White Spring

by - 28 dubna

Tuhle kabelku (už jste ji viděli v outfit postu) a balerínky jsem si koupila, aby mě "nepokakal beránek" :D. kabelka byla za 140 a boty za 239, takže docela dobrý nákup. Vím, že spousta lidí je proti bílé obuvi zaujatá a někde jsem četla, že bílá působí lacině, ale podle mě je to hloupost, mně se prostě na jaro a léto bílá líbí a i když dávám přednost béžové a pudrové růžové co se bot a doplňků týká, pořád si myslím, že bílá je základní barva a že by bílé balerínky a kabelka neměly chybět v žádném šatníku. Jsou totiž bezvadně kombinovatelné třeba v duchu námořnického trendu a taky krásně vyniknou s opálenou pletí- tím ale opravdu nemyslím celý bílý outfit a oranžové opálení ala přestárlý seladon :D!

You May Also Like

20 komentářů

 1. Taky by se mi hodily bílé balerínky.. akorát bych se bála, že se hned zašpiní:-/ Jaký je to materiál?

  OdpovědětSmazat
 2. jé ty baleríny jsou kouzelné! :)

  OdpovědětSmazat
 3. a já si koupila bílé trošku babičkovské botky na zvýšené podrážce :D a jsem s nimi spokojená :D takže za mě bílá určitě ano :)

  OdpovědětSmazat
 4. ty jsou roztomilý :) ty jsou taky od wietnamců ?

  OdpovědětSmazat
 5. Páni, tak ta kabelka sice není můj styl ale ty boty jsou moc krásný! Odkudpak je máš? :)

  OdpovědětSmazat
 6. Já mám bílou hrozně ráda a zírám na tak skvělý a přitom levný nákup!

  OdpovědětSmazat
 7. Bílou absolutně nenosím, ale tohle je tak ňuňu kombinace, že bych neodolala asi ani já :)

  OdpovědětSmazat
 8. ten kdo tvrdí, že bíla je laciná je na hlavu =D bílé balerínky a celkově doplňky jsou na jaro podle mě přesně dělané =)

  OdpovědětSmazat
 9. Miluju kytičky úplně na všem, takže balerínky se mi moc líbí! A souhlasím, že bílá se dobře kombinuje, mám ji ráda :-)

  OdpovědětSmazat
 10. Ty balerínky jsou krásný, strašně se mi na nich líbí ty kytičky :)

  OdpovědětSmazat
 11. nahodou jsou uzasny!!;)
  http://sienastyle.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 12. @ Suees: to se taky bojím,že budou hned špinavé :D,ale je to umělá kůže,takže snad to půjde vyčistit......
  @anonymní1: jojo,oboje od vietnamců :-), já tam občas zavítám a myslím,že se nechají sehnat docela hezký věci za pár korun,ale samozřejmě jak kde a jak kdy :-)
  @Liane: no jsou od vietnamců :-), z Jindřichova Hradce
  A moc děkuji všem za pochvalu balerínek,já z nich mám ohromnou radost, zvláště za tu cenu :-)

  OdpovědětSmazat
 13. Tak to snad jo, ty bílé látkové, to je průser.. jednou člověk vyjde ven a už to bílou moc nepřipomíná :-)

  OdpovědětSmazat
 14. Ty balerínky jsou ÚŽASNÝ. Moc se mi tam líbí to zdobeníčko. Až škoda, že jsou od vietnamců, protože pak člověk nemá šanci je taky sehnat ve svém kraji :)))

  OdpovědětSmazat
 15. Bílá laciná podle mého názoru není. Kabelka a balerínky jsou krásný. ;) Já mám bílé lodičky z broušené ekokůže a jsem z toho na prášky. Bílé samozřejmě už nejsou, takže to musím nějak vyčistit. Nebo to nechám na přítelovi, který je v tomhle docela přeborník. =D

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017