Porsche Leipzig

by - 15 dubna

Zdravím všechny do zamračeného upršeného dne :-).

včera večer jsem se vrátila z Prahy a z Německa, kde jsme byli s manželem na exkurzi v továrně Porsche. Bylo to fajn, sice výrobní hala, kde se nesmělo k ničemu přibližovat a fotit (logicky,ale stejně by si to člověk potřeboval prohlédnout detailněji a osahat :D), mě zas tolik nebavila, ale jinak to bylo super. Muzeum Porsche bylo parádní a tak přikládám pár fotek :-). V Lipsku se vyrábí Panamera, Cayenne a Cajun.
P.S. sluneční brýle na fotkách jsou kvůli zánětu spojivek, ne z frajeřiny :D....


You May Also Like

7 komentářů

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017