#htmlcaption1 Petra LovelyHair Petra LovelyHair.

8. video pro kamoska.cz - Rybí drdol

Krásný pátek,

dnes mám pro vás další účesové video, snad se vám bude líbit. Mějte fajn víkend!

Daniel Sandler Watercolour blush - Icing - recenze

Příjemné studené odpoledne,

dnes mám pro vás další recenzi. Jelikož o mně víte, že jsem tvářenkový maniak, byla jsem moc ráda, když se mi naskytla možnost otestovat novou tvářenku na vodní bázi z dílny vizážisty Daniela Sandlera, o pudru stejné značky jste se mohli dočíst u France Baby a o makeupu u Ceady. Něco vám povím, byla jsem napočátku velmi nadšená z barvy, protože odstín icing, který je nejsvětlejší, se mi zdál, že v zimě bude skvěle sedět mé svétlé pleti, ovšem když mi lahvička o obsahu 15ml a ceně 393Kč přišla a vyzkoušela jsem ji, byla jsem poměrně zklamaná, hned vám řeknu proč.....

Tvářenka sama o sobě je v tekuté formě a docela dost mi svou konzistencí připomíná Shimmering facial whip v odstínu Spotlight od ELFu, taky taková třpytivá tekutina. Tím pádem se to ne příliš komfortně nanáší, musíte si kápnout na hřbet ruky a pak prsty nanést na tváře, vzhledem k tomu, že je to opravdu hodně tekuté, tak to všude dost teče a práce s tímto produktem není úplně procházka růžovou zahradou.
Co se týče barvy, v lahvičce je to krásná světle růžová s chladným růžovostříbrným shimmerem. Barva opravdu ideální pro bledulky, ovšem, když si to nanesete na tvář, veškerá barva je celkem v tahu a tváře se jen lesknou a to opravdu dost, tedy bych tento odstín přirovnala spíše k rozjasňovači a to i na takové bleduli jako jsem já, nepomáhá ani navrstvení. Nicméně tady musím uznat, že rozjasňující efekt se mi líbí, ovšem něco za něco. Přijde mi, že to dost zvýrazňuje póry na kůži.
Dalším bodem na programu je výdrž, no přátelé, od věci za skoro 400Kč bych teda čekala, že to vydrží dýl. Vážně, jakmile se dotknete obličeje, ulpívá to všude na prstech, rukou a dokonce mi přijde, že se to rozmazává i na jiné části obličeje.
No, co říci závěrem, za tu cenu a od pruduktu od známého vizážisty, jsme čekala víc, vůbec mě to nenadchlo. Je to sice docela hezký rozjasňovač, ale ten seženete za mnohem menší peníz a s lepší výdrží. Rozhodně nic světoborného a nic, co byste museli mít doma. Za mě palec dolů a obávám se, že tímto jediného prodejce na českém trhu příliš nepotěším, ačkoliv za vyzkoušení děkuji.
Ve vzorečku jsem ke tvářence dostala makeup, ovšem odstín je o několik tónů tmavší, než má pleť, takže jeho vlastnosti těžko soudit, přišel mi ale dost málo krycí a poměrně dost mastný, leskla jsem se, navíc se mi zdá, že zalézá do pórů a za cenu bezmála 800Kč bych si ho tedy určitě nechala ujít.
Shrnuto a podtrženo, čekala jsem opravdu o dost víc, podle mě podprůměrné produkty za nadprůměrnou cenu a to prý je používají Pixiwoo či Lisa Eldridge, tak nevím, kde je u mě chyba.....

Znáte tuto značku a zkoušeli jste něco?

 

Deodoranty a antiperspiranty

Krásné odpoledne vám všem,

dnes jen takové rychlé video na téma, o které si hodně píšete. Předem bych upozornila všechny, kdo budou na video koukat, že je fajn si pro více informací přečíst buď infobox na youtube nebo dodatek tady pod videem ;), mnohé to objasňuje. Jinak snad jen dodám, že za mě nejlepší deodoranty a antiperspiranty jsou od Rexony, jsou mi nejpříjemnější a neúčinnější.

