TREND IT UP | levná kosmetika z DM drogerie | ONE BRAND TUTORIAL A RECENZE

by - 07 srpna

Krásné pondělí vám všem,
celé léto je v DM drogeriích limitovaná kolekce Cool breeze privátní značky DM drogerie Trend it up. Mně se na první pohled moc líbila a tak jsem si říkala, že by bylo fajn prozkoušet si ji společně na kameru. Nakonec jsem se proto rozhodla natočit tutorial pouze s touto značkou kosmetiky, o které se poměrně dost mluví. Zvláště proto, že je cenově velmi dostupná a poměrně kvalitní.


↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓


Na produkty Trend it up se můžete podívat tady: https://www.dm.de/dm-marken/trend-it-up/
Minulé video o Trend it up: https://www.youtube.com/watch?v=Pzp1d6BpK0E

* toto není sponzorované video, některé produkty jsem si koupila, některé dostala od DM, to však nemá žádný vliv na můj názor na ně

eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
facebook: https://www.facebook.com/petralovelyhair
twitter: https://twitter.com/PetraLovelyHair
instagram: http://www.instagram.com/petralovelyhair
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz

You May Also Like

3 komentářů

  1. Ahoj péťo,
    tento makeup ti velmi sluší. Značku trend it up mám hodně ráda, ale zatím jsem vyzkoušela jenom rtěnky a bazi pod makeup.Chtěla jsem se zeptat,jak to děláš,že z tebe vyzařuje takový relax a klid.

    OdpovědětSmazat
  2. Jéé, ty linky vypadají perfektně, moc ti to sluší a děkuji za tip na nějaké odvážnější večerní líčení, protože už nějaké barevné linky vlastním a moc jsem nevěděla, jak se dají použít. Konkrétně mám růžovou NYXáckou Vivid Brights a s tou si, myslím, v kombinaci s černou, tyhle tečky a ocásek budou vypadat taky výborně. A z této limitky asi půjdu do těch bílých linek a ožná se nechám zlákat lakem. Uvidím, návštěva drogerky je v mém podání vždycky trochu dobrodrůžo a málokdy donesu to, pro co původně jdu (nebo rozhodně ne jen to).

    OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017