OPI Too hot pink to hold´em

by - 26 dubna

Vlastně vůbec nevím, co bych k tomuhle laku měla dodat, protože pro mě je to prototyp laku naprosto dokonalého. Nanáší se bezvadně, kryje obstojně ve dvou vrstvách, dala jsem ale tři plus Seche. Ale co hlavně má dobrou výdrž a je to úžasná nejkrásnější tmavá fuchsiovočervená, co jsem kdy měla na nehtech, je prostě opravdu k nakousnutí. Řekla bych, že sorbety se OPI povedly, ještě mám objednaný Houston, we have a purple, tak jsem na něj zvědavá.

na slunci:
ve stínu:

You May Also Like

2 komentářů

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017