíž vám přináším fotodokumentaci v podobě fotek. Random články nejsou u mne na blogu úplně obvyklé, ale vím, že bývají hodně oblíbené a tak i já doufám, že vás u mne dnešní post zaujme. Abyste neřekli, že je to "odfláknuté", rozhodla jsem se článek spojit i s outfitem, který jsem měla na sobě v sobotu.

V pátek jsem se zúčastnila konference Videomarketing 2015 jako jeden z hostů panelové diskuze, bylo to velice zajímavé a pořádal ji Médiář.


15 září 39 komentářů
Ahoj všem ♥,

 dnešní video je oddechové a je na téma, které jste si hodně žádali. Na dovolené jsem sice nevlogovala, ale natočili jsme pár prostřihů a vyfotlili si na památku nějaké snímky, takže i tak věřím, že vás video potěší a že se s námi přenesete do naší dovolenkové atmosféry ☺.
Už poněkolikáté jsme byli ve Valbandonu na Istrii v apartmánech Lavanda.


↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓
14 září 34 komentářů
Krásné sobotní dopoledne vám všem,

dnes mám pro vás další outfitový příspěvek. V posledních pár dnech jsem byla nemocná a vlastně mi to ani tak nevadilo, protože venku bylo stejně ošklivo, typický podzim, ale doufám, že se ještě dočkáme i toho babího léta v příštím týdnu ☺.
Včera jsem ale vylezla z postele a krom toho, že jsem už ve čtvrtek natočila pár videí, tak včera v Praze jsem se zúčastnila panelové diskuze na konferenci Videomarketing 2015.
 
Dnes budu v Praze znovu, protože dnes a zítra od 15-18 budu vystupovat v OC Chodov spolu s Jitkou Boho (Válkovou), budeme komentovat proměny, které budou v rámci dnů Marianne na Chodově probíhat.
Teď již ale k dnešnímu outfitu. Včera jsem si chtěla obléknout něco neformálního, ale přitom elegantnějšího. Zvolila jsem tedy jako základ outfitu jednoduché modré džíny a bílou košili. Obojí nosím velice ráda a opakovaně, základ tohoto outfitu jste mohli vidět třeba na videu pro DM drogerii.
Abych look maličko osvěžila, zvolila jsem k němu nude lodičky, výrazný, ale zároveň barevně jemný náhrdelník a pastelově modrou bundičku. Křivák je naprosto skvělý, je z pevného a kvalitního materiálu a velmi hezky ušitý. Jediný problém, který mám je ten, že je mi maličko větší, ostatně ještě jsem nenašla žádného křiváka v žádném obchodě, který by mi byl dobře v ramenou a pase, vždy je mi volnější, nemáte tip, kde sehnat 32?
 
Jak se vám dnešní look líbí?
12 září 48 komentářů
Krásný večer všem,

dnešní díl novinek je, jako je mým dobrým zvykem, pořádně nabitý. Kosmetické firmy se s novými produkty letos na podzim doslova předhánějí. Já jsem tak díky blogování měla možnost vyzkoušet hodně z nich a první dojmy z jejich vyzkoušení či používání vám přináším právě v dnešním videu ♥.
P.S. Omlouvám se za rozostřený obraz v některých částech videa, nějak mi blbla kamera.
 

↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓
10 září 10 komentářů
Příjemnou středu vám všem,

matné rty jsou stále oblíbenější a každá druhá značka nyní přichází na trh s tekutými rtěnkami, ať už v matné nebo klasické lesklejší verzi. Sama mám raději matné rty, působí podle mne sofistikovaněji, zvláště pak u tmavých a výrazných odstínů, nesluší ale všem. Proto mám pro vás dnes tip na dva odstíny matných rtěnek, u kterých jsem si jista, že budou téměř pro každého a které jsou velmi dobře nositelné každodenně. Obě barvy jsou zároveň letošní podzim v kurzu a díky tomu, že jsou poměrně neutrální, dobře se kombinují se širokou škálou očních stínů.
 
Kosmetiku The Balm mám velmi ráda, zvláště pak paletky očních stínů, rozjasňovače a bronzery. Celé video o této značce jste mohli vidět tady a dnes bych vám ráda pověděla pár slov o jejich nových dlouhodržících tekutých rtěnkách, které do mé sbírky přibyly.

