Nubar Baby Pink

by - 01 června

Omlouvám se všem příznivcům Nubaru, buď mám zrovna blbý barvy nebo jsem kopyto a neumím s nima lakovat, ale lakuje se mi s nima fakt blbě. Kdybych neměla tak pěkný tyhle světlý barvy (baby pink, baby blue, lemon sorbet, oh baby pink), tak bych se na ně už dávno vyprdla. S tmavými barvami, co mám, jde lakovat o dost líp. Konzistence taková vodová, kryje až ve třech vrstvách, dělá to díry a jak je v první vrstvě vodový, tak v té třetí už je spíš těstovitý. No prostě žádná pohádka, bez nadlaku má nerovný povrch, takže Seche je nutnost nejen kvůli schnutí. No ale barva je pěkná, to zas jo! Já tyhle světlé odstíny na léto úplně miluju, zvláště pokud se mi povede se malinko opálit, což jsem tentokrát dohnala samoopalovákem.

P.S. a moc vám všem děkuju za krásné komentáře k předchozímu článku, moc mě to těší a vážím si toho!You May Also Like

14 komentářů

 1. tak podobnou zkušenost mám s lakem F&F.

  OdpovědětSmazat
 2. Já mám problém se všema značkama u pastelovejch laků, taky to vždycky zprasím :D

  OdpovědětSmazat
 3. no ale ta barva je vážně perfektní :)
  www.th3runway.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 4. ta barva je krásná, moc se mi líbí.ale to lakování nic moc teda.

  OdpovědětSmazat
 5. jé, nemám:P ale moc děkuju:)) a krásná barva laku:P:)

  OdpovědětSmazat
 6. Zajímavé.... přesně takovou skušenost mam s lakem od essie

  OdpovědětSmazat
 7. Essie mi taky ze začátku zlobilo, ale na nohy se mi nanášel o poznání líp. :D A můžu se zeptat, kde bych mohla sehnat ten tvůj zázračný Seche? :) Díky. ;)

  OdpovědětSmazat
 8. Mína: přesně, já tyhle pastelový laky neumi nalakovat nebo nevim, co se to děje :D
  @Jitulikaaa: jo, přesně, lakování katastrofa :)
  @Veronique: Seche mají na ebay ;), zadej do vyhledávače Seche Vite, já ho kupovala od prodejce beautyzone2007

  OdpovědětSmazat
 9. Tyjo vypadá nádherně, ale laky na tři vrstvy nesnáším! Nebaví mě sedět a čekat než to uschne:/ Takže, za kolik tak seženu ty zázračný Seche kapky? :)

  OdpovědětSmazat
 10. Zvláštní, mě jdou vždycky pastelový a svtělý laky snadněji...Ale moc si mě nepotěšila, tenhle zrovna čeká v šuplíku na vyzkoušení:-D Ovšem ta barva vypadá tak hezky, že mu to možná i odpustím, jestli bude takhle zlobit...
  P.S. Bude post o samoopalováku?;-)

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017