#htmlcaption1 Petra LovelyHair Petra LovelyHair.

Proměna Lucka

Krásný večer všem,

mám tu první vlaštovku a odvážlivce do rubriky Proměny, který schválil zveřejnění zde na blogu a to dokonce i po těch rýpavých anonymech. Já Lucce moc děkuji a vážím si toho, že jí to nevadí, prý je připravená na všechno :D....já bych ale ráda předem upozornila na jednu věc,  pokud někdo rýpe blbě do mě, tak to snesu, ale pokud by snad chtěl někdo urážet Lucku, nemislosrdně mažu ;)! Kdo Lucku znáte osobně, tak jistě víte, že je nejen krásná, ale také moc milá a inteligentní slečna a vypadá bezvadně i zcela nenamalovaná, protože má krásnou pleť a rysy, takže vylepšit v podstatě není co :). Požadavek byl večerní líčení v jemnější variantě, nic přehnaného a poladily jsme to do šedofialova, všechny použité stíny na oči byly z paletky I Dream of Barbados od NYX. Byl pokus i o vyfocení detailu oka, ale bohužel jsem nestihly denní světlo, takže se nezdařilo, tedy vám ukáži jen celkovou fotku. Fotka před je na denním světle, po je s bleskem v místnosti.

Mějte fajn večer!


Essence Blue Addicted

Tak tenhle lak už jste měli možnost vidět v minulém videu, ale protože dost z vás zaujal, rozhodla jsem se věnovat mu samostatný příspěvěk, jistě si to zaslouží. Základem laku je tmavě modrá trochu průhledná hmota a v ní plavou malé modré a velké modré a zelené třpytky. Nanášení nebylo úplně nejlepší, dělal docela díry a kopce, ale druhou vrstvou se to dalo celkem srovnat, taktéž konzistence mi přišla trošku hutná, ale zase to chápu, neb v tomto typu laku musí třpytky trochu držet, jinak by povrch byl strašně drsný a nevypadalo by to dobře. Na fotkách mám dvě silnější vrstvy a lak kryl zcela, ani schnutí nebylo nijak hrozné, ale použila jsem ještě nadlak Seche. Lak má také velmi dobrou výdrž, ovšem na odlakování se vyzbrojte buď pevnými nervy, nebo použijte alobalovou metodu.
Závěrem ale musím říct, že je natolik krásný a pro mě i unikátní, že koupi rozhodně doporučuji, za necelých 30Kč tahle nádhera určitě stojí!


Peacock Eye Look

Krásné odpoledne,

dnešní líčení není určitě vhodné na denní nošení,ale myslím, že na ples či jinou zvláštní příležitost by bylo moc pěkné, doufám, že se vám bude líbit :). Můžete v něm vidět pigmenty Barry M z minulého článku v akci.

Mějte fajn zbytek dne!Barry M Dazzle Dust

Krásný den všem,

včera jsem slíbila recenzi na pigmenty Barry M, konkrétně na  Dazzle Dusty, takže tady je. Dazzle Dust jsou sypké stíny, se kterými můžete pracovat různými způsoby. Rozhodně bych pod ně doporučila bázi pod oční stíny, pokud chci barvu výraznější, dám krémovou bázi od NYX, ale je třeba počítat s tím, že se na lepivější konzistenci báze zase o něco hůř blendí a pokud chci, aby nebyly tolik výrazné, použiji bázi od ELFu, tu klasickou, ne třpytkovou. Ale samozřejmě se dá použít v podstatě jakákoliv báze. Se stíny můžete pracovat na sucho i na mokro, já preferuji práci na sucho, i když vzhledem k tomu, že se jedná o velmi jemňoučký prášek, tak si můžete doma udělat trochu bordel nebo pokud pigment dobře nezapracujete do štětce, bude vám opadávat pod oko. Jak jsem nakousla, já s pigmenty rozhodně pracuji pomocí štětce, ale určitě by se daly nanést i prstem, mně osobně ale nanášení stínů prstem vadí a nemám to ráda, ale to je jen můj subjektivní pocit :).
K samotným stínům, jedná se o opravdu velmi pigmentovaný prášek, kterého stačí maličko a získáte intenzivní barvu na víčku. Určitě to je trochu o zvyku, protože se s nimi pracuje malinko jinak, než s běžnými slisovanými stíny, ale rozhodně to není nic, co by nezvládl kdokoliv :). Já je nanáším tak, že si klepnu trochu pigmentu na víčko od balení nebo na ruku či podložku a zapracuji barvu do štětce, teprve potom nanáším na oční víčko. Stíny vydrží na bázi krásné celý den a barvy jsou skutečně zářivé, nemyslím si ale, že by se nedaly nosit i na den, v přiměřeném množství se s nimi dá vykouzlit líčení jemné, ale naopak i velmi večerní a intenzivní pokud přitlačím nebo použiji tmavší barvy. Určitě se pokusím nějaké nápady nafotit a zrealizovat na videu :). Ještě bych snad dodala to, že balení je ve skleněných kalíšcích, které jsou docela velké a tak vzhledem ke skutečně minimální spotřebě a možná i pro někoho vyšší ceně (jeden stojí 159Kč) doporučuji domluvu ve více lidech a pigment si odsypat, já mám téměř všechny barvy v odsypcích a bohatě to stačí, takže i to je možnost a je to velká výhoda pigmentů, že se dají odsypávat, takže si je můžete třeba vyměnit s kamarádkami a podobně. Na závěr bych jen podotkla, že se s nimi dá dost vyhrát a můžete je použít i na rty či tváře místo tvářenky.

