TOP 5 BLBOSTÍ, CO KOUPIT NA EBAY A ALIEXPRESSU 💛❤️💙💚

by - 16 října


Krásné středeční odpoledne,

nakupování po síti baví určitě každou z nás a zvláště pak v době předvánočního shonu. Raději zasednout k obrazovce a vše pohodlně objednat z tepla domova. Protože ale právě z těch levných serverů jako je ebay nebo ali to trvá dost dlouho, než to přijde, je nejvyšší čas něco vybrat, jelikož to může jít i 6 týdnů.....co tam nakupujete vy?
↓↓↓↓↓↓↓↓ KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓

Můj link, přes jehož registraci dostanete na účet 50Kč na nákup, příjemné utrácení a zároveň šetření ❤️: https://www.bonusway.cz/petralovelyhair * toto video sponzoruje Bonusway.cz, respektive zmínku o portálu, všechny věci jsem si kupovala a platila sama dle vlastního vkusu a potřeb ;) rolák: New Yorker líčení: oči paletka Maybelline The burgundy bar, řasy Ardell 252, rty Catrice matt 040 lak: Essence love me like you do eshop: řasy PLH beauty http://www.lovelyhair.cz instagram https://www.instagram.com/plhbeauty/ facebook https://www.facebook.com/plhbeauty/ Petra: web: http://www.petralovelyhair.com facebook: https://www.facebook.com/petralovelyhair twitter: https://twitter.com/PetraLovelyHair instagram: http://www.instagram.com/petralovelyhair snapchat: petralovelyhair email: petra@lovelyhair.cz PO BOX 13, Nová Včelnice, 37842 řasy PLH beauty: http://www.dekorativka.cz http://www.pinkanda.cz http://www.pinkanda.sk http://www.normazlin.cz

You May Also Like

2 komentářů

  1. Ja tam nesmierne rada nakupujem kryty na mobil :)

    OdpovědětSmazat
  2. Chtěla jsem se zeptat jestli jsi někdy nekupovala z ebay nějakou kosmetiku? Konkrétně jsem z tama chtěla zkusit objednat novou Morphe 35O2 paletku, ale opravdu netuším co čekat :( děkuji moc za radu :)

    OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017