instagram Youtube facebook twitter
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu ne. Používá technologii služby Blogger.
  • Domů
  • Video
  • E-shop
  • O Mně
  • Kontakt
Petra
Krásný den všem,

dnes mám pro vás další video, tentokrát s trochu netradičním líčením a v podstatě i s recenzí na kulmu na řasy. Líčení je určitě zase něco úplně jiného, je výrazné a nenosím ho běžně.

Pro zhlédnutí videa prosím KLIKNĚTE SEM :). Vkládání tradičně nefunkční, už vážně nevím co s tím :(.....


29 února 59 komentářů
Příjemný start do nového týdne,

ještě, než se pustíme do dalších recenzí a videí, tak doufám, že mi odpustíte dva outfit posty za sebou.....

Včera nám to moc nešlo, únava z předchozího maškarního byla znát a tak se nám v tanečních trochu pletly nohy, únava je znát i na mně a tak jsem zvolila líčení v jasnějších barvách kvůli projasnění a odpoutání pozornosti od unavených očí a i když pro unavený obličej je nejlepší líčení co nejpřirozenější a v přirozených barvách, myslím, že na večer se snesou i barvy zářivější, i když zrovna s růžovou na unavené oči opravdu opatrně.

Na sobě mám opět šaty Japan style, co si o těchto věcech myslím, jsem zmiňovala už minulý týden, takže se nebudu zbytečně opakovat, ale zrovna tento střih šatů se mi moc líbil. Silonky se srdíčky jsou z ebay, boty z Deichmanna, bižuterie z Takka a psaníčko od vietnamců.


Líčení:

oči - NYX HD base, mono stíny Dermacol holografické č. 4 (krásná pigmentace i barva), krémová linka ELF černá, řasenka Loreal Lash architect 4D

pleť - NYX Photo loving primer lavender, BB cream Sin 79 Super +, tvářenka NYX peach

rty - rtěnka NYX Fig


Účes rychlý, nechtělo s mi nic vymýšlet, ani přidávat clipy, takže klasický francouzský drdol, určitě na něj udělám také návod :).


27 února 65 komentářů
Krásnou neděli všem,

včera jsme byli  na maškarní zábavě a protože jsme původně plánovali jiné masky, tak tohle byla taková nouzovka, co dům dal a já jsem si řekla, že by se vám to možná mohlo hodit, když půjdete na poslední chvíli na nějakou podobnou akci :).

Líčení je výraznější, ale v přírodních tónech a myslím, že je dost dobře nositelné i na jiné události, třeba na párty či ples.


Oči - stíny z paletky Bohemian Rhapsody od NYX, báze pod oční stíny HD od NYX, černá tužka na oči Barry M Bold Black Waterproof Eyeliner , řasenka Maybelline One by One a umělé horní řasy Ardell číslo 110, které jsou super přirozené a sežnete je na ebay

Pleť - Loreal Studio Secrets báze, BB cream Garnier, tvářenka NYX Golden, korektor ELF studio duo

Rty - Barry M Glossy Tubes Matt Pink, konturka NYX Nude pink



26 února 60 komentářů
Příjemný pátek,

doufám, že už se těšíte na víkend na příjemné slibované teploty kolem 10st. :), já jo. Dnes mám pro vás video, o které mě také hodně z vás žádalo. Snažila jsem se tedy co nejlépe ukázat, jak vrchní oční linky kreslím a čím kreslím, já. Rozhodně to není žádný obecně platný návod, je to jen můj způsob a myslím, že žádný obecný návod ani neexistuje, záleží jen na výsledku a na tom, co vám nejvíce vyhovuje.

A již tradičně, opět se video nevloží, takže odkazuji přímo na youtube: ZDE .

24 února 56 komentářů
Přeji všem fajn den,

 a ještě než se vrhnu na komentáře, za které vám mockrát děkuji, mám tu pro vás opět už všední rychlopost :). Je to taková obyčejná klasika, žádná hitparáda a i fotky nejsou dnes zrovna extra povedené, ale snad jako ilustrace a inspirace by to nemuselo být úplně od věci......

Na sobě mám pletenou tuniku/šaty z www.hotmiamistyles.com, mám ji už asi dva nebo tři roky, černé silné neprůhledné punčocháče Fiore 100DEN, které seženete jak na netu, tak v obchodech se spodním prádlem či obuví. Pásek je z Takka, kozačky z www.urbanog.com , černé tričko je Amisu a čelenka z Tally Weil. Kabelku znáte, je z Tesca z F&F, soví prsten je Six six six a sova na krku z ebay.