Přeji všem krásný den a fotky odstínů s popisem následují v celém článku.

P.S. jaká barva vás nejvíce zaujala? Moje nejoblíbenější je poslední čtyřka a potom Oyster Grey, Mushroom a Beige, tyto tři jsou pro mě krásně použitelné právě i v jednoduchém přirozeném denním líčení.


Backstage Photo

Příjemné, i když zamračené úterý všem,

dnes tu mám pát backstage fotek, abych pravdu řekla, trochu mě mrzí, že tyhle věci vlastně nikdy s manželem nefotíme, takže moc fotek, které by stály za to, nemám. Tyhle fotky jsou ale od svatební fotografky a mně se moc líbily a tak je sem s laskavým svolením krásné nevěsty mohu dát, za což moc děkuji :)! Tento článek je tedy opravdu jen takový oddechový, ale už zítra, pokud k tomu bude lepší světlo, než dnes, bych vám chtěla nafotit Dazzle Dust pigmenty od Barry M, protože jsem zaznamenala, že pár z vás se na ně ptalo a tak by vám fotky barev a recenze mohly třeba usnadnit rozhodování :).

Mějte fajn den!Catrice Gel Eye Liner

Krásné odpoledne všem,

stále se kurýruji a i počasí venku vypadá tak, že by ani psa nevyhnal a tak jsem pro vás připravila tentokrát recenzi ve formě článku, neb jsem ve stavu, kdy bych opravdu nerada lezla na video a za každou větou smrkala :). Ráda bych vám napsala pár slov o gelových linkách od firmy Cartice, na tyto linky jsem koukala asi před 14 dny v Tescu na Národní, ale teprve, když jsem se u Mii dočetla, jak skvělé jsou, rozhodla jsem se definitivně o koupi. Linky jsou relativně levné, stojí tuším 105Kč, šeženete tedy i o něco levnější, ale zas ne o moc a hlavně musím potvdit Miino nadšení, podle mě ty linky by stály i za mnohem víc! Konzistence je spíše gelovo-krémová, takže se krásně nanáší na štěteček a opravdu dobře kreslí, neopadávají, nejsou suché, bezvadně kreslí. Chvilku trvá, než úplně zaschnou, ale potom drží skutečně jako přibité! Na odlíčení budete potřebovat mléko nebo dvoufázový odličovač, tím vodovým to podle mě nepůjde, neb když jsem je zkoušela na ruku v obchodě a pak i doma kvůli fotce, nešlo to pořádně dolů ani vodou a mýdlem, na odlíčení očí jsem tedy použila dvoufázový odličovač s olejem, tím šly dolů dobře. Linky také prošly zátěžovým testem, v sobotu jsem je měla od půl 7 od rána do 9 do večera a vůbec se nerozmazávaly a to jsem svoje oči vystavila jak zářivkám, ze kterých mi slzí, tak silnému průvanu v metru a jiným povětrnostním vlivům. K linkám jsem si koupila i speciální štěteček od Catrice, cena kolem 65Kč. Má dva konce, jeden zkosený a druhý klasický, linky s ním jdou relativně dobře, hlavně s tím zkoseným koncem, přijde mi téměr totožný s tím od Essence, co hodně z vás má, jen tento je maličko jemnější a pracuje se s ním také moc dobře.

