UNBOXING | Oblečení a boty | NA-KD.com | Try-on haul

by - 18 července

Ahoj a fajnové odpoledne vám všem,
dnes mám pro vás přichystané další fashion video. Mám radost, že se vám tento typ videí líbí a že mi většinou kousky chválíte. Dnes jsem vyzkoušela nový eshop, který šije vlastní řadu oblečení v základních barvách. zpracování a materiály jsou úplně super,ale ne úplně vše mi sedělo, což uvidíte ve videu ☺.
Pokud byste si chtěli něco pořídit, využijte slevový kod na 20% petra20, platí pouze 24hod. od zveřejnění prvního snapchatu NA-KD. Poštovné je zdarma do celého světa a eshop je švédský. Ze slevového kodu nic nemám, je čistě jen pro vás ♥.
Všechny kousky najdete na eshopu http://www.na-kd.com přidala bych odkazy, ale dost z toho je již vyprodáno, tak můžete mrknout třeba na podobné kousky ☺.


↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓

*toto není sponzorované video, avšak oblečení jsem si mohla vybrat v rámci spolupráce

líčení: Urban Decay Electric paletka, rty lesk Loreal 101
nehty: Flormar Miami sunset
tričko: Amisu
náhrdelník: ? asi ebay, už si nejsem jistá ☺

Sleduj náš vlogovací kanál: https://www.youtube.com/user/miraslife
eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz
Petra Vančurová, P.O.BOX 212, Jindřichův Hradec 37701


You May Also Like

2 komentářů

  1. Za mne bílé šaty. Velmi krásné a romantické.

    OdpovědětSmazat
  2. škoda, že ti nesedí overal je totiž krásný :)
    hezké oblečení :)

    OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017