BLOGERKA A DROGERKA | HIGH END ZNAČKY | FESTIVAL KRÁSY MY TESCO

by - 20 dubna

Krásný čtvrtek všem,
dnes mám pro vás speciální díl formátu Blogerka a drogerka. Do parfumerie na high end značky je docela těžké se s kamerou dostat. Já mám to štěstí, že dvakrát ročně, kdy probíhá právě Festival krásy v My Tesco na Národní třídě, mi dovolí tam natáčet a ukázat vám právě novinky luxusních značek. Naposledy jsme tam spolu byli vloni v září a já jsem moc ráda, že dnes se spolu mrkneme na to, co si pro nás firmy přichystaly na letošní jaro a léto :). Sledujte také instagram, kde si zasoutěžíme o novinkové parfémy Giorgio Armani Sky do gioia :)!


↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓


Festival krásy probíhá od 19.4. do 10.5., na akční leták se můžete podívat zde: http://www.mystores.cz/festival-krasy

*toto video je natočeno ve spolupráci s My Tesco Festival krásy, moc děkuji za možnost natáčet tam a uspořádat pro vás soutěž :)

líčení: rtěnka Colour pop Ultra satin Lyin' king, oči Jeffree Star Androgyny a řasy Ardell Double wispies


eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz
Petra Vančurová, P.O.BOX 212, Jindřichův Hradec 37701

štětce a pomůcky na líčení PetraLovelyHair:
drogerie Rossmann


You May Also Like

4 komentářů

 1. bola si krásne nalíčená :) a video je super, veľmi rada u teba pozerám tento typ videa :) xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovědětSmazat
 2. Ďakujem za tip, o festivale krásy som nevedela. Nasledujúci týždeň som na skok v Prahe, tak pôjdem pozrieť a snáď aj niečo kúpiť. Veľmi pekne spracované video a moc ti to svedčí. Posielam pozdrav, Renata.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milá Renátko, moc děkuji a určitě nezapoměn na soutěž na instagramu, stačí se vyfotit u výlohy festivalu a zadat hashtagy #plhskydigioia a #mytesco a můžeš vyhrát novou vůni od Armaniho Sky di gioia :)

   Smazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017