34. vlog - Praha, Český Slavík Mattoni, hranolky, kafe, únava

by - 03 prosince

Krásné čtvrteční odpoledne,

tak mi právě došlo, že jsem v úterý uploadovala nový vlog a úplně jsem zapomněla se s ním podělit tady na blogu. Jak jste asi pochopili, před Vánoci je to u mě opravdu makačka, vše se sešlo a já opravdu téměř nic nestíhám. To ale nemění nic na tom, že dnes mám pro vás ještě regulérní kosmetické video, takže ho určitě k večeru čekejte na blogu ☺. Doufám, že si Advent užíváte jinak než já a že nasáváte předvánoční atmosféru ☺.


You May Also Like

2 komentářů

  1. Uzivam si ho bohuzel naprosto stejne, nijak. Ale tak treba pristi rok:-D

    OdpovědětSmazat
  2. Mooooc Ti to slušelo, skvělá volba líčení, vlasů, šatů..! Dokonalá!!! Hezký víkend!

    OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017