Veselé Vánoce + pár střípků z Fashion night by Gate magazine

by - 23 prosince

Moje milé čtenářky a čtenáři,

dnes se nebudu dlouho vykecávat a přejdu rovnou k věci. Chtěla bych vám všem hrozně moc poděkovat za celoroční přízeň, kterou mi projevujete, za všechny vaše komentáře, zprávy, emaily, přání, připomínky, kritiku, pochvaly, prostě za všechny reakce. Všech si moc vážím a děkuji vám za ně a za to, že mi tímto způsobem věnujete svůj čas. Už tu budu s vámi skoro dva roky a moc dobře jsem si vědoma toho, že bez vás by tenhle blog nebyl nic a tak největší dík patří právě vám! A proto bych vám z celého srdce chtěla popřát veselé Vánoce, ať vám Ježíšek nadělí to, co si přejete nejvíce, užijte si svátky, užijte si zítřejší den v kruhu blízkých a mějte se fajn! Já se během svátků určitě ozvu, ale budu se snažit hlavně relaxovat a odpočinout si a strávit pohodu s manželem a rodinou.


A protože vás ani ve sváteční čas nechci ochudit o článek, ukáži vám pár fotek z akce, na které jsem byla 12. prosince v Praze na Občanské plovárně. Když mi do mailu přistálo pozvání na Fashion night od magazínu Gate, který vychází v češtině a ruštině, přiznám se, že jsem byla trochu zaskočena. Nejsem fashion blogerka a přiznám se, že ač mě oblečení baví, tak nejsem úplně módní maniak a co jsem si tak všimla, můj styl je opravdu jiný, než na většině fashion blogů, takže mě to skutečně velice překvapilo, ale zároveň moc potěšilo. Přecejen fashion night, módní přehlídka, hair show, to jsou věci, na které je určitě zvědavá každá ženská :). Magazín Gate je novým módním časopisem na našem trhu a s pozváním, včetně doprovodu, mě oslovila jeho šéfredaktorka Margarita Sinitsina, což je mimochodem velice půvabná mladá žena, prvně jsem si myslela, že je to jedna z modelek :). Ještě bych asi měla zmínit, že tento článek a fotky nejsou žádnou reklamou (ani nevím, na co by měla být :D), nikdo se ani nezmínil o tom, že bych o akci měla na blog napsat, ale protože pozvání je samozřejmě i vaší zásluhou, ráda bych se s vámi chtěla o fotky podělit.
Když jsme na Občanskou plovárnu dorazili, bylo už tam poměrně rušno, při příchodu jsem dostali welcome drink a šli zabrat výhodné místo u mola, abychom vše viděli z první řady.
 Pak už následovala módní přehlídka několika značek, kadeřnická show a přehlídka spodního prádla La Perla, kterou jsme nestihli až do konce, protože jsme se báli, že nám ujede metro :D.
Musím říci, že jsem si celou akci moc užila, Margaritě děkuji za milé pozvání a konverzaci a doufám, že z fotek na vás alespoň dýchne atmosféra celého večera, která byla velice příjemná.

 Protože jsem na přehlídku běžela rovnou ze schůzky v Inglotu, jen jsem přehodila šaty, sice to není zrovna párty model, ale cítila jsem se v nich příjemně :).

 


Co se týče outfitů, byly velice různorodé, od džínů, až po velkou večerní.......


Vystoupení zpěvačky Ulyjany (tohle nejspíš nepíšu dobře, ale pokusím se dohledat, jak se její jméno píše, přiznám se, že jsem ji vůbec neznala) doprovázeli tanečníci.Nikol Moravcová měla zajímavé šaty, úžasnou zářivě růžovou rtěnku, krásný účes a sympatický široký úsměv, musím uznat, že byla velice příjemná a vtipná, vážně se mi líbila. Dokonce jsem zjistila, že její vzhled okomentovali na super.cz jako v každém správném bulváru :D....

A teď už pár fotek z přehlídky a kadeřnické show. Přiznám se dobrovolně, že to, co vytvořili kadeřníci na hlavách modelek, bych asi nechtěla, ale jinak některé modely nebyly špatné, zvláště šaty se mi vcelku líbily. U této první "modelky" jsme se s manželem dohadovali, jestli je to kluk nebo holka, já jsem za kluka, co myslíte vy? :DTyto šatičky se mi moc líbily....