Závěrem tedy musím říci, že z linek jsem nadšená, mám je hned ve dvou dostupných odstínech Black Jack with Black Jack č.010, což je klasická černá a It´s Mambo Nr. 2 č.020, což je tmavě šedá se stříbrným shimmerem. Pokud tedy sháníte gelové linky, určitě tyto vřele doporučuji, jsem přesvědčená, že budete spokojené.

Krásný den všem a ještě jednou bych vám chtěla moc poděkovat za podporu, kterou mi projevujete, je to moc milé a jsem šťastná, že je mezi námi stále ještě tolik slušných a fajn lidí, kteří nemají potřebu pošlapávat něčí práci, děkuji!


Zleva: Black Jack with Black Jack, It´s Mambo Nr. 2

OPI Ali´s big break + výherce Giveaway

Krásné nedělní odpoledne,

tak se konečně po dvou dnech hlásím :), neměla jsem vůbec čas a navíc jsem nastydla, takže se momentálně léčím s čajem v posteli. Tedy vám přináším takový odpočinkový post.
Na začátek bych asi měla říct, že mám hrozně ráda rudé laky, ale bohužel valná většina mi, díky extrémně bílým rukám náchylným k červenání, vůbec nesluší. Stejně si ale nemůžu pomoct a lakuju je. Navíc musím říct, že vyfotit červený lak tak, aby odpovídala barva, je skutečně umění a i následující fotky trochu zkreslují a nejsou úplně přesné, samozřejmě opět záleží na světle.
Základní barva je středně červená a podle mého názoru má neutrální odstín, v tomhle krásném odstínu červené ještě navíc plavou jemné červené třpytky a co víc, skvěle se nanáší, kryl by už v jedné vrstvě, ačkoliv já mám dvě a je krásně lesklý sám o sobě. Opravdu tomuto laku nemám, co bych vytkla, je to jedna z nejkrásnějších červených, co jsem kdy na nehtech měla, možná vůbec nejhezčí. Pokud sháníte nějaký sváteční nebo vánoční lak, tak tohle může být to pravé, ale podle mě je krásný i na běžné nošení.

Ještě než vám ukáži fotky, chtěla bych vám moc poděkovat za úžasnou účast v Giveaway, všechny komentáře jsem pročetla, hrozně mě potěšily a opravdu jsem se moc pobavila, některé vtipy jsou výborné, chtěla jsem vám sem nějaké dát, ale nemohla jsem se rozhodnout které, takže pokud se chcete zasmát, doporučuji komentáře pročíst :). A ted již k výsledkům, Random vylosoval komentář číslo 291 od Míši, já výherkyni moc gratuluji, již jsem ji informovala emailem - foto komentáře i losování můžete vidět na konci článku. Ještě jednou děkuji a už se těším na příští soutěž! :)

Přeji všem fajn neděli!

EDIT: Ještě bych vás moc ráda upozornila na příspěvek na blogu Elle , jestli si vzpomínáte na puntíkaté nehty, které jsem nedávno měla ve videu, pár z vás se ptalo na to, jak jsem je vytvořila a na fotky, tak pokud by vás to zajímalo, můžete se mrknout TADY . Zároveň Elle moc děkuji za krásné téma, které mi pro vytvoření zadala a tímto ji zdravím a určitě ji navštivte! :)


Moje makeup přešlapy

Krásné odpoledne,

dnešní video jsem si pro vás připravila z důvodu, že ne vždy se v líčení vše podaří a já při svých četných pokusech, jsem také kolikrát vytvořila makeup, který by se hodil maximálně na karneval (ano, někteří anonymové mi určitě napíší, že jsou všechny moje tutoriály takové, díky, ušetřím vám práci). Prostě ne každý den je posvícení a tak jsem se nechala inspirovat TAGem z youtube, kde je 10 otázek, na které se odpovídá, já jsem to pojala malinko odlišně a ukáži vám, co se mi kolikrát podařilo, samozřejmě pro názornost jsem tedy "trochu" přitlačila, ale v jádru to tak skutečně bylo. Video jsem rozdělila na 10 případů, ale určitě bych jich ještě pár našla, pokud by někoho zajímaly použité produkty, ráda zodpovím v komentářích :D!

