China Glaze Aqua baby

by - 11 dubna

Tmavší tyrkysově modrá krémovka. Pěkná barva, pěkné nanášení, kryje ve dvou vrstvách......je to prostě pěkný lak, ale nic, z čeho bych si sedla na zadek. Na fotkách vypadá trošku modřejší, ve skutečnosti je více do tyrkysova.

na slunci:You May Also Like

5 komentářů

 1. Je fakt, že to není žádný zázrak, ale i tak se mi líbí :)

  OdpovědětSmazat
 2. modre barvy na nehty jsem se vzdycky bala, zacalo tu u me se svetlounkou a ted uz pomyslim i na takove electric blue :)

  OdpovědětSmazat
 3. @ Mína: jojo, moje slova :-)
  @ julia: já se taky bála, mně to trvalo tak půl roku propracovat se k modrým nehtům a k zeleným rok :D a stejně se v zelených moc necítím....

  OdpovědětSmazat
 4. Jakože barva asi neuchvátí, ale máš to krásně nalakováno a tvar nehtů...prostě sluší!

  OdpovědětSmazat
 5. @ Boruvk_a: díky, i když teda bych zrovna řekla, že lakování děs, moc jsem se s tím nepárala :D.....

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017