A abych předešla zbytečným emailům, kterých mi chodí denně kolem cca 20 na jedno a to samé téma, tak jak na ebay, tak na zahraničních eshopech musíte platit předem, nelze to na dobírku a konkrétně na ebay je třeba mít Paypal, ke zřízení potřebujete mít embosovanou platební kartu a povolené platby v prostředí internetu. Moc bych vás tímto také chtěla poprosit, nepiště mi, abych vám to a to koupila na ebay, já bych ráda, ale opravdu mi denně přijde takových žádostí kolem 20 z cca 50 emailů celkem a já bych nedělala nic jiného, než dražila na ebay, což uznáte, že opravdu nemohu :). Všem vám za emaily děkuji, snažím se jednotlivě odpovídat, ale začíná to být nad moje síly, tak pokud se vám nedostane odpovědi hned, nezlobte se na mne, prosím o trpělivost :). Moc vám za obrovskou podporu děkuju, moc to pro mne znamená!


Líčení klasicky rychlovka na všední den:

oči - báze ELF pearl, stíny mono Essence Earl Grey, linky Catrice Black Jack with Jack Black, řasenka One by One maybelline

pleť - BB cream Garnier, tvářenka Boho chic od NYX

rty - NYX rtěnka Power

Lak na nehty je z limitky Ballerina z loňského léta od Essence a nemá žádný název odstínu.



23 února 54 komentářů
Fajn středu všem,

dnes mám pro vás další tip na účes, je to docela rychlovka a myslím, že zvládne každý :)......

22 února 25 komentářů
Krásné úterý všem,

dnes mám pro vás další proměnu a títmo moc děkuji Janče, která statečně souhlasila se zveřejněním fotografií :).

Líčení bylo určené na fotografii, ale přitom nám šlo spíše o líčení přirozenější, protože šlo o civilní fotografie. Takže nic moc výrazného, v podstatě denní líčení jen maličko silněji a v přirozených barvách.



21 února 70 komentářů
Příjemné pondělní dopoledne všem,

dnes tu mám zase další outfit do tanečních. Nejsem si tedy vůbec jistá, jestli vás tohle zaujme, šaty jsou totiž trošku jako z babiččiny skříně a navíc z hodně kritizovaného a všemi obávaného japan style oblečení......Já ale musím říct, že mě zaujaly a vzhledem k tomu, že cena byla dost nízká, tak jsem je zkusila objednat. Jsou z ebay a musela jsem nechat trošku zabrat  pas a šířku rukávů, ale byla to jen malinká úprava. Mám černé ještě jedny a ty, aby byly nositelné, jsem musela nechat trochu přešít, takže bych chtěla všechny varovat v tom, že to, co vidíte na obrázku, rozhodně tak nemusí vypadat ve skutečnosti a za ty ceny, které jsou na našich eshopech a aukru, se to asi nevyplatí. Pokud ale natrefíte na dobré ceny třeba právě na ebay nebo na www.wholesale-dress.net, potom se o koupi dá uvažovat s tím, že pak šaty dodatečně upravíte a počítejte také s ne příliš kvalitním a příjemným materiálem a precizním ušitím, ale zřejmě se to liší kus od kusu :). Shrnula bych to tak, že některé kusy jsou opravdu zřejmě hadry na podlahu, jiné ale můžou vypadat hezky. Posouzení nechám na každém z vás :).
Pokračovala bych punčocháči, ty mám také z ebay a jsou na nich malé mašle, což možná není dost zřetelně vidět. Boty jsou z F&F, kabelka z New Yorkeru, čelenka z Takka a náušnice už ani nevím, ale perličky mají všude.


Líčení opět rychlovka, protože jsem na to měla pár minut.

Oči - pouze tělové stíny Sand od Mannhattanu na celé víčko a úplně maličko mono stínů od Essence v ohybu víčka v odstínu Earl grey, řasenka Loreal Lash Architect 4D (řasy jsou mé, často se mě na ně v poslední době ptáte, používám již zmiňované sérum na růst řas Renokin Lash Lash a brzy budu mít za sebou celou kůru a dám závěrečné vyhodnocení, ale již ted můžu zodpovědně prohlásit, že to vážně funguje a mám mnohem hezčí, delší a hustší řasy)

Pleť - BB cream Garnier, tvářenka ELF krémová Tease, korektor NYX Concealer stick

Rty - konturka Miss sporty vysouvací, rtěnka Rimmel Kate Moss odstín 09

Lak na nehty je od Essence color&go v odstínu Fateful desire.