Také bych vás chtěla poprosit o trpělivost s vyhlášením výsledků giveaway, počet komentářů mě naprosto převálcovat a já vám za ně moc děkuji, ale trvá mi déle je protřídit a pročíst, neb některé jsou tam třeba 3x a v rámci zachování spravedlnosti je musím promazávat, aby každý člověk měl jen jeden a tak je to trošku zdlouhavější :), ale do konec týdne nebo začátku následujícího, bych to chtěla zvládnout, nechci vás napínat, ale mám ted opravdu málo času.

Mějte všichni krásný den a protože nevím, jak to budu stíhat, přeji rovnou i krásný víkend!

Pink - Grey Look - Video

Krásné odpoledne,

dnes tu mám další jednoduché líčení, které je použitelné na den i na večer. Asi bych měla dopředu upozornit na barevnost videa, bohužel jsem neměla čas ho natočit při pořádném denním světle, takže tam vypadám díky nedostatku světla trochu jako mrtvola :D, ale detaily líčení u okna jsou snad v pořádku, tak doufám, že mi to prominete. Líčení je tedy barevně intenzivní jako na fotkách. Hlavním prvkem líčení je třpytivá oční linka , kterou jste shodou okolností mohli vidět u Borůvky předevčírem. Tímto bych vám určitě chtěla doporučit nejen tohle její líčení, které je naprosto dokonalé, ale celý její blog, protože to je pastva pro oko a zaslouží si určitě mnohem větší pozornost, já tam chodím moc ráda a doufám, že docílím toho, že budu mít líčení tak dokonalé jako ona!

Přeji všem krásný den a produkty, které jsem vám videu ukazovala, vám ještě určitě ukáži znovu pořádně na světle tak, aby byly lépe vidět barvy.

Glitter Nails - OPI Show it and glow it & China Glaze Nova

Krásné slunečné odpoledne,

dnes tu mám dva třpytkové laky. Abych se přiznala, já vůbec nejsem fanda třpytkových laků a to ne proto, že by se mi nelíbily (i když nejraději mám krémovky), ale protože odlakovávání je pro mne horor. Naštěstí musím říct, že alobalová metoda opravdu dobře funguje a tak když dáte na nehet tamponek namočený v odlakovači a zabalíte to na pár minut alobalem, jde ten lak dolů dobře a tím pádem dám třpytkám čas od času šanci. A co vy máte rádi třpytkové laky?
Protože tyhle laky se i špatně fotí, dovolila jsem si udělat kraťoučké video.....


OOTD - I like red!?

Krásné slunečné nedělní dopoledne,

mám tu zase jeden outfitový příspěvek. Zdá se, že podzim je v plném proudu, u nás je ráno 6 stupňů pod nulou, takže je nejvyšší čas provětrat nový kabátek a boty. K červenému kabátku z HM se váže moje typická rozhodovací story, když se mi něco líbí, ale nejsem si jistá. Na tenhle kabátek jsem totiž koukala a zkoušela si ho už někdy začátkem září, líbil se mi, ale říkala jsem si, že si nejsem jistá tou červenou (tu totiž běžně vůbec nenosím, vlastně ani nic moc červeného nemám a ani ji nemám nějak zvlášt ráda) a také, že třeba ještě bude něco lepšího, takže jsem ho nechala v obchodě. Načež jsem si to asi za 14 dní rozmyslela, nic lepšího jsem neviděla, rozhodla jsem se, že si ho koupím, jenže už samozřejmě nikde v mojí velikosti nebyl. Naštěstí moje zlatá mamka sehnala poslední 34 v Myslbeku. A tak je to se mnou vždycky, když se jedná o dražší kousky, hodně to rozmýšlím a pak mi to vyprodají, také to tak máte nebo dáte na instinkt a koupíte hned?
Boty mne ale zaujaly na první pohled, jsou z Humanicu a i přes podpatek jsou krásně pohodlné. Poslední nová věc na fotkách jsou brýle. Mám sice jen půl dioptrie na jednom oku a na druhém čtvrt, ale i tak je fajn třeba na televizi nebo počítač ulevit očím a nosit je, o těch jsem také hodně přemýšlela, neb to není levná záležitost. Chtěla jsem rozhodně černé obroučky a pokud možno rozměrově větší brýle, nemám totiž ráda, když jsou obroučky úzké a neustále mi překáží ve výhledu, tyhle mi padly do oka a cena byla také v normě, takže volba byla jasná. Jinak mám na sobě džíny z Bershky, kožené rukavice po mamce, čepici a náušnice z Takka. Ještě mě tak napadá, že by možná někoho mohl zajímat odstín rtěnky, je to Miss Sporty odstín 055 Dream, klasická krémová červená, výdrž sice není ohromující, ale mám tuhle rtěnku už strašně dlouho a protože ji nepoužívám příliš často, tak mi ani moc neubývá. Myslím si ale, že na podzim a zimu se hodí a věřím, že se odvážu a budu ji nosit častěji i na den jako právě včera.....

