Moje malé makeupové radosti

by - 23 června

Krásné čtvrteční dopoledne vám všem,


jako makeup maniak si kosmetiku moc užívám a samozřejmě také líčení. A právě v průběhu let jsem si všimla věcí, které mě vždycky potěší a které ráda dělám. Umět se radovat z maličkostí je cesta ke spokojenějšímu a radostnějšímu životu a proč si právě líčení nespojit s malými všedními radostmi?! Jaké detaily si užíváte vy?


↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓

*toto není sponzorované video, točím ho čistě z mé hlavy a vůle

vlasy: http://www.bellamihair.com mám ombré Gux Tang, natónováno Palette LIve Purple punk a Shocking pink
líčení: Urban Decay Electric paletka a na rtech Essence Velvet stick matte v odstínech nude heroe a peony star
tričko: Amisu
nehty: Wibo BB nail care (Polsko)
Funguje to? Maska s dřevěným uhlím: https://www.youtube.com/watch?v=wh6AAJTSWx8

Sleduj náš vlogovací kanál: https://www.youtube.com/user/miraslife
eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz
Petra Vančurová, P.O.BOX 212, Jindřichův Hradec 37701

You May Also Like

4 komentářů

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 2. Ahoj Péťo, naprosto skvělé video. Strašně moc mě pobavilo. Jsem ráda, že takovými úchylkami netrpím sama. Jedna z mých je otevřít nový krém a ponořit do něj všechny prsty a tzv. si je v něm vykoupat :-). Dělala jsem to už jako malá u babičky s takovou tou velkou kulatou Niveou. Chci ti také moc poděkovat za štětce, jsou naprosto fenomenální (manžel sháněl na poslední chvíli k našemu výročí) a musím říct, že mi s ničím v životě neudělal větší radost. Všem okolo je moc doporučuji. Ještě jednou mockrát děkuji a těším se na příští videa. Terka

  OdpovědětSmazat
 3. Ahoj, v tomto videjku ti to strašně sluší i a ty vlásky se mi moc líbí. Já osobně také milují nové tenký a vůbec otvírání nových produktů. A také zbožnuji když se odlíčim a vidím jak je pleť čistá. Mám tě ráda a měj se krásné.:-)

  OdpovědětSmazat
 4. Ahoj Péťo!
  Neboj se, až na ty umělé řasy, které nenosím (mám svoje řasy dostatečně dlouhé i husté), tak mám úplně na chlup stejné "make-up úchylky". ;oD Slupování čistící masky miluji, nehty si sama prohlížím, na magnetické uzavírání slintám, jsem vyloženě sťastná, když dopotřebuji nějaký krém- já si tedy vařím vlastní,...no zkrátka jsem si řekla, když jsem zhlédla tvé nové video, že ti musím dát vědět, že v tom nejsi sama! ;o)
  Hezký den přeje
  Katka

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017