20 února 74 komentářů
Přeji všem fajn neděli,

dnes mám pro vás jen takový rychlý tip na skladování kosmetiky a je to tak trochu očumovací video, protože vím, že je máte rádi a často si o ně píšete a s přáním krásného zbytku víkendu se s vámi rovnou i loučím :).

19 února 42 komentářů
Přeji všem fajn pátek

a při pátku tu mám také nové video, které bylo snad úplně nejžádanější za celou dobu, tak doufám, že se vám bude líbit a že mi odpustíte hojný výskyt zdrobnělin typu "kůžička", "tamponky" na odlakování a podobně, ale skutečně nevím, jak bych to bývala jinak vyjádřila a protože jsem docela odpůrce zdrobnělin, tak mě to tahá za uši :).

A když už jsme u toho přeji vám fajn víkendík kamarádíčci, ať už půjdete s manžílkem či přítulíkem někam na obídek či si budete užívat pohodičky doma s mimískem při pravidelném kóju nebo i v případě, že jste těhulky. Hledala jsem totiž něco na mimibazárku a zamrzelo mě, jak strohá jsem ve svém vyjadřování k vám, čtenářům, proto jsem se snažila vám to dnes vynahradit, akorát neumím tolik tleskajících smajlíků. A hlavně nezapomeňte udělat z víkendíku fotečky, i já se pokusím nějaké pořídit ;).

17 února 62 komentářů
Přeji všem fajn den,

a než se pustím do nového videa, mám tu pro vás zase jednu psanou recenzi. Kdo by nechtěl plnější, smyslnější a hydratované rty, vyhlazené od vrásek?! Když jsem si přečetla, že balzám, který vám chci představit, dokáže dermokosmetickou modelaci rtů, musela jsem pro vás tuhle věc vyzkoušet. Díky spolupráci s firmou MEDAPREX mi to bylo umožněno a já tímto mockrát děkuji, i když trochu tuším, že z mého dojmu z balzámu nejspíš nadšení nebudou....

Balzám či balzámová rtěnka SAL 29 Perfect Lips pochází z Itálie a doslova slibuje efektivní a viditelné zvětšení a hydrataci Vašich rtů. Jedná se o hypoalergenní přípravek, který výrazně podpoří tvorbu kolagenu ve rtech. Na úvod bych asi měla poznamenat, že velikostně je jako klasická rtěnka, barva je bílá, mléčná a na rtech je balzám bezbarvý. Musím říct, že se nanáší bezvadně, je akorát tak tuhý a na rtech je velmi příjemný a skutečně rty zvláční lépe, než klasický jelení lůj. Obsah balení je 4g a nanáší se 3x denně na odlíčení rty. Účinek má být viditelný po jednom měsíci a měl by, dle slov výrobce, přetrvávat další dva měsíce. Tak se podíváme na jednotlivé vlastnosti, co výrobce slibuje a moje zkušenosti, balzám jsem vypotřebovala celý.....

Efektivní zvětšení objemu rtů - naprosto nulové, mám sice to štěstí, že s velikostí svých rtů jsem spokojená, ale i tak mě zajímalo, jestli tohle balzám může dokázat...tak přátelé nikoliv, vůbec žádná změna nenastala.

Hydratace - ano, s tímto bodem musím souhlasit, balzám je opravdu hodně hydratační a strašně příjemný na rtech, ty jsou pak vláčné a krásně ošetřené.

Redukce povrchových vrásek - zatím mi nepřijde, že bych měla nějaké větší vrásky, ale na rtech samozřejmě mám jako každý a ať tak či tak, v tomto bodu je efekt také nula, stejně jako u krémů, nevěřte, že vám něco, co se natírá na pleť, vyplní záhyby kůže zevnitř, podle mě fyziologicky naprosto nemožné a popírá to logiku a zdravý selský rozum ;)

Hypoalergenní ošetření - ano, žádná alergická reakce opravdu nenastala, žádné svědění, štípání ani zarudlá kůže, balzám je opravdu maximálně jemný a příjemný

Jaké je tedy shrnutí? Je to prostě docela fajn  balzám na rty, je příjemný, hodně hydratační, ale to je všechno a řekla bych, že za bezmála 400Kč, je to celkem málo. Zas mu ale nemohu upřít zřejmou kvalitu a pokud máte citlivé rty, jste alergici a není vám líto peněz, mohu jeho koupi doporučit, nic víc, než hydrataci, od něj ale nečekejte. Pod perex ještě uvádím celkový popis výrobce a výsledky studie, u které by mě zajímalo kde a na kom ji dělali ;)......


