TESTSHOP #3 | NA-KD.COM

by - 16 ledna

Krásné úterý vám všem, v dnešním videu si zhodnotíme a mrkneme na kousky z eshopu NA-KD. Tento eshop mám vcelku ráda a z dlouhodobé zkušenosti jsme s jejich výrobky byla spokojena :). Určitě mi dejte vědět, jestli se vám tam něco líbí a hlavně, zda se vám líbil nějaký hadřík, který jsem si tam vybrala já.


http://www.na-kd.com sleva 20% s kodem "petralovelyhair20" líčení: https://www.instagram.com/p/BeBBouSFA... svetr: H&M jednotlivé kousky: červené džíny https://rstyle.me/n/cwrhvicbuqp modré džíny https://rstyle.me/n/cwrhvscbuqp modrý svetr do V https://rstyle.me/n/cwrhv4cbuqp modrý rolák https://rstyle.me/n/cwrhwfcbuqp růžové tričko https://rstyle.me/n/cwrhwpcbuqp bílý svetr https://rstyle.me/n/cwrhwzcbuqp černá budny křivák https://rstyle.me/n/cwrhw6cbuqp bílé šortky https://rstyle.me/n/cwrhxjcbuqp bílé tričko s nápisem https://rstyle.me/n/cwrhxucbuqp * toto není sponzorované video, avšak oblečení jsem si tam mohla vybrat výměnou za zveřejnění na instagramu, všechny moje názory jsou mé vlastní, samozřejmě subjektivní a ničím neovlivněné jako vždycky :) * některé linky jsou partnerské eshop: řasy PLH beauty http://www.lovelyhair.cz instagram https://www.instagram.com/plhbeauty/ facebook https://www.facebook.com/plhbeauty/ Petra: web: http://www.petralovelyhair.com facebook: https://www.facebook.com/petralovelyhair twitter: https://twitter.com/PetraLovelyHair instagram: http://www.instagram.com/petralovelyhair snapchat: petralovelyhair email: petra@lovelyhair.cz PO BOX 13, Nová Včelnice, 37842 řasy PLH beauty: http://www.dekorativka.cz http://www.pinkanda.cz http://www.pinkanda.sk http://www.normazlin.cz

You May Also Like

1 komentářů

  1. Teda, ty jsi hubenoucka. To bych ani nerekla :D ja nosím Sko, ale určitě bych se do ničeho nevešla :) Líbí se mi na tobě ty kalhoty :)

    OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017