#htmlcaption1 Petra LovelyHair Petra LovelyHair.

BLOGERKA A DROGERKA #11 | VÁNOČNÍ DÍL

Krásný pondělní večer vám všem,
dnes mám pro vás vánoční díl Blogerky a drogerky, kde se mrkneme nejen na novinky v dekorativce, ale také vánoční balíčky, i když letos mne jich moc nezaujalo...přijde mi, že je lepší si takový balíček sestavit na míru.

↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓


Bunda: Reserved
líčení: Kylie cosmetics Burgundy paletka, The Balm Snap lipgloss
*toto není sponzorované video, točím ho čistě z mé hlavy a vůle

eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz
Petra Vančurová, P.O.BOX 212, Jindřichův Hradec 37701

5 komentářů:

 1. Peťo, už si nedovedu představit, že mi relax u tvých videí skončí. Moc ráda na tebe koukám a troufám si říct, že jsem tvá videa viděla snad všechna a četla všechny články. Byla jsi vůbec první blogerka, kterou jsem začala sledovat a zůstala jsi pro mě top. Moc gratuluji k nové práci v Dermacolu, je to skvělá příležitost a moc ti jí přeju, kdyby sis ale přitom našla chvilku a něco pro nás natočila nebo napsala, určitě nebudu jediná, která by za to byla moc moc ráda :-) Ráda bych ti taky napsala "nekonči", ale to je tvé rozhodnutí a respektuji ho. Držím ti každopádně palce a přeji jen to nej! Deni.

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den Peťo, jenom krátce tu novou řasenku od Maybelline Lash sensational mám a je to hrůza, slepuje a to je asi vše.Jiným možná vyhovuje ,ale za mě palec dolů. Vracím se k té staré ta je supr. Lenka

  OdpovědětVymazat
 3. Péťo ta bunda je super ! Říkám to pořád že nechápu proč se hubení lidé schovávají do černé když můžou nosit co chtějí :) Tajně doufám že s tím v lednu nepraštíš, byla by to škoda !
  LENNY MALI i DANMARK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejen hubení mohou nosit co chtějí. I tlustí by měli nosit co se jim líbí.Proč by se měli halit do temných barev? Kdo o tom rozhoduje? Kdo má právo určovat druhým, co je pro ně vhodné? Takový člověk potom ne že je tlustý, ale ještě je třeba i depresivní. Protože temné barvy zrovna moc optimisticky nepůsobí. A černá barva "možná" opticky ubere kila, ale "stoprocentně" opticky přidá roky!!!

   Vymazat
 4. Ahoj, nedávno som ťa našla na youtube ľúbia sa mi témy maké máš na youtube , a tento typ videa ma veľmi zaujal , mohli by byť častejšie! :) Tammybeaty

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!