Jak se (ne)stát úspěšnou blogerkou - článek na přání

Krásné odpoledne,


když jsem byla před časem oslovena vedoucí projektu blogerky.cz, jestli bych byla ochotná napsat článek na téma Jak se stát úspěšnou blogerkou, měla jsem rozporuplné pocity, byla jsem překvapena, zaskočena a polichocena zároveň a přiznám se dobrovolně, že se mi do článku moc nechtělo, protože si jednak nejsem jistá, jestli jsem ta nejpovolanější osoba a jednak jsem tušila, že to bude zase sousto pro anonymní rýpaly, kteří budou tvrdit, že to smrdí samochválou, což mi z názvu tématu tak trochu vyplývá také. Chtěla bych vás ale ujistit, že já sama o sobě bych se asi neodvážila takové téma popsat, ale jelikož mi chodí i docela dost dotazů na to, jak dosáhnout vyšší návštěvnosti a jaké články na blog dávat, jak si získat čtenáře a podobně, rozhodla jsem se tedy, že skočím po hlavě do jámy lvové a pokusím se téma zpracovat........a protože je tento článek primárně určený pro server blogerky.cz, pro který také píši, můžete si ho v celém znění dočíst TADY.
 
 

Celkově bych tedy doporučila dělejte blog pro radost, dělejte ho jen, když na něj budete mít náladu, nesmí se z něj stát povinnost, je to pořád jen zábava. Pište a točte především pro pobavení  a dobrý pocit svůj, nedělejte to proto, abyste třeba dostali něco zdarma. Pokud vás začnou firmy oslovovat s nabídkami na recenze, neberte všechno, nebuďte prodejná lehká blogerka, která pochválí každou blbost, nebojte se napsat pravdu, ale na druhou stranu, těšte se z toho, co vám blog přinese a nenechte se otrávit závistivci. A hlavně buďte sami sebou!
 
Doufám, že i když je tento článek delší, že jste ho na blogerkách,cz přečetli celý a že mi dáte v komentářích vědět, jaké vlastnosti by podle vašeho názoru měla mít dobrá blogerka?

OOTD - srdíčkové punčocháče

Krásné pondělí všem,

po dlouhé době se nám konečně podařilo nafotiti jeden outfit, není to rozhodně nic světoborného, jen takový civilní podzimní outfit na běžné nošení a hlavně pohodlný do auta. V poslední době nepřeje počasí vůbec fotkám a i videa se strašně špatně dělají, není pořádné světlo a tak ani kvalita fotek není nějak excelentí, ale tak pro ilustraci.....
 
Hlavním bodem jsou punčocháče se srdíčky, jsou značky Pamela Mann a já je zakoupila na ebay, ale pak jsem zjistila, že stránky jsou anglické a poštovné také není nijak hrozné, pokud vezmete více kousků a tak se asi vyplatí objednat přímo z oficiálních stránek. Punčochy jsou dost silné, zimní a infantilní vzor se mi hrozně líbil. Přijde mi ale, že dělají silnější nohy, mně to sice zas tolik nevadí, ale někomu by třeba mohlo, tak na to raději upozoňuji. Jinak jsou velice příjemné a opravdu teplé.
Další kousky snad ani nestojí za zmínku, protože vše mám již dlouho, rolák i kraťasy jsou od vietnamců, boty jsou z www.urbanog.com a mám je už tři roky,baret je z Takka a kabelku jsem dostala letos k narozeninám od manžela, mám k ní i lodičky a už jste ji několikrát viděli, je z C&A. Doplním snad už jen kabát, je z Takka a je na prodej. Pokud by někoho zajímal přívěšek na kabelce, tak ten je z ebay.
Celý outfit je tedy jen červenočerný a i když kombinace těchto dvou barev je poměrně tvrdá, já ji mám na zimu a podzim ráda.
Co se týče líčení, na sobě mám jen BB Cho Bo Yang od Misshy, nalepovací řasy, žádné stíny, nic a rtěnka je od Nivey Colour passion v odstínu 25 Cardinal.
 
Jak se vám tato kombinace líbí? Máte rádi zajímavě vzorované punčocháče? Já je přímo zbožňuji!

7. video pro kamoska.cz -Zlatofialové vánoční líčení

Krásnou neděli,

dnes mám pro vás líčení, které jste chtěli, je z videa o štětcích Maestro a dá se nosti bud s extravagantní tmavě fialovou rtěnkou nebo naopak s nějakou jemnější, každopádně zlatofialová kombinace se mi moc líbí a myslím, že tohle třpytivé líčení je stvořené pro slavnostní okamžiky :).
 