Přeji všem krásnou neděli a budu ráda, když mi dáte vědět, co nového jste si pořídili na podzim vy :).....Cop ze čtyř a pěti pramenů - Video

Krásný večer,

nebojte se, slibuju, že na pár dní bude od videí klid. Tohle jsem ale měla už natočené a myslím, že by se mohlo hodit :). Přeji všem krásný víkend!

A také připomínám, kdo se ještě nezúčastnil Giveaway o clip in vlasy, můžete se přihlásit do této neděle.

Pin up Look - Video

Krásný den všem,

dnes tu mám makeup, který nevím, jestli vás bude úplně zajímat, ale mně osobně se tento styl nejen líčení, ale i účesů a celkově módy, moc líbí. Protože jsem to točila skoro večer, tak jsem si myslela, že to bude hodně tmavé,ale nakonec to tak barevně mimo není a docela to odpovídá realitě, naopak bych řekla, že fotky jsou trochu světlejší.

Mějte fajn den a budu moc ráda, když mi dáte vědět, jestli máte Pin up rádi, jestli se vám makeup líbí, nosíte a co si o tom myslíte :).....

Midnight Black- Blue Eye Look - Video

Krásný večer všem,

dnes tu mám takovou variaci na večerní kouřovky, na které jsem použila převážně produkty kosmetické značky Barry M , kterou už jsem nějaký ten pátek chtěla vyzkoušet. Bohužel musím přiznat, že nebyly ideální světelné podmínky dnes, takže video je přesvícené a oči byly ve skutečnosti trošku tmavší, hlavně použitý pigment Black petrol č 98 je krásně černý s modrými a fialovými třpytečkami, což video moc nezachytilo a fotky jsem dělala až po pár hodinách, když už byla zase tma, takže to dnes není úplně hitparáda, ale snad z toho něco vidět bude :). Jinak se omlouvám za řasy, bohužel nějak nechtěly spolupracovat a tentokrát bych to snad ani nesváděla na řasenku, prostě nedržely a šly každá jiným směrem, což mám posledních pár dnů i s vlasy :D, no nic...

Přeji všem fajn večer!


A ještě buhví, z jakého důvodu se sem nechce video načíst, takže pokud se chcete podívat na postup, prosím SEM nebo přímo na můj YOUTUBE KANÁL , pokusím se to později zkusit znovu, ale dnes technika opravdu nespolupracuje, jak bych si představovala, tak se omlouvám.

