NÁVOD NA DOKONALÝ VZTAH!?

by - 31 července

Krásný pondělní večer,
v tomto vedru jsem si říkala, že by to chtělo oddechové povídací video, které už dlouho nebylo a jelikož o tipy na spokojený vztah podle nás jste si už hodně dlouho psali, rozhodli jsme se video natočit :). Doufám, že se vám bude líbit a že nás podpoříte komentářem nebo klidně i sdílením :). Video berte samozřejmě s rezervou, nikdo z nás a a nikdy nic dokonalé není, jsou to jen naše postřehy :).

↓↓↓↓↓↓↓↓  KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓


Míry kanál: https://www.youtube.com/user/miraslife
Míry Instagram: https://www.instagram.com/miroslavcizek/?hl=cs

tričko: H&M
líčení: rtěnka Sephora matná tekutá č. 17, oči UD Shape shifter light medium, řasy vlastní návrh

*toto není sponzorované video

eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
facebook: https://www.facebook.com/petralovelyhair
twitter: https://twitter.com/PetraLovelyHair
instagram: http://www.instagram.com/petralovelyhair
snapchat: petralovelyhair
email: petra@lovelyhair.cz


You May Also Like

8 komentářů

 1. Krásné video, pobavila jsem se :)

  OdpovědětVymazat
 2. Dnes som na toto videjko natrafila na youtube a veľmi rada som si ho pozrela. Súhlasím s vami vo všetkých bodoch a musím povedať, že je krásne vidieť pár, ktorý je spolu už tak dlho a stále má tak krásny vibe ako vy dvaja :)

  www.nasklee.com

  OdpovědětVymazat
 3. Peto, a proč nemáte stejný příjmení, když máte tak dokonalej vztah?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1. pokud sis jen nepřečetla název videa a poslouchala, tak víš, že jsme říkali, že dokonalý vztah neexistuje
   2. protože se nám nechtělo papírovat, na jméně přce vztah nestojí :)

   Vymazat
  2. Vím, o čem mluvíš. S partnerem máme pár věcí společných (hlavně zájmy), ale ve většině se lišíme. On si občas myslí to, já ono, on věc hrotí, já vím, že to má svůj čas, já jsem nezkušená, on borec, ...
   Opravdu to nestojí na tom, aby byli dva přes kopírák, to by byla nuda. Jsem ráda, že jsem natrefila právě na člověka se stejnejma zájmama. Opravdu nebylo předtím mým zájmem vysedávat po pajzlech, poslouchat oplzlý poznámky a kynout jinak doma. S alternovou partou taky strávíme po hospodách plno času a je to o něčem jiným. Pro mě dost znamená ochota partnera ty lidi poznávat blíž a i když si myslí svoje, je to jeho názor.
   Rozumím tím pádem tomu, co říkáš o toleranci. Bez ní nejde nic, výrazně netolerantní atmosféra v práci by tomu u nás moc nepřidala. I já sama se ptám, zajímám o věci, řeším nejasnosti.
   MC.

   Vymazat
  3. To je Zase dotaz...stejne prijmeni = dokonaly vztah? 🙄

   Vymazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017