 

Jemné večerní líčení na věneček Terezka

Příjemný páteční večer vám všem,

strašně dlouho jsme tu neměli proměnu, nikdo se nechce fotit a někdy to nestíhám :D a tak s laskavým svolením Terezky vám mohu dnes ukázat ještě čerstvé fotky líčení a účesu, který jsme vytvořily na věneček do tanečních. Terezka je milá mladá slečna a její požadavek byl jemné večerní líčení a účes podle Lilly z Gossip girl :). Možná někdo z vás bude namítat, že je to málo výrazné, ale jednak fotky hodně žerou barvu a pak také Terezka je mladá slečna a jemným obličejem a nic extra výrazného by se k ní nehodilo, když pominu to, že to ani nechtěla.....Snažila jsem se tedy vytvořit něco jemného a podtrhnout tak přirozenou krásu a aby líčení ladilo s šaty, které mi Terka postla na zeď na facebooku :).

 
 

Ziaja - pomerančová řada - balzám na rty a tělové máslo

Krásné odpoledne všem,

jak jsem slíbila, přicházím dnes s recenzí na dva produkty značky Ziaja. Dovolte mi nejdříve pár slov o firmě, protože mne svým přístupem zaujala a moc se mi líbí, jak výrobky, tak filozofie firmy. Byla založena roku 1989 jako rodinná firma v polském Gdaňsku vystudovanými farmaceuty Zenonem a Alexandrou Ziaja. Ve vedení firmy jsou především farmaceuti a chemici a hlavním měřítkem úspěchu je pro ni loajalita zákazníků.
Ziaja disponuje svojí vlastní výzkumnou, mikrobiologickou, fyzicko-chemickou a výrobní laboratoří a oddělením kontroly kvality. Zařízení laboratoří a systém kontroly kvality odpovídá evropským standartům
a to dovoluje výrobu kosmetických přípravků nejvyšší kvality.
Ačkoliv jsem již o Ziaje, jako o fajn kosmetice,  několikrát četla na blozích, zdráhala jsme se nejdříve spolupráci přijmout, protože jsem nechtěla, aby jste četli po stopadesáté o tom samém, když jste ale vy sami začali o tuto značku projevovat zájem, začali  jste se mě na tyto výrobky ptát a když mi o této značce vyprávěla známá, která vlastní u nás ve městě malou drogerii, jako o firmě, jejíž výrobky jsou vážně skvělé za velmi slušné ceny, byla jsem lapena a na spolupráci kývla, samozřejmě i díky tomu, že vám mohu přinést soutěž a tak máte možnost testovat se mnou. Celkově mi firma připadá jako takový polský Ryor, který mně osobně je sympatický velmi, hrozně fandím rodinným firmám a lidem, kteří svou práci umí a jsou v oboru machři, což se jistě dá říci o českém Ryoru. Jsem tedy nakonec moc ráda, že mám možnost vyzkoušet čtyři výrobky této značky a jelikož vlastním i několik vzorečků na suchou plet, jistě to nebude poslední, co od Ziaji vyzkouším. Dnes se ale vrhneme na recenzi prvních dvou výrobků.Vyhodnocení soutěže o poukazy na spodní prádlo z moje-pradlo.cz a soutěž o vánoční balíček kosmetiky Ziaja

Krásný den,

dnes mám pro vás dokonce dva články, prvním z nich je tento informativní, kde bych vám ráda sdělila výherce minulé soutěže o poukazy na nákup spodního prádla, soutěž skončila včera o půlnoci. A také bych ráda vyhlásila soutěž novou a to o výrobky Ziaja, konkrétně o jeden z vánočních balíčků, který pro vás firma Ziaja vybere, balíček bude obsahovat tři produkty z dílny Ziaji :). Tuto spolupráci jsem přijala hlavně kvůli vám, protože jste si hodně psali o můj názor na tuto kosmetiku a tak již nějakou dobu testuji a dnes si dáme recenzi.

