120 Color Eyeshadow Palette

by - 22 dubna

Poměrně známá paletka, kterou už určitě každý z vás někde na internetu viděl. Já ji mám pro "experimentální" účely, protože obsahuje plno zářivých barev, jako je oranžová, zelená a žlutá, které bych běžně nepoužila, ale čas od času se, na nějaký experiment nebo pro líčení na fotografii, hodí.
Paletku jsem si objednala z ebay za cenu kolem 10 dolarů, koupila jsem ji jako "kup teď", ale pokud jste trpěliví a baví vás dražit, ceny tam začínají už od 1 dolaru za paletku, takže se určitě nejedná o žádnou závratnou investici. Dá se sehnat i na různých eshopech, ovšem za několikanásobně vyšší cenu, což vzhledem k tomu, že se stejně všechny vyrábí v Číně, bude pravděpodobně zbytečná investice.  Paletka mi přišla dnes a dodání trvalo zhruba 10 dní a ačkoliv byla paletka velice dobře zabalená, dva stíny to trochu odnesly a rozlámaly se, ale není to žádná katastrofa, i tak se dají použít.
Zatím ji tedy nemám nějak extra odzkoušenou, ale můžu s určitostí říct, že stíny jsou bezvadně pigmentované a s podkladovou bází budou určitě perfektně držet. Já používám podkladovou bázi pod oční stíny od ELF a NYX a s oběma jsem spokojená, ale ty si zaslouží samostatný článek, pokud by o něj byl zájem :-)....
Paletka má i poměrně praktické elegantní černé balení, nevýhodu vidím v tom, že je dvoupatrová a patra jsou na sobě postavena a to vrchní se dost špatně vyndavá, ale vem to čert za tu cenu :-).
Za poměrně příznivou cenu tedy dostanete 120 barev, z nichž některé jsou použitelné na běžné nošení, některé nikoliv, ale určitě je to dobrá volba pro ty z vás, které s líčením, stejně jako já, rády experimentují. Pokud bych sháněla paletku pouze na běžné denní líčení, určitě bych si pořídila nějakou kvalitnější od kosmetické značky a takovou, kde by byly všechny barvy použitelné, nicméně, pro moje účely je tato dostačující......You May Also Like

9 komentářů

 1. některý barvy jsou dost šílený ale určitě bych si dokázala vybrat :D možná si jí taky pořídím:P

  OdpovědětVymazat
 2. na me je to zbytecne moc, vyuzila bych jenom par barev:) ale je to hezke vesele:)

  OdpovědětVymazat
 3. beautiful post!!!
  awesome ;)
  xx
  honey

  OdpovědětVymazat
 4. I'm so dying to buy a cute palette. I found cute palettes on ebay from fraulein38. what brand is yours? great blog

  OdpovědětVymazat
 5. Juhů :) Také mám! A miluji ji! Já ji mám z aukra. tehdy mě stála snad přes 500, ale dnes je tam snad za 200,-. Stíny drží perfektně (s podkladovkou). Co se týče vrchního patra, já tam mám takovou tenkou pentli, přes kterou se to hezky zvedá. Takže já s tím nemám problém :) Vůbec nelituji, že jsem si ji koupila! A mohu taky jen doporučit. Docela přemýšlím i o těch paletkách hnědých odstínů, ale bojim se, že už to bude na jedno brdo ty hnědý :))

  OdpovědětVymazat
 6. muzete mi ji objednat

  OdpovědětVymazat
 7. Jak se da objednat?

  OdpovědětVymazat
 8. Mám sto chutí si ji objednat (na e-bay mají i krásné paletky s nude odstíny), ale trošku mě zaráží ta cena a to, že je z Číny. Myslím, že když chtějí, tak umí udělat i pořádné věci, ale když chtějí něco prodat levně, tak jsou v tom někdy i různé svinstva :-( Všichni určitě máme pár špatných zkušeností s NĚKTERÝMI čínskými výrobky (samozřejmě i s jinými výrobky než čínskými), ale mám trochu strach, že bych třeba dostala nějakou alergickou reakci.

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017