A tyhle byly taky moc hezké....
You May Also Like

46 komentářů

 1. Jé, taky bych chtěla vidět něco takového! Šaty některé doopravdy krásné:)

  OdpovědětVymazat
 2. Tobě také ty nejkrásnější Vánoce a šťastný Nový rok, buď dál takhle úžasná :)!

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné Vánoce Tobě i Tvému muži! Užijte si je hlavně v klidu a se všemi, kteří Tě mají moc rádi! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné Vánce Peti :) pořádně si je s manželem užijte ;)
  http://nemesisjournal.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Petruško přeji ti krásné momenty strávené v budoucích dnech. Ať ti tvá práce vychází stejně tak úžasně, jako doposud, a ať z ní máš jen radost! :) jsi dokonale optimistická osoba, jen jí zůstaň :)

  OdpovědětVymazat
 6. To pozvání stalo zato!!Přeji tobě i tvému manželovi krásné Vánoce, Bohatého Ježíška a do novýho roku 2013 všechno jen to nejlepší a hlavně co nejvíc čtenářek.Šárka

  OdpovědětVymazat
 7. Není divu, že tě pozvali, máš ruský (ne)vkus.

  OdpovědětVymazat
 8. Tyhle šaty ti vždycky moc sluší :) Přeju Šťastné a veselé Vánoce :)
  www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 9. I tobě Peti, krásné svátky !:) Jinak bych asi taky řekla, že je to kluk :D

  OdpovědětVymazat
 10. Veselé a pohodové Vánoce i Vám:)

  OdpovědětVymazat
 11. prvně bych chtěla popřát krásné Vánoce i Tobě a Tvému manželi :) no a k příspěvku.. na akci ti to muselo fakt moc slušet, zvlášť makeup se mi líbí, vidím na Tobě mnohem radši nějaké decentnější rtěnky než zářivé, takže určitě palec nahoru. no a k tomu neidentifikovatelnému stvoření, za mě je to určitě ženská, akorát má docela mužské rysy ve tváři, ale stačí se podívat na postavu a boky a je to jasné podle mě :)

  OdpovědětVymazat
 12. Samozřejmě i ty hodně štěstí zdraví atd. však to znáš wow a ty šaty.....všechny! byly užasný.

  OdpovědětVymazat
 13. Krásné Vánoce i tobě! Díky, že jseš.

  OdpovědětVymazat
 14. takové pozvání by si nechala líbit snad každá ženská, já teda určitě! :) jinak Vánoce a svátky si krásně užij, jak s manželem, tak s rodinou :)

  OdpovědětVymazat
 15. Ta holohlavá modelka je nejspíš Bláža ;)

  OdpovědětVymazat
 16. Tobě také krásné vánoce a klidné vánoční svátky :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Aj ja ti zelam krasne vianocne sviatky..akcia vyzerala skvele.. najviac ma zaujali Nikoline saty..:)

  OdpovědětVymazat
 18. Teda Nicol má fakt nádherné šaty! :) Přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok :))

  OdpovědětVymazat
 19. Určitě to byla zajímavá akce. Tobě i manželovi to moc slušelo! :)

  Přeji vám oběma krásné prožití vánočních svátků a hodně štěstí v novém roce!

  OdpovědětVymazat
 20. Veselé Vánoce Péťo! na přehlídce Ti to moc slušelo:) D.

  OdpovědětVymazat
 21. Dobrý den Petro,

  také Vám přeju krásné a klidné Vánoce a do nového roku jen samá splněná přání!!
  Srdečně, Vanda

  OdpovědětVymazat
 22. Ahoj Petro,přeji vám krásné prožití vánoc.

  OdpovědětVymazat
 23. Ty páté od spoDA, BÍLÉ S KAMÍNKY JSOU PŘEKRÁSNÉ, TY BY JSEM CHTĚLA... dĚKUJEM pETI :)

  OdpovědětVymazat
 24. Tobě také přeji krásné Vánoce a pak napiš, co si dostala od Ježíška.

  OdpovědětVymazat
 25. O této akci už jsem četla, ale ve vašem podání je daleko zajímavější. Peti a Míro, přeji vám krásné Vánoce.