Předem bych chtěla poděkovat vám všem, kteří můj blog čtete a věnujete mi tak svůj čas, moc si toho cením a tak se vám snažím odvděčit alespoň častějšími soutěžemi, můžete se po skončení této těšit na další ;).
Mám k vám ale velkou prosbu a doufám, že ji vyslyšíte a že si těchto pár vět přečtete, některé z vás totiž pod soutěžemi svými příspěvky spamují, přijde jich třeba 6 za sebou, nevím, zda je to schválně, či zda nečtete informace k soutěžím a tak nevíte, že komentáře schvaluji a že pokud jich je pod článkem hodně, je třeba dát na konci pod komentáři "načíst další". Někdo také pošle jeden komentář dopoledne, další za dvě hodiny, další druhý den, protože svůj komentář pod článkem nevidí, on tam ale zpravidla vždycky je! Pokud nevíte, jak spolehlivě svůj komentář najít, zmáčkněnete klávesovou zkrtaku CTRL a F a vyskočí vám hledací okénko, pokud jsou všechny komentáře načteny a vepíšete do okénka svůj email, jistě ho mezi ostatními najdete. Prosm, než mě zase zaplavíte maily a zprávami na facebooku typu nemůžu najít svůj komentář, zkontrolujte si to! Nechci být zlá, ale opravdu nemám čas, ani náladu, každému jeho komentář hledat! Myslím, že pokyny píšu vždy jasně a nechci po vás nic světoborného, tak snad není takový problém tato pravidla respektovat, ono probírat se 540 maily a kontrolovat co tam je a není dvakrát je opravdu práce na několik hodin, mějte se mnou slitování, soutěže mě pak stojí spoustu času, který bych mohla využít smysluplněji pro tento blog a pak fakt ztrácítm chuť pořádat další, když vím, kolik s tím zase budu mít práce. Proto jsme se rozhodla, kdo pro příště pošle více než jeden komentář, bude ze soutěže vyřazen!

A teď již k pravidlům soutěže dnešní:

1) napište mi svůj email
2) napište mi, který výrobek Ziaja byste chtěli nejvíce vyzkoušet
3) facebook Ziaja - bod, který se mně osobně nelíbí, ale Ziaja ho vyžaduje, kliknout na jejich facebook, zda  a jak to budou kontrolovat, to nevím.....
4) soutěž poběží týden, opět do další středy 28.11. do 24:00, výherce vybere random ;)

Hodně štěstí! :)

VideoTAG 11

Krásnou středu všem,

počasí venku je tak akorát na to, uvařit si hrnek něčeho dobrého a zalézt do tepla k nějakému filmu, knížce a nebo třeba k mému videu :D.......dnešní kecací video bude tedy o mé 11, tento TAG už jste viděli na všech možných blozích, tak jsem se rozhodla udělat ho formou videa, snad se vám bude líbit a jako vždy, můžete přepnout ozubeným kolečkem do HD ;). Zítra se můžete těšit na další kosmetickou recenzi, vyhlášení soutěže o poukazy na nákup spodního prádla a také na novou soutěž o kosmetiku :).
 
 

Jak se starat o kosmetické štětce + Sigma kabuki F 80,82,84,86,88

Příjemné úterý vám všem,

protože se mne hodně ptáte na to, jak prát štětce, jak se o ně starám a který kabuki štětec od Sigmy nejlépe vybrat, rozhodla jsem se všechny tyto informace shrnout formou videa, snad se vám bude líbit.....
 
 

