VLOG | MŮJ DEN | SEPHORA TISKOVKA | VYDRŽÍ RTĚNKA 16 HODIN?!

by - 26 března

Pěkné nedělní dopoledne vám všem,
psali jste, že máte na mém kanále nejraději vlogy. Já jsem se proto rozhodla právě vlog spojit s testováním výdrže několika kosmetických produktů, které mám nově. A také vás celý den vzít s sebou. Jednak jsem ten den měla kosmetiku na sobě od rána do pozdního večera a pak jsem měla docela zajímavý program :). A hlavně nezapomeňte sledovat k večeru instagram a video až do konce, protože k večeru si tam dáme obr soutěž o Sephora produkty :). 


↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓líčení: viz video
nehty: Dermacol 5 Day stay 09 Candy shop
outfit: boty Primark, džíny Tally Weijl, svetřík HM, bunda Reserved, choker ebay

* tento test 16hrtěnek je natočen ve spolupráci s Dermacolem, děkuji za poskytnutí nových odstínů :). Všechny názory jsou však mé vlastní, ničím neovlivněné a upřímné.

eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
instagram: http://www.instagram.com/petralovelyhair
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz
Petra Vančurová, P.O.BOX 212, Jindřichův Hradec 37701


music:
NCS youtbe
l

You May Also Like

4 komentářů

 1. Ahoj Péťo. Teda, takových krásných věcí.... Viděla jsem na jiném beauty blogu klasický článek o tiskovce. Ale vidět to na videu bylo ještě zajímavější. Díky za zprostředkování zážitku alespoň přes video.
  Moc se mi líbí kromě Too Faced a Benefit kolekcí Orgasm krabička od Nars.
  Těším se na recenze a na to, až bude možné některou z těch krás koupit. Jak se znám, tak určitě budu něco nutně potřebovat na vyzkoušení.
  Lenka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Leni, moc děkuji! Jojo, to máme stejný vkus, i mne tyto produkty nejvíce zaujaly.

   Smazat
 2. Koukala jsem hned ráno, vlog je moc povedený

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, stříhala jsem ho skoro cely den, tak to potěší 😉

   Smazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017