18. vlog - Adidas, Newcast konference, Muzem Grévin

by - 21 června

Krásné nedělní odpoledne,

jako každý víkend i tentokrát vám přináším něco oddechového jen tak pro dobrou náladu :).
Ve čtvrtek jsme byli v Praze na konferenci Newcast, která se konala v úžasných prostorách muzea voskových figurín Grévin. Moc jsme si to tam užili a já jsme si dokonce nechala virtuálně "vyrobit" svou vlastní figurínu, která dopadla opravdu vtipně :).
Ještě jsem vám chtěla moc poděkovat za vaši podporu u minulého videa, vážně mě to neskutečně těší a nabíjí další energií a chutí do nových věcí, projektů a článků a videí pro vás :). Snažím se na vše odpovídat, ale mám toho ted opravdu strašně moc a nestíhám to, tak vás prosím o trochu trpělivosti. Začátkem července by se to mělo uklidnit a já se ke komentářům vrátím :).
 
 

You May Also Like

6 komentářů

 1. Opet jste nezklamali :) Libi se mi ze sdilite zivot jaky doopravdy je, at uz jste nahore nebo jedete na pohotovost :) Kazdopadne dnes jsi mne pobavila u toho skenovani a te figuriny :) Treba se za chvilku dockame v muzeu I te tvoji ! Pekny den :)
  Lenny Mali i Danmark

  OdpovědětSmazat
 2. Super tip na vylet! Kouknu na to. LV

  OdpovědětSmazat
 3. Krásný video!
  Prej vzal bych si tě takhle domů... :D No to nene :D

  OdpovědětSmazat
 4. tieto vaše vlogy mám rada, bavia ma :D ste super!

  OdpovědětSmazat
 5. Moc hezky natoceny vlog. Opet krasne sladění. :)

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017