Home made balzám na rty - jak na to

Krásné pondělí,

dnes mám pro vás jen takový rychlý tip. nevím, jak vy, ale já osobně mám v chladném počasí problém s tím, že všechny rtěnky se mi na rtech srazí tím, jak ztuhnou, jelikož jsem zmrzlina a tak dávám v zimě, když vím, že budu dlouho pobývat venku, přednost buď balzámům nebo leskům. Málokdy ale najdu balzám v odstínu, který by mi vyhovoval, protože hodně z nich obsahuje shimmer a navíc, hodně z nich moc nebarví. A já chci něco, co rty zvláční, neztuhne jako sádra a navíc to viditelně dodá barvu. Jistě i takové balzámy jsou k sehnání, ale pokud zrovna nemáte po ruce drogerku, nebo nemůžete sehnat odstín, kterých chcete, je tento tip přímo určen pro vás. Já si takhle občas tónované balzámy míchám a jsem s tímto systémem spokojená. Věřím, že určitě naleznete na internetu i jiné tipy, jak si vyrobit rtěnku nebo balzám, tento je ale můj osvědčený, který jsem si sama vymyslela už před x lety a stále ho čas od času využiji. Pokud jste zvědaví na celý postup, mrkněte se SEM na blogerky.cz , pro které jsem dnešní článek připravila.
Jen bych chtěla říct, že místo vazelíny můžete rozehřát třeba jelení lůj, pak ale počítejte s tím, že v mrazech vám takový balzám, narozdíl od vazelínového, hodně ztuhne. Ještě bych chtěla dodat, pokud chcete pro blogerky.cz také psát a zpropagovat tak svůj blog, zaregistrujte se na stránkách, přidejte svůj blog a požádejte o vstup do administrace, můžete tak získat kosmetiku zdarma.

Vyrobili jste si také někdy nějakou kosmetiku?

 

TAG 5 kosmetických produktů, bez kterých nemůžu žít

Krásné nedělní dopoledne,

dnes mám pro vás takové oddechové video, ve kterém, doufám, budete pokračovat třeba formou článku :). Mějte fajn neděli a dobrou chuť k obědu :).

Soutěž o poukazy na nákup spodního prádla dle vlastního výběru na moje-pradlo.cz

Krásné sobotní odpoledne,

dnes mám pro vás jen rychlou informaci, se kterou vás, doufám, potěším :). Vánoce se kvapem blíží a tak možná někdo z vás uvažuje nad nákupem spodního prádla pro svůj protějšek nebo pro sebe. A protože paní majitelka eshopu http://www.moje-pradlo.cz/ prý ráda čte můj blog (moc děkuju!), tak jsme se domluvily na soutěži pro vás a to právě o tři poukazy na nákup v tomto eshopu, v hodnotách 300, 500 a 1000Kč. Myslím, že takový dártek se bude hodit každé z vás. Já mám z tohoto eshopu plavky a několik podprsenek, protože dodání je velice rychlé a hlavně mají mou oblíbenou Lormarku double push up :), na malá prsa fakt doporučuju, krásně sedí a udělá super dekolt! Navíc výměna vánočních objednávek je možná až do 15.1.2013! Ale jak správně tušíte, je třeba pro výhru něco udělat. Nemusíte se ale bát, tentokerát to bude velice jednoduché.

1) správně zodpovězte otázku: V jaké barvě je letošní vánoční kolekce od firmy Lormar? (odpověd naleznete buď TADY nebo TADY)

2) napište mi, jaká je vaše nejoblíbenější značka spodního prádla

3) zanechte po článkem svůj email

4) jeden člověk = jeden komentář, pokud ho pod článkem nevidíte, je nutno dát načíst další, někdy se nevejdou na stránku, nebo jsem jej ještě nezveřejnila ;), neposílejte ho znovu!

5) soutěž běží do následující středy 21.11. do 24:00, tří výherce vybere bud paní majitelka nebo random :)

Hodně štěstí!

Provlékaný francouzský cop

Krásný pátek vám všem,

dnes tu mám pro vás další účesové video, snad se vám bude líbit, tenhle účes jsem viděla kdysi někde na netu a hrozně mě to zaujalo, že je to fakt rychlé a jednoduché a přitom to vypadá super :). jak se líbí vám, zkusíte ho? :)
 
 

Jednoduché a rychlé denní líčení z videa o Essence Twilight

Krásné odpoledne,

dnes  se chystám na nejnovější díl Twilight do kina a jelikož se vám tohle líčení ve videu o nové kolekci od Essence líbilo a chtěli jste návod, tak jsem se rozhodla vám to trošku nafotit. Světlo totiž moc nepřeje natáčení líčícího tutorialu a navíc je to tak jednoduché, že na tom vlastně vůbec není, co ukazovat :). Rozhodla jsem se tedy, že vám jen líčení ukáži na fotkách a popíši postup........

