BLOGERKA A DROGERKA | LETNÍ NOVINKY | DM DROGERIE

by - 10 července

Krásné prázdninové pondělí vám všem,
v létě je, co se týká kosmetiky, maličko okurková sezona, přesto jsem však vyrazila do Déemka a mrkla s kamerou na to, co nového tam mají :). Zaměřila jsem se na novinky z dekorativky a v závěru videa se můžete těšit i na kosmetiku tělovou a přípravky na opalování, které jsou právě nyní hodně aktuální :).

↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓


lak: Mavala Pink city
outfit: http://ww.yoins.com

* toto není sponzorované video, točím ho čistě z mé hlavy a vůle, děkuji vedení drogerie za možnost natáčení, nikdo mi neříká, co mám ve videu zmínit a ani za něj nemám žádnou finanční odměnu

eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
facebook: https://www.facebook.com/petralovelyhair
twitter: https://twitter.com/PetraLovelyHair
instagram: http://www.instagram.com/petralovelyhair
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz
Petra Vančurová, P.O.BOX 212, Jindřichův Hradec 37701


You May Also Like

3 komentářů

  1. Peti, to jemné líčení je bomba! Moc ti sluší, nebude nějaký tutorial? ;)

    OdpovědětSmazat
  2. Ja chodím da DM raz za čas a chodím tam hlavne kvôli vitamínom na vlasy (Haar Vital Complex), inak len pre konkrétne veci, ktoré viem kde nájdem. Je zvláštne, že ma už limitky a novinky moc "nerajcujú" ale dnes ma v tvojom videu zaujali tie limitované sprcháče od Balei a ja Balea sprcháče dosť oblubujem. Mimochodom veľmi dobre vyzeráš :)

    OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017