China Glaze Ahoy

by - 19 dubna

Ano, ano, všichni ho známe a nám všem se líbí.....nejinak je tomu u mě. Tomu říkám dokonalý lak! Bezvadné nanášení, úúúúžasná štavnatá barva, řekla bych taková fuchsiová se zlatými třpytkami, kryje ve dvou vrstvách, které mám i na fotce, prostě dokonalost! Všichni uvádí podobnost se Strawberry fields....nó, ten jsem měla a zdaleka mě tak nenadchnul, byl víc do oranžovorůžova, světlejší a prostě mi vůbec neslušel, zato Ahoy určitě vede TOP 10 mých laků :-)!

s bleskem:


denní světlo:

You May Also Like

7 komentářů

 1. Je úžasnej! Já asi budu úplně poslední která ho vyzkouší a nafotí, pořád se něco dostává před něj, i když se na Ahoy moc těším :-)

  OdpovědětSmazat
 2. No hezký :) Mě Strawberry taky nenadchnul a vůbec neseděl...

  OdpovědětSmazat
 3. Krása, ale já mám ráda i Strawberry :)

  OdpovědětSmazat
 4. přesně tuhle barvu mám ted na nehtech :)

  OdpovědětSmazat
 5. kde se dá china glaze koupit? :) prosím, prosím? :) A vypadá úžasně!!_:)

  OdpovědětSmazat
 6. díyk, mě teda taky nadchnul...

  @ ivanKA: dá se koupit bud u nás na různých eshopech, ale to nevím přesně, já kupuji bud na ebay nebo a transdesingu.com :-)

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017