Beauty blender original vs. Beauty blender fake - srovnání a recenze

Krásné středeční odpoledne vám všem,

abych vás nechala trošku odpočinout od videí, mám tu dnes pro vás post o srovnání beauty blenderů. Video o tom originálním jste už viděli TADY, takže vlastnosti BB opakovat nebudu. Protože se ale rozhořela pod článkem i pod videem diskuze, že je to poměrně drahá sranda za kus houbičky, s čímž souhlasím, rozhodla jsem se objednat si i BB fake, abych mohla porovnat obě houbičky a sdělit vám co nejpřesnější dojmy a zda se opravdu vyplatí do ní investovat.
 
BB originál jsem dostala od školy líčení Surface, což je hlavní distributor pro ČR a nabízí ho za cenu 469Kč, BB fake jsem si koupila na ebay na cenu jednoho dolaru, tedy cca 20Kč, sice jsem si původně objednala růžový a došel mi modrý, ale to nakonec vem čert....:). Originál je tedy růžový, fake modrý.

Vše o tvářenkách a sbírka mých tvářenek

Krásné úterý,

dnes si dáme jedno delší video o tvářenkách, ukážu vám celou mou sbírku, povedlo se mi zachytit docela dobré světlo, takže barvy poměrně odpovídají a tak jestli zrovna nějakou tvářenku sháníte, nebo jste maniaci jako já, tak se vám tohle video bude určitě hodit ;)........Máte také nějakou svou nejoblíbenější tvářenku?


A na závěr zas ještě pár informací, hodně se mě ptáte, jak se zapojit do projektu blogerky.cz a jak třeba získat zdarma nějakou kosmetiku, mrkněte SEM, všechny informace jsou tam popsané. Pokud chcete jen svůj blog zpropagovat, tak ho na blogerkách zaregistrujte ;).

A ještě poslední věc, jen malá technická, na eshop jsem znovu naskladnila Sigmu :).

Podzimní líčení pro různé věkové kategorie ve spolupráci s Nova.cz a Biodermou

Krásný pondělí přeji všem,

dnes jen rychlý informativní článek, nedávno jsem se zmínila, že jsem, ve spolupráci s kosmetikou Bioderma a společností Nova, připravovala podzimní líčení pro různé věkové kategorie. Něco málo jste už viděli TADY. Včera byl na portálu Novy zveřejněn celý postup, včetně tří videí a fotek a tak si dovoluji sem přidat odkaz, můžete se podívat ZDE. Celé líčení se neslo v duchu podzimu a účelem bylo ukázat něco klasického, výrazné rty, jemné kouřovky a něco jemnějšího pro starší ženy, aby se mohl inspirovat i ten, kdo vyznává trendy a nebojí se výrazných rtěnek, i ten, kdo má rád líčení jemnější. Nejednalo se tedy o žádné proměny, co by které ženě slušelo úplně nejvíc, ale spíš o takové minitipy na podzimní líčení. Jak se vám líčení líbí, ponechám na vás a budu ráda, když mi své dojmy sdělíte v komentářích :). Jinak co se týče fotek, já nevím, jestli se mi to zdá, nebo jsem moc velký kritik, ale tak nějak mi přišly pomalu kvalitnější ty, co vytvářel manžel :D....
 
http://doma.nova.cz/clanek/krasaamoda/videonavod-sexy-liceni-kdyz-je-vam-25-35-45-a-vic.html
Ještě bych asi měla dodat předem pro rýpavé anonymy, aby si ušetřili energii, nejsem profík, nikdy jsem neřekla, že jsem, neživím se líčením, jen mě líčení baví, kurz mám a občas někoho líčím na svatbu, ples a podobně, ale nedovolila bych se považovat za někoho, kdo si může dovolit nějak hodně radit, jsou to prostě jen tipy ode mne, toť vše :).
 
Ještě jsem vás chtěla informovat o tom, že na mém Facebooku jsem zveřejnila album se soutěžními fotkami o produkt Bioderma, určitě se na něj mrkněte a dejte vědět, jak se vám líčení líbí. Já všem moc děkuji, že se zapojili, moc si toho vážím a děkuji za čas, který mi tímto věnovali, v průběhu tohoto týdne soutěž vyhodnotím :).
 
A ještě poslední poznímka, přidala jsem další oblečení na prodej do mého shopu TADY.
 
A zbývá snad jen popřát úspěšný start do nového týdne!

Essence - The Twilight Saga Breaking dawn II.