09 září 19 komentářů
Krásné úterý vám všem,
 
dost často si píšete o moje zkušenosti nebo tipy na kosmetiku přírodní a také mi přišlo během těch blogovacích let plno dotazů na kosmetiku minerální. Čirou náhodou jsem zrovna objevila v PO BOXu balíček s přírodní minerální kosmetikou, o které mi už dříve vyprávěla kamarádka a moc ji chválila, takže mne velmi zajímalo ji vyzkoušet. Původně jsem si myslela, že to nebude nic pro suchou pleť, ale mohu vám říci, že jsem celkově byla velice mile překvapena! Nadšená jsem hlavně z makeupu, tvářenky a stínů. Kromě toho v dnešním videu vyzkouším poprvé i pár dalších klasických produktů.
 
 
↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓
08 září 14 komentářů
"Ptát se ženy na věk je neslušné.
Ženy se za svůj věk stydí.
Jedna pětina žen by nejraději neslavila narozeniny.
Krása je spojena s mládím.
Musíme se snažit vypadat co nejmladší.
Polovina Češek si myslí, že krása s věkem odchází.
Žena je nejatraktivnější mezi 18 a 25 rokem života.  
Přibývající věk nás frustruje. "

Tolik jsem se dozvěděla z médií a tolik praví společenské konvence. Také se na vás ze všech stran valí "kult mládí" a stárnutí jakoby bylo na obtíž? Máte pocit, že po 20 budete staré a že v 25 končí život? A po 40 si vás už nikdo nevšimne? Proč pořád tolik řešíme věk?
 
Víte, občas dostávám komentáře typu "na tohle jsi už moc stará", "tohle bych si na sebe nevzala ani ve 20", "měla bys to blogování přenechat mladším", "kolik ti je?" (dokonce na google je jedna z nejhledanější frází ve spojení s mým nickem "petralovelyhair věk"), " ve svém věku bys tohle dělat neměla/měla dělat jinak".  Kdo určuje, který věk je ten vhodný a správný, kdy máme být nejšťastnější a nejatraktivnější a proč se necháváme neustále svazovat dávno přežitými a netolerantními pravidly? Proč si některé z nás myslí,  že ve 30 bychom si měly nasadit důchodky, zástěru a snad nevylézat z domu? Je to mediální masáží, mladickou hloupostí, netolerancí nebo tím, že jsme stárnutím strašeny ze všech stran?
Pokud jste se v některém rčení našli nebo patříte k těm, kteří si myslí, že po 30 vše končí, čtěte dál.

07 září 66 komentářů
Krásný nedělní večer vám všem,

zdravím vás již z ČR a přicházím jako každý víkend s oddechovým videem. Doufám, že od zítřka najede blog na klasický režim, v Chorvatsku jsem totiž onemocněla, takže momentálně se potím v posteli, to mi ale nezabránilo vlog pro vás sestřihat, nakonec vám ho už nějaký čas dlužím, protože ve Větruši v Ústí nad Labem jsme byli je to asi 14 dnů.....
 
06 září 21 komentářů
Krásné dopoledne vám všem,

dnes vás netypicky zdravím od moře a protože tu mám v zásobě jeden outfit a čekáme, až trochu víc vyleze sluníčko, rozhodla jsem se vás prostřednictvím sítě pozdravit.
Zatím nám počasí přeje tak napůl, dopoledne bývá zataženo nebo polojasno a po obědě se většinou mráčky protrhají a je krásně. Moře je ovšem úplně teploučké, což já velice oceňuji. Myslím, že dovolená na Istrii v prvním zářijovém týdnu není vůbec špatný nápad, není tu na plážích už takový nával. I když včera jsme jeli nakoupit do místního Lidlu potraviny a to byla hrůza, půlhodinové fronty na pokladnu a lidi jako kobylky.
Jinak je to báječné, snažíme se relaxovat co nám povinnosti dovolí, přece jen, některé pracovní věci se vyřídit musí i odsud.
Také se mne hodně ptáte na vlogy, ty letos neplánuji, vím, že některé z vás to asi zklame, ale pochopte mne, že po 5 letech si chci dát alespoň ten týden od natáčení oddech. Ono se to možná nezdá, ale je to docela dost náročné, když musí člověk pořád přemýšlet "ještě potřebuji natočit tohle a tamto", vlogy mne neskutečně baví, ale nechci z toho dělat povinnost a chci si alespoň ten týden trochu odpočinout. Určitě ale po návratu udělám nějaké povídací video o dovolené, do kterého vložím kratičké záběry a fotky, takže o nic nepřijdete :). Zatím určitě sledujte Facebook a Instagram.
 
