BLOGERKA A DROGERKA #11 | VÁNOČNÍ DÍL

by - 28 listopadu

Krásný pondělní večer vám všem,
dnes mám pro vás vánoční díl Blogerky a drogerky, kde se mrkneme nejen na novinky v dekorativce, ale také vánoční balíčky, i když letos mne jich moc nezaujalo...přijde mi, že je lepší si takový balíček sestavit na míru.

↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓


Bunda: Reserved
líčení: Kylie cosmetics Burgundy paletka, The Balm Snap lipgloss
*toto není sponzorované video, točím ho čistě z mé hlavy a vůle

eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz
Petra Vančurová, P.O.BOX 212, Jindřichův Hradec 37701

You May Also Like

6 komentářů

 1. ANO, zpříjemnila si mě dnešní večer, a moc!!! Opět velice přínosné video pro nás obyčejné lidi. Tvůj přehled a znalosti nám šetří čas a peníze. Víš si opravdu a bezkonkurenčně nej..., něco nám dáváš, je vidět, že tomu opravdu rozumíš, máš co světu říct, předat, není to jen takové hloupé tlachání a předvádění "kravin" a "nesmyslných a drahých věcí", popř. focení snídaní a obědů ve stylu mňam, dobrou chuť. Víš o čem mluvíš.
  Moje poselství zní "buď tady pro nás obyčejné lidi", ale samozřejmě pokud to tak budeš chtít, cítit, a časově zvládat. Především žij vlastní život, nikdo ti jiný nedá.
  Pro mě si ve své kategorii "Blogerka roku" i přesto, že sis letos cenu neodnesla, nikdo schopnější na beauty scéně není. Můj názor!
  A líbí se mi posun i o komenty v angličtině.

  OdpovědětSmazat
 2. Peťo, už si nedovedu představit, že mi relax u tvých videí skončí. Moc ráda na tebe koukám a troufám si říct, že jsem tvá videa viděla snad všechna a četla všechny články. Byla jsi vůbec první blogerka, kterou jsem začala sledovat a zůstala jsi pro mě top. Moc gratuluji k nové práci v Dermacolu, je to skvělá příležitost a moc ti jí přeju, kdyby sis ale přitom našla chvilku a něco pro nás natočila nebo napsala, určitě nebudu jediná, která by za to byla moc moc ráda :-) Ráda bych ti taky napsala "nekonči", ale to je tvé rozhodnutí a respektuji ho. Držím ti každopádně palce a přeji jen to nej! Deni.

  OdpovědětSmazat
 3. Dobrý den Peťo, jenom krátce tu novou řasenku od Maybelline Lash sensational mám a je to hrůza, slepuje a to je asi vše.Jiným možná vyhovuje ,ale za mě palec dolů. Vracím se k té staré ta je supr. Lenka

  OdpovědětSmazat
 4. Péťo ta bunda je super ! Říkám to pořád že nechápu proč se hubení lidé schovávají do černé když můžou nosit co chtějí :) Tajně doufám že s tím v lednu nepraštíš, byla by to škoda !
  LENNY MALI i DANMARK

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen hubení mohou nosit co chtějí. I tlustí by měli nosit co se jim líbí.Proč by se měli halit do temných barev? Kdo o tom rozhoduje? Kdo má právo určovat druhým, co je pro ně vhodné? Takový člověk potom ne že je tlustý, ale ještě je třeba i depresivní. Protože temné barvy zrovna moc optimisticky nepůsobí. A černá barva "možná" opticky ubere kila, ale "stoprocentně" opticky přidá roky!!!

   Smazat
 5. Ahoj, nedávno som ťa našla na youtube ľúbia sa mi témy maké máš na youtube , a tento typ videa ma veľmi zaujal , mohli by byť častejšie! :) Tammybeaty

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017