Krásné nedělní poledne,

pokud se zrovna chystáte na nějaký dobrý oběd, tak přeju dobrou chuť a abych vám snad zpříjemnila nedělní odpoledne, natočila jsem včera takovou malou videorecenzi na novou limitku od Essence. Já jako fanynka Twilight a speciálně Jacoba :D, jsem prostě nemohla odolat a šla produkty do drogerie omrknout a samozřejmě si i něco odnesla......Doufám, že se vám video bude líbit a že mi  dáte vědět, jestli jste si taky něco pořídili a jestli se chystáte do kina jako já :).

 

Nejlepší balzámy na rty- Bione, Regina, Bioderma, Essence

Krásný pátek,

s přáním příjemného víkendu vám přináším slíbené video o balzámech na rty. Nevím, zda tam naleznete nějaké novinky, každopádně je to časem prověřená kvalita, která funguje a často ty nejobyčejnější věci bývají nejlepší :).....

5. video pro kamoska.cz - Jak se nalíčit při nachlazení a rýmě

Krásný čtvrtek,

dnešní návod, jak zamaskovat nemoc a rýmu líčením a udělat ze sebe trochu člověka, když vám není nejlíp, vám už chvíli slibuji, zároveň je to můj další počin pro server kamoska.cz, doufám, že se vám bude líbit a že se třeba i vy podělíte o nějaké své tipy :).....
 
 

Líčení podle DM active beauty II.

Krásný den vám všem,

dnes mám pro vás další líčící video na přání, tentokrát podle nového čísla DM beauty. snad se vám tahle rychlovka bude líbit......

Ryor - Zpomalovač růstu chloupků a Bylinný šampon s panthenolem

Krásné pondělí vám všem,

po videomaratonu v podobě podzimních favoritů si dnes dáme zase jednu psanou recenzi na dva výrobky od firmy Ryor, které jsem v poslední době vyzkoušela a které si myslím, že by vás určitě mohly zajímat.

Prvním z nich je Zpomalovač růstu chloupků, což je přípravek na snížení a zpomalení růstu chloupků, můžete ho používat na celé tělo včetně obličeje, například na podpaží, třísla, nohy, ale i na "knírek" pod nosem. A protože, jak jsem vás již informovala, jsem součástí projektu blogerky.cz, což je portál sdružující nejen vaše oblíbené blogy, ale můžete si na něm přečíst i zajímavé články od blogerek, je celá recenze na zpomalovač růstu chloupků uveřejněna právě tam. koho by zajímala, může si ji přečíst ZDE. Jedinou věc, kterou dodám je obsah a cena, balení ma 100ml a stojí 119Kč a z mé zkušenosti říkám, že růst chloupků to opravdu zpomaluje a rozhodně to stojí za vyzkoušení.

Dalším výrobkem, na který si dnes posvítíme, je Bylinný šampon s panthenolem. Upřímně řečeno, na první pohled, jsem byla celkem skeptická, protože vzhledem mi šampon připomíná tak trochu jar :D, obavy se ale vytratily ihned poté, co jsem si k šamponu přičichla a prvně si umyla vlasy. Vlasy jsou po něm lehké, vzdušné a nemastí se, šampon totiž neobsahuje žádné silikony. Plus dávám i za to, že pěkně pění, konzistencí je takový řidší a vůně je čiště šamponovo-bylinková, protože obsahuje výtažky z rozmarýny a břízy. Co bych vytkla je to, že poměrně rychle ubývá. Co se týče balení, je klasické v tubě, dávkuje se dobře a myslím že půjde vypotřebovat až do dna, protože stojí na víčku a všechen šampon tak pěkně steče. Obsah je 200ml a cena 74Kč. Pokud hledáte nějaký dobrý šampon z drogerie, za mě palce nahoru.

Podzimní favorité 2012 - oblečení, boty, doplňky

Krásnou neděli vám všem,

jak jsem slíbila, mám dnes pro vás poslední díl podzimních favoritů :). Doufám, že se bude líbit a že mi zase dáte vědět, jak jste na tom s oblečením na podzim vy :)......

Moc děkuji za všechny komentáře, odpovím na ně zítra ;).


