Plesová

by - 09 dubna

Krásné slunečně dopoledne přátelé,

chtěla bych vám popřát krásný a pohodový víkend a pokud vyrážíte za zábavou nebo na výlet, tak se dobře bavte :). My bychom měli večer vyrazit na poslední ples sezony, doufám, že to vyjde, neb jsem dostala zánět spojivek, takže tu sedím u monitoru ztlumeného na co nejmenší kontrast a v tmavých slunečních brýlích, bolí mě hlava a oči jak blázen, prostě paráda, zrovna když se člověk někam chystá. Tímto bych se vám i chtěla omluvit, že jsem pod včerejším článkem nereagovala jednotlivě na komentáře, protože hned od monitoru zase utíkám, opravdu to bolí do něj koukat. Chtěla bych vám ale ještě říct, že si vašich komentářů moc vážím, jsem hrozně ráda za každého čtenáře a za každý komentář, dělá mi to obrovskou radost a moc mě to těší, DĚKUJI VÁM, JSTE ÚŽASNÍ :)!!!
Přidávám moje oblíbené plesové šaty a mějte se báječně, líp než já dneska :)!


You May Also Like

12 komentářů

 1. Jééé..to je mi moc líto!! to je hodně nepříjemné..znám to z vlastní zkušenosti..tak ať je to co nejdříve v pořádku!!Užij si ples..a na fotce jsi krásná!!

  OdpovědětSmazat
 2. Jsi kočka!! ;)

  OdpovědětSmazat
 3. Super plesovej outfit! Mám moc ráda takovéhle jakože casual, žádný róby. Brzy se uzdrav, kočko!!

  OdpovědětSmazat
 4. tak at je ti brzy lip!;)
  http://sienastyle.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 5. Prajem ti skoré uzdravenie, ja umieram len pri bolesti očí od únavy. A ples si uži :)

  OdpovědětSmazat
 6. Strasne krasna!

  OdpovědětSmazat
 7. Mockrát všem děkuji za komentáře a za pochvalu :). dneska už je to s očima kapánek lepší :-).....

  OdpovědětSmazat
 8. Moc ti to sluší, krásko. .) Přeji brzké uzdravení pro očička. :)

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017