Teď již k dnešnímu outfitu. Měla jsem ho na sobě minulou sobotu, kdy jsem asistovala při focení svatby Mírovi a sama jsem líčila nevěstu, která byla mimochodem překrásná a hlavně moc sympatická, vlastně všichni byli děsně fajn, takže jsme si svatbu užili dá se říci až úplně nepracovně :). A protože vím, že někteří ze svatebních hostů můj web čtou, moc je tímto zdravím a ještě jednou děkuji za skvělou společnost!
Outfit jsem tedy potřebovala pohodlný, protože pořád běháte upravovat nevěstu, přidržet závoj na fotky a podobně, ale zároveň alespoň trošku romantický. Šaty jsou pro mne v takových případech jasnou volbou a k tomu i boty bez podpatků a vzhledem k tomu, že v mém botníku jsou bez podpatků jen balerínky nebo tenisky, volba byla jasná. Také jsem vyvětrala novou Obag kabelku. Na sociálních sítích jste psali, že by se vám líbilo více psaníčko, nu mně také, ale do toho se mi notebook a foťáky nevejdou a rozhodně si myslím, že právě Obag, i když v tmavší a tlumenější barvě, se k šatům hodí více než klasická černá kožená hranatá kabelka. Víte, ono někteří z vás asi mají dojem, že se oblékám jen na efekt a že to třeba ve skutečnosti nenosím, jenomže tak tomu není, já fotím outfity, které opravdu nosím, často po celém dni na sobě. Nejsem ten typ blogerky, který by se do věcí na oko nastajloval a pak si to nikdy nevzal na sebe, takže někdy dávám přednost praktičnosti a ne vždy mám ke každému outfitu doma ty nejlepší doplňky. Možná by se nabízelo ty dokonale neladící outfity nefotit, což mi někteří také psali, ale já osobně dávám přednost realitě. Ono je to sice strašně pěkné pokochat se dokonale vyladěným outfitem, nastajlovanou fotkou na Instagramu, na které je ideálně nejnovější ELLE, váza s květinami a ovesná kaše v srdíčkové bílé misce s kávou a vedle leží designové brýle, jenže kdo tohle normálně doma dělá? Já teda určit ne a navíc ta srdíčková miska se mi jako na potvoru začala líbit a nemůžu ji nikde sehnat :D! Jednoduše mi to přijde tak trochu lež a přehnaně dokonalé fotky i outfity toho s běžnou realitou nemají mnoho společného a na tohle já si hrát nechci. Buďto berte nebo nechte být, ale mějte na paměti, že nejen já, ale i všechny ostatní blogerky, jsme naprosto normální lidé s normálními problémy a pořád nejsme vyladěné do posledního detailu a nevypadáme perfektně, jen některé to na blogu ukáží a některé ne.
Takže dnes tedy podle některých neladící kabelka a balerínky, já si ale myslím, že k mint barvě je hnědá naprosto perfektní barva a rozhodně vypadá lépe než třeba bílá, nude nebo černá, lila, fialová a růžová naopak vypadají hezky, ale takového doma nic nemám a ani jsem nechtěla být až tak barevná.
Celkově se mi tyhle šatičky moc líbí, mám je ještě v bílé a šijí je i ve variantě s krátkým rukávem nebo dlouhou sukní a všechny vypadají skvostně, pokud jste o nich uvažovali, určitě doporučuji! Já jsem si objednávala velikost XS.
Makeup a účes naprosto jednoduchý, líčila jsme se v autě a drdol je klasika, která vydrží celý den!
 
Tak se mějte krásně, já se vám ozvu nejspíš v pondělí s novým článkem nebo rovnou videem :)!
03 září 67 komentářů
Newer Posts
Older Posts

O mně

About Me

Ahoj, jsem Blair. A ta žena, co mě drží, je Petra. To ona píše tenhle blog o kosmetice, módě a svém životě. Natáčí taky videa na youtube, tvoří obsah na Instagram, vyvíjí kosmetické produkty pro svou značku PLH Beauty a pro značku Dermacol a Revolution. Ale co je nejdůležitější, stíhá se o mě královsky starat. Jak taky jinak, jsem totiž Queen B...