  OdpovědětVymazat
 26. Peti Tobě a manželovi přeji taky krásné prožití svátků výnočních a i šťastný Nový rok :) ať z Vás obou ta pozitivita jenom dále srší a máte se skvěle :) hodně úspěchů s blogem a spoustu nových příležitostí :)

  OdpovědětVymazat
 27. Krásný článek....opravdu si mě vtáhla do děje :) Krásné svátky, bohatého Ježíška a šťastný nový rok..přeje Kejt :)

  OdpovědětVymazat
 28. Vám oběma přeji hezké vánoční svátky, ať pod stromečkem najdete, po čem vaše srdíčko touží a do nového roku hlavně zdraví.

  OdpovědětVymazat
 29. Přeji veselé Vánoce a mnoho dárečků pod stromečkem!

  OdpovědětVymazat
 30. Vyzerá to naozaj skvele!
  Šťastné a veselé :).

  Kejmy ♥.

  OdpovědětVymazat
 31. Je to Hanka z Czech Chicks... víš to? :D :-))

  OdpovědětVymazat
 32. Přeji Vám krásné Vánoce a všechno nejlepší do nového roku! Váš blog sleduji denně, moc se mi líbí!

  OdpovědětVymazat
 33. Jéžiš ta holá hlava ! ... Fakt já bych se rozhodně takhle nenechala ... :D Taky hlasuju pro kluka Péťo :D ;)

  Ale jinak Krásný Vánoce ti přeju !

  OdpovědětVymazat
 34. Přeji hezké Vánoce a do nového roku 2013 abyste se dočkali miminka!

  OdpovědětVymazat
 35. Přeji veselé vánoce !
  Pavla

  OdpovědětVymazat
 36. aj ja vam prajem krasne vianoce

  OdpovědětVymazat
 37. Peťulko, přeji Tobě i manželovi krásné Vánoce a samozřejmě i pohodové vánoční svátky. Díky Tvému blogu jsem se na tento "svět kosmetiky i módy" začala pohlížet z trochu jiného úhlu, a za to moc děkuju. Jinak tento večer musel být ohromující, hlavně některé kousky šatů jsou přímo úchvatné:-) no a co se týče modelky (kluk nebo holka), je to vcelku rozporuplné, řekla bych, že je to spíš kluk,ale to by musel být ja sakra dobrej kluk, aby dochál jít po molu v takovejch podpatkách..ale v dnešní době..:-D mějte se krásně, Peťa!!:-)

  OdpovědětVymazat
 38. Ahoj Peti, přeji ti moc a moc krásné Vánoce, ať dostaneš pod stromeček to co si přeješ a ať to s námi ještě dlouho vydržíš. :) Přehlídka musela být opravdu fajn, u té první fotky, jak jste se dohadovali, jesli to je kluk nebo holka, tak já myslím, že to je buď hodně zženštilej chlap nebo slečna, která se trochu více odvázala. :D Tak se měj krásně a užij si Štědrý den. Pa, Markéta

  OdpovědětVymazat
 39. Ahoj Peťo, udělala jsem na blogu TAG a byla bych ráda, kdybys v něm pokračovala ať už formou psanou, nebo formou videa :) Pokud chceš, tak se podívej. Přeji příjemné prožití svátků a šťastný nový rok :)

  OdpovědětVymazat
 40. Ta modelka se jmenuje Bláža, takže žena jako vyšitá, navíc má až moc ženský hlas - nedávno byla v jednom módním pořadu. Člověk by se neměl posuzovat podle vzhledu, ale podle charakteru :)

  OdpovědětVymazat
 41. Ahoj, chtěla jsem se jen zeptat, jestli by sis koupila lepidlo na řasy Ardell nebo DUO z ebay? díky

  OdpovědětVymazat
 42. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 43. Ahoj :) snad můj dotaz nebude moc troufalý, ale tak zeptám se :)
  Cvičíš doma nějak? Nebo jsi takhle krásně hubená od přírody??? :)

  OdpovědětVymazat
 44. This particular house fitness center process makes it possible for the consumer to simply adjust resistance concentrations.  My webpage bowflex adjustable dumbbells

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost ❤️!