Milani Amore mattalics - swatche a recenze | Metalické matné rtěnky

by - 10 června

Krásný podvečer vám všem,


horkou novinkou pro letošní léto jsou metalické rty, které se opět dostávají do středu zájmu. Po éře matných rtěnek se vrací i lesky na rty. Já sama jsem spíše na klasické matné rty nebo hydratační rtěnky, ale tyto nové barvy na rty od Milani mne natolik zaujaly, že jsme si pořídila hned 5 odstínů. Jaké jsou a jak vypadají na rtech? Mrkněte na dnešní video ♥.


↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓

* toto video není sponzorované, točila jsem ho čistě z mé vůle a barvy jsem si sama zakoupila

líčení: Loreal true match makeup, Too Faced Tea time bronzer, oči Jordana paletka Newds, rty Milani Amore Mattalics Automatic touch
lak: Essence You´re so beautiful
top: Amisu
Sleduj náš vlogovací kanál: https://www.youtube.com/user/miraslife
eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz
Petra Vančurová, P.O.BOX 212, Jindřichův Hradec 37701

produkty:
* Milani Amore Mattalics v odstínech Chromatic addict, Matterialistic, Mattely in love, Automattic touch, Raving matte

kupovala jsem na:

You May Also Like

1 komentářů

  1. To se to někomu zkouší rtěnky, když mu padne všechno! Moc se mi líbí každý odstín, ale nevím, zda bych se v tom cítila. Koukala jsem na tuhle rtěnku: http://eshop.marionnaud.cz/guerlain-kiss-kiss-lips.html. Co na ni říkáte? Koukněte na tento článek: http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-trendy-krasa/279989/jak-si-vybrat-odstin-rtenky-ktery-vam-perfektne-sedne.html. Třeba se vám hodí :).

    OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017