Essence No More Drama & ELF Twinkle

Krásné odpoledne všem,

dnes tu mám jeden lakový pokus. Fialková je moje oblíbená barva na nehty a tak jsem pořídila jeden minilak, protože jsem si potřebovala spravit náladu a to, i když v podstatě trochu podobné odstíny mám, jsou to Essie Lilacism, který je ale malinko světlejší a víc bílý, OPI Do you lilac it? , ve kterém je kapku víc modré a je fialovější a Essence Bloom - a -Loom, který mi přijde odstínově skoro nejblíž, ale má shimmer a je maličko světlejší. No more drama je trošku zastřená fialková a já v ní vidím kapku šedé, ovšem nepopírám, že to může být jen můj názor :). Je to můj první minilak od Essence, jinak jsem měla ty větší XXL Dimension, ale docela mě překvapilo, že zdaleka není tak špatný, jak jsem čekala. Kupodivu, lakoval se dobře, pro plné krytí stačily dvě vrstvy a nedělal ani díry ani pruhy, samozřejmě štěteček nebyl úplně výkvět pohodlí, ale tragedie to taky není. Pak přišel pokus s lakem Twinkle od ELFu a o něm můžu říct jen to, co občas chlapi říkají o ženách "hezká, ale blbá", to tenhle lak vážně vystihuje, je fakt hezkej, zvláštní, ale jinak je úplně blbej. Schne matně, má strašný štěteček, kterým si podřete lak, který je pod ním, dělá díry, scvrkává se, takže ho nanesete na celý nehet, ale nakonec ho máte kus od konců a ty díry nejdou spravit ani další vrstvou a následnými dvěma vrstvami nadlaku, pořád to bude takové hrbolaté. Takže shrnuto podtrženo, příště No more drama spíše samostatně, možná dám ELFovi ještě třetí šanci, ale myslím, že si toho nebude vážit a bude nespolupracovat úplně stejně jako v předešlých dvou případech a tím pádem si může jiskřit akorát tak v krabici.....

Mějte fajn zbytek dne a omlouvám se za fotky, ale v tomto počasí to světlo je prostě naprd....


OOTD - Black & Hot Pink

Krásný nedělní večer všem,

posledních pár dnů bylo trochu hektických a tak se ozývám až teď. Předem vám všem moc děkuji za krásné komentáře k minulému videu a jsem moc ráda, že se vám snad líbilo a že vyšlo tak pěkně tematicky, když se zrovna ochladilo :). Podrobněji odpovím zítra, až budu mít více času :). Mám ještě nějakou práci, takže jen rychle přináším můj dnešní outfit. Jsem si jistá, že tohle se nebude líbit všem a možná se to nebude líbit nikomu, vůbec si netroufám odhadovat a tak uvítám každý upřímný názor :). Je to taková trošku recyklace, abych tak řekla, vlastně mi to trochu připomíná osmdesátky, které já sice, co se módy týče, moc nemusím, ale zase na druhou stranu proč ne - občas a ve střídmější verzi.....Džínová mini je opravdu stoletá, popravdě řečeno už jsem ji na sobě neměla dost dlouho a protože jsem ji objevila ve skříni, říkala jsem si, zkusím ji ještě vytáhnout, i když bych řekla, že už tento střih moc nefrčí.....černá koženková bunda také není nová a je z Takka, stejně tak návleky a kotníčkové kozačky hot pink barvy, to je opravu úlet, jsou z USA, jsou semišové a jsou fakt hodně výrazné, takže jsem je trochu ztlumila těmi návleky. Šálka nevím odkud je (ebay?) a kabelka taktéž hodně stará a z tržnice. Vlastně jsem tuto kombinaci měla vloni na podzim také párkrát, jak si tak vzpomínám.....na druhou stranu, ačkoliv to není žádný super módní výstřelek, tak se mi výrazně barevné prvky do podzimní šedi docela líbí a tak by mě zajímalo, co si o tom celkově myslíte vy, vyrazili byste podobně nebo ani za nic :) a máte rádi doplňky ve výrazných barvách na podzim a zimu?


Jak nosit šátek nebo šálu - Video

Krásné páteční dopoledne,

vypadá to, že se ozval podzim a tak je příhodná chvíle právě pro tohle video. Ukážu vám v něm způsoby, jakými já nosím uvázané šátky a šály....

Přeji všem krásný víkend!

ELF Kosmetika potřetí - Video

Krásný večer všem,

tak jsem nakonec neodolala  a když byla před zhruba 14 dny akce na ELFu 30% sleva na řadu Essentials, tak jsem objednala pár věcí, no pár....uvidíte sami :). Omlouvám se za délku videa, ale tím, že těch věcí je opravdu víc, tak mi trvalo déle je ukázat a popsat, takže pokud to bude nudné, tak se předem omlouvám.

Mějte fajn večer!

