BLOGERKA A DROGERKA | ZAMĚŘENO NA VLASY A JARNÍ NOVINKY | ROSSMANN

by - 06 dubna

Krásný den vám všem,
vůbec nejoblíbenější série na mém youtube kanále Blogerka a drogerka se dočkala dalšího dílu. Tentokrát se zaměříme na péči o vlasy, protože právě v Rossmannech momentálně probíhají velké akce na vlasovou kosmetiku, čehož jste si mohli všimnout i v letácích. Pokud byste chtěli něco za zvýhodněné ceny, tak běží do 7.5. Samozřejmě ale mrkneme i na jarní novinky z dekorativky, nebojte se, že bych vás ošidila :).
↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓Na sobě mám bundičku z Reserved a košili z HM.
Líčení: MRL Light and shade paletka, Ardell Double wispies řasy a MRL Greatest rtěnka. Na pleti UD All nighter, NARS Laguna a Benefit Galifornia plus MRL Skinkiss highlighter v odstínu peach kiss.
Lak je Mavala Violette.

* děkuji drogerii Rossmann (České Budějovice Lannova třída) za spolupráci a skvělé podmínky pro natáčení, moc si toho vážím, zdravím moc milé slečny prodavačky a vedoucí prodejny :)!


eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz
Petra Vančurová, P.O.BOX 212, Jindřichův Hradec 37701

štětce a pomůcky na líčení PetraLovelyHair:
drogerie Rossmann

You May Also Like

0 komentářů

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017