4. video pro kamoska.cz -Drdol podle Lily z Gossip Girl

Krásný pátek,

dneska bych vám chtěla především popřát hezký víkend, i když počasí nemá být nic moc, tak já se na tento víkend těším, protože, pokud to stihnu, zúčastním se zítra, v sobotu srazu s blogerkami zítra ve 14:30 v kavárně Velryba v Praze, který pořádá Lola the Frenkies girl a Bezega, těším se na to, že uvidím na živo své oblíbené blogerky a jejich čtenářky a sama uvažuji nad tím, protože si o to hodně píšete, že bych nějaký sraz čtenářů mého blogu uspořádala, co myslíte? Také nevím, jaké město by bylo nejlepší a kolik lidí by asi tak přišlo.....no je to ve hvězdách, zda by vůbec někoho zajímala má maličkost, budu ráda, když se  k této otázce vyjádříte v komentářích, děkuju.

A teď už k videu, další účes Z Gossip Girl, doufám, že se vám bude líbit a zároveň mé další video pro server www.kamoska.cz.

Jak točí profíci - pohled do zákulisí (podzimní líčení pro různé věkové kategorie) + soutěž o produkt Bioderma dle vlastního výběru

Krásný čtvrtek vám všem,

dnes mám pro vás jen takové kratičké video s pohledem do zákulisí, jak to vypadá, když se točí líčení s profíky. V úterý jsem měla možnost zúčastnit se natáčení spotu pro server nova.cz - doma, jednalo se o líčení pro různé věkové kategorie a na filmu spolupracovala i Bioderma, od které jsem použila, jako podklad pod makeup, krémy z nové řady Matriciane, která je, dle mé zkušenosti, opravdu moc fajn.
Můžu vám říct, že jsem z natáčení byla přecejen trochu nervozní, zvláště, když vám pod ruku pořád kouká kamera nebo fotograf, nejhorší ale pro mne kupodivu bylo na kameru mluvit, i když jsem to nakonec zvládla na první dobrou, nervozní jsme z toho byla a tak doufám, že si neudělám ostudu a nemlela jsem úplné hlouposti :).....Až bude líčení na stránkách Novy, dám na blog určitě odkaz, abyste se mohli podívat a posoudit, co jsme vytvořili :). Jinak to bylo velice příjemně strávené odpoledne, protože líčení je můj koníček a ohromně mne baví a tak jsem byla za tuto příležitost moc ráda a vděčná a snažila jsem se vymyslet líčení, které by bylo jednoduché, vhodné i na běžný den a slušelo co největší škále žen.
 
Zároveň mám pro vás dnes další soutěž a tentokrát to bude o jeden výrobek od Biodermy dle vlastního výběru. A protože bych chtěla soutěž nějak ozvláštnit, rozhodla jsem se, abyste z toho měli něco víc i vy, že vymyslím tentokrát jiná pravidla, než že stačí komentář a mail, snad vám to nebude vadit a bude vás tato soutěž bavit :).
Zúčastnit se tedy může úplně každý a podmínky jsou zcela jednoduché:

1) zodpovědět správně soutěžní otázku:
Kolik výrobků obsahuje nová řada Matriciane? (pokud nevíte, odpověď naleznete ZDE)

2) vytvořit líčení na téma Bioderma - může to být třeba i jen líčení části obličeje - oko, rty nebo celý obličej, jak uznáte za vhodné, fantazii se meze nekladou :). Vaši soutěžní fotografii umístěte na zeď mého FACEBOOKU. Já pak fotografie posbírám, udělám z nich na facebooku album a jednoho výherce vyberu, fotky tedy můžete likeovat dle libosti, ale dle jejich počtu vyhodnocovat soutěž nebudu, protože nechci, aby se to zvrhlo v nějké škemrání o hlasy, věřím, že tento způsob bude nejspravedlivější. Do popisku fotografie zároveň napište svůj email, odpověď na soutěžní otázku a výrobek, o který byste měli zájem, pokud chcete doplnit nějakým popisem, klidně můžete :).

3) Soutěž ukončím příští neděli 11.11. ve 24:00.

Doufám, že se vám tato soutěž bude líbit a že se vás zúčastní co nejvíce, myslím, že pro jednou je to fajn změna a že se třeba i my ostatní nesoutěžící nějakým líčením inspirujeme :).
Hodně štěstí všem!