Everyday Pink Eyeshadow Look - Video

Krásný podvečer,

dnes přináším líčení v růžových tónech. Myslím si, že je vhodné na běžné denní nošení, ačkoliv jsem tentokrát použila stíny se třpytkami, protože běžně nosím spíše matné a tak jsem chtěla malou změnu, proto je určitě možné použít dle nálady a vkusu jakékoliv matné růžové stíny a samozřejmě v různých odstínech růžové :), kterou já osobně mám docela ráda a myslím si, že sluší každému. Většina lidí sice tvrdí, že v ní vypadá, jakoby měla nateklé a uplakané oči, ale řekla bych, že je to jen o tom  najít svoji růžovou a sledovat, jestli potřebujeme studený nebo teplý barevný podtón, aby ladila k odstínu pleti :).


A co vy máte rádi a nosíte občas růžovou?

Mějte krásný večer! Tak video znovu nahráno youtube, tak doufám, že těd už bude fungovat :)....


Duhově

Krásný nedělní podvečer,

duhové oči už tady jednou na blogu mám, ale tento typ líčení mě prostě baví a měla jsem dnes náladu zkusit je v malinko jiné barevné kombinaci. Použila jsem paletku 120 stínů z ebay : TUTO , na pokusy je jak dělaná, i když ta výrazná růžová mi pak moc nešla dolů a mám od ní narůžovělé víčko. Na víčku mám bázi pearl od NYXu, žlutý, oranžový, růžový a fialový odstín z paletky, gelové černé linky a černou tužku na oči, kamínky jsem přilepila lepidlem na řasy. Tutorial jsem nenatočila, protože jsem nevěděla, jestli by vás zrovna tohle líčení zajímalo, na nošení to moc není, je to spíš jen takové hraní :).......zajímal by vás návod? Zkusíte také duhové oči a dokázali byste si představit, kam je nosit? Já si myslím, že na ples či letní party by to snad i šlo......:). Krásný večer všem!

P.S. připomínám GIVEAWAY o clip in vlasy a zároveň vám všem mockrát děkuji za takovou účast a vtipy, které posíláte, já se směju ráda a myslím si, že je potřeba si trochu zpříjemnit život a proto, i pokud soutěžit nechcete, rozhodně na vtipy mrkněte, určitě se pobavíte tak jako já, ještě jednou vám děkuji, jste vážně báječní a kdybych mohla, nejraději bych odměnila každého z vás, což ale bohužel nejde :(.....


OOTD - Flares & Flowers

Dnes do třetice :),

přináším můj dnešní outfit, zvonáče už jste mohli vidět dříve a ačkoliv vím, že spousta z vás jim rozhodně nefandí, já osobně je mám ráda. Nakonec jsem je přecejen nechala o záložku zkrátit a šikovná paní švadlena je zkrátila tak, že to vůbec není poznat :). Jsou z Bershky. Tričko nude barvy je z letních slev HM a je strašně příjemné, kabelka je z tržnice, sova na krk z ebay, prsten se Six six six tuším a náramky z Takka. málem bych zapomněla na srdíčkové brýle z HM. Ráda bych ale tentokrát zmínila hlavně boty, které jsem si pořizovala někdy před létem a měla jsem z nich hroznou radost, už jsem vám je ukazovala TADY , musím přiznat, že jak se mi líbí, tak jsem je nosila docela sporadicky, převážně k džínovým šortkám, protože jsem jinak nějak nemohla ve své skříni najít nic vhodného, k čemu by se hodily, i tak jsem si je ale v létě celkem užila a protože já žádné boty nezničím a neochodím, tak už se těším, až je vytáhnu příští rok :).....

Mějte krásný večer a nazapomeňte na GIVEAWAY !


