MŮJ MAKEUP ZE STŘEDNÍ ŠKOLY | HIGHSCHOOL MAKEUP CHALLENGE

by - 13 září

Krásné úterní odpoledne,
dnešní námět na video a výzva koluje po internetu a já, vzhledem k tomu, že jsem ze střední školy už hodně dlouho pryč, jsem si říkala, že tohle líčení by mohla být docela legrace. Jako teenager jsem si užila typické devadesátky a takový je právě i dnešní look, který však pravděpodobně nechám pohřbený hluboko ve své makeup krabici :D.

↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓

*toto není sponzorované video, točím ho čistě z mé hlavy a vůle
eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
facebook: https://www.facebook.com/petralovelyhair
twitter: https://twitter.com/PetraLovelyHair
instagram: http://www.instagram.com/petralovelyhair
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz
Petra Vančurová, P.O.BOX 212, Jindřichův Hradec 37701

použitá kosmetika:
* Gabriella Salvete Brilliance skin radiant foundation 101 ivory
* Maybelline Fit me concealer 15
* NYC Smooth skin powder
* Max Factor Smokey eye drama kit 02 lavish onyx
* Essence Gel eye pencil waterproof black blaze
* Gabriella Salvete Diamante volume & lenght mascara
* Rimmel Exaggerate 018 addiction
* Avon Marvelous mocha
* lak Collection suede

music:
Different heaven Nekozilla
youtube music gallery


You May Also Like

6 komentářů

 1. Péťo a ještě takovou tu hranu z makeupu na linii obličej/krk protože prostě všichni měli tmavší makeup než svoji kůži :D

  OdpovědětSmazat
 2. Ahoj Petro, pobavila jsem se :-D Můj tatínek něčemu takovému říká "zmalovaná jak plakát".
  Já jsem téměř Tvůj ročník (je mi o 2 roky míň), ale na gymplu jsem se vůbec nemalovala, byla jsem taková "přírodní žena" :-D Začala jsem až před maturitou a i na VŠ jsem dlouho nosila jen řasenku.

  OdpovědětSmazat
 3. Tak to jsme chodily líčené skoro stejně, akorát já nekreslila spodní linku, to jsem už za komunistů objevila v německém Harpers Bazar v čekárně u holičky (nenápadně jsem si vytrhla jednu stránku kde se mi líbilo na modelce líčení). Měla fixou horní linku s ocáskem a na pohyblivým víčku a pod obočím světlý stín a v banánku, tmavý stín. Něco co nyní znovu letí a matnou cihlovohnědou rtěnku. Jelikož žádná černá tužka mi nebyla schopna vykouzlit onu luxusně černou linku, tak jsem začala kreslit úzkou horní linku s malinkým ocáskem fixou z penálu, co jsem si s ní jako správný depešák podtrhávala nadpisy v sešitu. Chvíli po aplikaci oko trochu pálilo a slzelo, linka se lehce rozpíjela a pak jsem to vychytala, že jsem při kreslení linky víčko napudrovala aby se fixa nerozpíjela a měla oko uplně zavřené a počkala jsem až se ten líh odpařil a teprve pak jsem domalovala stíny. Se divím, že jsem si neuhnala zánět spojivek. Ale kam se hrabu na naší mamku, která si v 60tých letech linky malovala ořezanou špejlí namočenou v krému na boty a řasy kartáčkem na zuby, na který ten krém na boty napatlala.
  Vaše 40 Lenka

  OdpovědětSmazat
 4. Na fotce to vypadalo dobře, ve videu už to bylo horší :D, ti, kterým to dneska sluší mají štěstí. Je to fajn, si takhle zavzpomínat a pousmát se nad tím. Mně se to obočí líbí nejvíc takhle, mírně vytrhané a jinak bez úprav. Mrzí mě, že někteří absolutně nepochopili pointu videa. Co se ocásku týče, tak ten bych se hrozně ráda naučila, ale mám takové ty typické smutné oči a vůbec nejsem schopná vymyslet něco, co by mi slušelo nebo to vypadalo alespoň trochu obstojně, takže jedu bez ocásku.

  Já nosila výrazné líčení ještě před střední, v nějaké 8., 9. třídě (2008-2009), jsem nosila celá černá víčka, bez řasenky a se spodní černou linkou. Bez Make-up, bez vytrhaného obočí a tvářenky, ale nosila jsem to, protože se mi to líbilo, ne kvůli tomu, že bylo zrovna EMO v módě, což bohužel bylo, takže se mě dennodenně někdo ptal, jestli jsem taky EMO :D. Na průmyslovce jsem v prváku nosila už jen pudr a černou linku, s tím, že jsem si pomalu začala vytrhávat obočí, což v jeden moment dospělo do bodu, kdy jsem neměla tu vnější část, která zase klesá :D nevím, jak je možné, že se mi to tehdy líbilo, ale dneska bych si takhle obočí ani za zlaté prase nevytrhala. Dneska jedu už jen linku a bronzer, ve výjimečných případech výrazně fialovou nebo červenou rtěnku, ale na to musím mít den. Na make-up se bohužel moc potím, takže ho nemá smysl dávat, navíc nechci zakrývat ani zjemňovat pihy, které se mi na sobě tak moc líbí :) a řasenku odmítám odličovat, tak jsem ji v životě neměla.

  OdpovědětSmazat
 5. Peti,díky za připomenutí školních let :-) Jsme podobný ročník a perleťové stíny snad nechyběli nikomu a černá linka to zjistila :-) úžasně jsem se pobavila a zavzpomínala. Díky moc, měj se krásně, příjemný začátek podzimu. Ivka

  OdpovědětSmazat
 6. Ahoj, príde mi, že na fotke zo strednej máš lepšie tvarované obočie...ale to je moj skromny nazor:D inak jses hezká ženská:D K.

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017