Blogerka roku - 1. místo

Blogerka roku - 1. místo

Sleduj mě

Děkuji Ti za návštěvu ♥

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *

Archiv blogu

  • ▼  2024 (6)
    • ▼  února (2)
      • 🏠 NOVINKY U NÁS DOMA I V KOSMETICE! 🏠 | REKOSTR...
      • NA DNĚ | VYPOTŘEBOVANÉ PRODUKTY ZA CELÝ ROK 20...
    • ►  ledna (4)
  • ►  2023 (74)
    • ►  prosince (7)
    • ►  listopadu (8)
    • ►  října (5)
    • ►  září (6)
    • ►  srpna (5)
    • ►  července (2)
    • ►  června (6)
    • ►  května (5)
    • ►  dubna (8)
    • ►  března (7)
    • ►  února (6)
    • ►  ledna (9)
  • ►  2022 (83)
    • ►  prosince (10)
    • ►  listopadu (10)
    • ►  října (7)
    • ►  září (9)
    • ►  srpna (4)
    • ►  července (8)
    • ►  června (5)
    • ►  května (6)
    • ►  dubna (7)
    • ►  března (7)
    • ►  února (4)
    • ►  ledna (6)
  • ►  2021 (83)
    • ►  prosince (6)
    • ►  listopadu (8)
    • ►  října (8)
    • ►  září (6)
    • ►  srpna (5)
    • ►  července (6)
    • ►  června (6)
    • ►  května (7)
    • ►  dubna (7)
    • ►  března (8)
    • ►  února (6)
    • ►  ledna (10)
  • ►  2020 (122)
    • ►  prosince (8)
    • ►  listopadu (11)
    • ►  října (13)
    • ►  září (12)
    • ►  srpna (47)
    • ►  dubna (7)
    • ►  března (7)
    • ►  února (8)
    • ►  ledna (9)
  • ►  2019 (87)
    • ►  prosince (7)
    • ►  listopadu (6)
    • ►  října (10)
    • ►  září (7)
    • ►  srpna (5)
    • ►  července (7)
    • ►  června (7)
    • ►  května (7)
    • ►  dubna (8)
    • ►  března (8)
    • ►  února (8)
    • ►  ledna (7)
  • ►  2018 (116)
    • ►  prosince (8)
    • ►  listopadu (9)
    • ►  října (10)
    • ►  září (8)
    • ►  srpna (7)
    • ►  července (10)
    • ►  června (11)
    • ►  května (11)
    • ►  dubna (8)
    • ►  března (11)
    • ►  února (10)
    • ►  ledna (13)
  • ►  2017 (123)
    • ►  prosince (9)
    • ►  listopadu (11)
    • ►  října (11)
    • ►  září (12)
    • ►  srpna (6)
    • ►  července (15)
    • ►  června (15)
    • ►  května (10)
    • ►  dubna (14)
    • ►  března (10)
    • ►  února (9)
    • ►  ledna (1)
  • ►  2016 (165)
    • ►  prosince (2)
    • ►  listopadu (13)
    • ►  října (7)
    • ►  září (8)
    • ►  srpna (12)
    • ►  července (15)
    • ►  června (15)
    • ►  května (14)
    • ►  dubna (15)
    • ►  března (22)
    • ►  února (22)
    • ►  ledna (20)
  • ►  2015 (255)
    • ►  prosince (16)
    • ►  listopadu (24)
    • ►  října (24)
    • ►  září (20)
    • ►  srpna (25)
    • ►  července (22)
    • ►  června (21)
    • ►  května (23)
    • ►  dubna (18)
    • ►  března (17)
    • ►  února (22)
    • ►  ledna (23)
  • ►  2014 (288)
    • ►  prosince (19)
    • ►  listopadu (23)
    • ►  října (22)
    • ►  září (24)
    • ►  srpna (24)
    • ►  července (25)
    • ►  června (24)
    • ►  května (25)
    • ►  dubna (26)
    • ►  března (28)
    • ►  února (24)
    • ►  ledna (24)
  • ►  2013 (286)
    • ►  prosince (24)
    • ►  listopadu (26)
    • ►  října (28)
    • ►  září (23)
    • ►  srpna (23)
    • ►  července (21)
    • ►  června (22)
    • ►  května (25)
    • ►  dubna (26)
    • ►  března (22)
    • ►  února (23)
    • ►  ledna (23)
  • ►  2012 (273)
    • ►  prosince (23)
    • ►  listopadu (27)
    • ►  října (26)
    • ►  září (23)
    • ►  srpna (26)
    • ►  července (26)
    • ►  června (21)
    • ►  května (19)
    • ►  dubna (19)
    • ►  března (19)
    • ►  února (22)
    • ►  ledna (22)
  • ►  2011 (281)
    • ►  prosince (21)
    • ►  listopadu (21)
    • ►  října (23)
    • ►  září (20)
    • ►  srpna (25)
    • ►  července (30)
    • ►  června (34)
    • ►  května (51)
    • ►  dubna (42)
    • ►  března (12)
    • ►  února (2)
SLEDUJ MŮJ INSTAGRAM

Created with by ThemeXpose