Giveaway + Pár slov

Dnes podruhé vás všechny zdravím,

právě jsem zjistila, že je vás tu už přes 500 pravidelných čtenářů a když jsem se podívala na toplist, málem jsem spadla ze židle, neb denní průměrný počet unikátních návštěv je kolem 1200! Přátelé, přiznávám se dobrovolně, že o tom se mi vůbec ani nesnilo! Já jsem v tomto směru trošku lajdák a nesleduji příliš tyto statistické věci, blog píšu pro radost a psala bych ho i kdybych měla čtenáře jednoho, na druhou stranu nebudu předstírat, že mě váš zájem enormě netěší a že nejsem ráda, jsem ráda a moc a jsem vám vděčná za každou návštěvu, komentář, pochvalu, kritiku, opravdu si moc vážím toho, že mi věnujete svůj čas a třeba i pár řádek! Dnes, když jsem se přihlásila do blogu, jsem také poprvé zjistila, že na blogspotu existuje záložka statistika (já vím, že to vy, co blog máte. to všichni víte, ostuda, no...:D) a díky tomu jsem přišla na to, že valná většina čtenářů sem přijde z vyhledávače google, potom z vyhledávače seznamu a třetí největší počet lidí zadá rovnou internetovou adresu blogu přímo, dále sem zavítají návštěvníci z ostatních blogů, kde zřejmě zanechám komentář a nebo pokud se o mně někdo přímo v článku zmínil, což jsem zjistila  například u Mii na blogu, který všichni znáte a je to můj vůbec nejoblíbenější kosmetický blog, neboť jeho majitelka je nejen zapálená do kosmetiky, stejně tak jako já, ale také je to velice příjemná, krásná, inteligentní a hrozně milá slečna nebo také na blogu trb , který také určitě znáte a pokud ne, tak ho navštivte, dozvíte se o značkách a přípravcích, o kterých jste neměli ani ponětí :). Abych došla k pointě, doufám, že vám nebude vadit, že občas zmíním ve videích blogy, na které ráda chodím nebo na ně upozorním v článcích, protože zjišťuji, že i v českých internetových vodách máme plno úžasných, šikovných a inspirativních žen a slečen.

Abych se dostala konečně k hlavnímu bodu, chodí mi docela dost emailů s dotazy, kdy bude konečně giveaway na clip in vlasy :). Abych pravdu řekla, původně jsem k té pětistovce vymýšlela něco speciálního, ale vzhledem k tomu, že o ty vlasy si spousta z vás řekla, rozhodla jsem se, že bude nejlepší soutěžit právě o ně. Pokud tedy o vlasy zrovna vy zájem nemáte, prosím nesoutěžte a zárověň s omluvou slibuji, že příště přichystám i něco jiného :).

Soutěžíme tedy o set 160g clip in vlasů Lovely Hair v hodnotě 2500,- zcela zdarma a zcela dle vlastního výběru, všechny barvy jsou dostupné, jen u odstínu č. 60 nejsvětlejší blond se může maličko protáhnout dodání.

Pravidla jsou úplně jednoduchá a to ta, že nejsou žádná, prostě mi jen nechte pod tímto článkem komentář s emailem a pokud chcete, můžete mi napsat třeba vtip :)!

Giveaway ukončím v neděli 16.10. a výherce kontaktuji emailem a domluvím se s ním na požadovaném odstínu, pravděpodobně ho vylosuji pomocí random. org, ale třeba mě ještě napadne jiný originálůnější způsob losování :)....

Přeji všem krásný večer, krásný zbytek víkendu a děkuji za vaši přízeň, ještě dnes přibude outfitový článek.

Color Club Wild Orchid

Krásná slunečné ráno,

pokračuji ve šňůře mých oblíbených šedých laků....tohle není zas tak divoká kytka, jako je její název. Je to středně šedá krémovka, která je ale ozvláštněná malými světle modrými třpytkami. V lahvičce jich je nalepených na skle docela dost a tak jsem se na ten efekt moc těšila, ve skutečnosti na nehtu ale zas tak moc vidět nejsou, ve stínu skoro vůbec, na sluníčku trochu. I tak se mi lak hodně líbí, lakoval se skvěle, výdrž ale nic extra, i když to je možná spíš dané mými nehty, které se mi na dvou prstech rozdvojují na konci, gelovky sice už nemám asi rok a půl, ale stejně se mi ty konce trošku dvojí, než to odrostlo, tak se mi dvojily dost, i když zničené jsem je jinak vůbec neměla. To mě přivádí k otázce, měli jste i vy někdy gelovky a jak jste se jich zbavovali? Já jsem si je dělala sama, takže jsem je měla velmi šetrně provedené, zbrousila jsem přechody, přelovala a nechala odrůst, to je podle mne nejlepší varianta, rozhodně nedoporučuji zbrušovat až na vlastní  nehet nebo dokonce strhávat!