16 února 29 komentářů
Přeji všem krásný i když zasněžený den,

dnes jen v rychlosti, protože včerejší video bylo opravdu hodně růžové a běžně bych to nenosila, rozhodla jsem se nalíčit se dnes také do růžova, ale v pro mě maximálně růžové nositelné variantě :). Líčení je rychlé a jednoduché, zvládne každý a myslím, že i růžová je běžně nositelná a já osobně ji mám moc ráda, určitě se jí nebojte!

oči - Dermacol oční stíny trio v odstínu číslo 1, černá krémová linka ELF, řasenka Maybelline One by One

pleť - BB cream Garnier, ELF krémová tvářenka Flirt

rty - Astor soft sensation 730 , která je ve skutečnosti víc růžová

Přeji všem fajn den a budu moc ráda, pokud mi dáte vědět, jak se vám tohle líčení líbí a jestli by jste ho nosily :). Účes bude následovat ve videu později, ale jedná se o klasický francouzský cop, jen na boku a tady už je trošku povolený :)......



15 února 47 komentářů
Předem bych chtěla všem popřát krásný svátek sv. Valentýna, ať už ho slavíte, či ne a  pokud ano, dnešní večer si užijte.

Dnes přináším jen takový superrychlý tip na do růžova laděný makeup, který se k dnešku určitě hodí, i když se přiznám, že já osobně volím spíše něco jako v minulém videu, nicméně věřím, že i růžová má své příznivce a ve správném odstínu sluší úplně každému. Je to opravdu rychlovka a není třeba žádné precizní práce, takže zvládne opravdu každý :).



14 února 41 komentářů
Krásné pondělí,

dnes mám pro vás zase jeden běžný a rychlý outfit a líčení, protože jsem si všimla, že máte tyto krátké fotočlánky rádi :). Já nevím, mně to vážně nepřijde nic moc extra k ukazování, ale zase možná pro nějakou denní inspiraci do školy či práce, to i z hlediska líčení, není od věci. Takže jdu na to :).

Na sobě mám legíny z ebay, kozačky z www.urbanog.com (hodně se mě ptáte v emailech na poštu - poštovné je uvedeno na jejich stránkách a záleží na tom, kolik si toho objednáte, balíček mi dorazil vždy do 14 dnů a je nutno platit předem kartou nebo pomocí paypal, pozor také na platbu DPH, vše od 22EUR podléhá 20% dani!). Bavlněný rolák je z Tesca, roláková tunika je z www.hotmiamistyles.com (v podstatě platí to samé jako u výše uvedeného eshopu, obojí jsem ale objednávala asi už před rokem a půl). Náušnice perličky vůbec nevím odkud jsou, ale myslím, že ted je mají všude, kočka na krku je z ebay a čelenka z Tally Weil. A málem bych zapomněla na prsten, ten je z Takka.


Líčení opět úplně jednoduché, rychlé a přirozené.

oči - mono stíny Mannhattan v odstínu Sand plus do koutku takový šedohnědý stín Sigma, který jsem dostala k nákupu štětců- Indian girl, metalická linka Catrice 040 Go get bronzed! a řasenka Loreal lash architect 4D
pleť - BB cream Skin 79 Super + a tvářenka ELF Tease studio krémová
rty - rtěnka Catrice Simply Rosewood 050 (moc hezká krémová růžová)
nehty - lak Flormar U18, základní barva je tmavě fialová třpytkatá a z určitých úhlů se mění do zelena, lakuje se bezvadně, kryje bezvadně a dlouho vydrží, můj první Flormar a rozhodně mohu doporučit, cena cca 70kč v drogerii Teta



13 února 47 komentářů
Krásný víkend všem,

dnes vám přináším video s makeupem inspirovaným mou oblíbenou postavou z Gossip Girl - Blair. Doufám, že se vám bude líbit a zároveň vám moc děkuji za všechny krásné komentáře a emaily, na které odpovím později, protože tento týden to nějak nestíhám a také musím stále trošku šetřit oči a nekoukat příliš do počítače :).....

Mějte fajn víkend!



11 února 65 komentářů
Příjemný slunečný pátek všem,

dnes mám pro vás jen úplně jednoduchý a rychlý post, než sestříhám nové video na téma Svatební look Blair Waldorf :). Outfit je tedy úplně jednoduchý a nejsem si vůbec jistá, jestli se vám bude líbit, co ale mohu potvrdit je to, že zahřeje :). Zelené kalhoty už jste viděli a jsou od vietnamců, taktéž svetr, vestička je z Takka, sova na krk z ebay, náušnice Six six a boty z Humanicu. Žádná hitparáda, ale na druhou stranu, mám moc ráda kombinaci zelené a růžové :).

Mějte fajn den!



Líčení také jednoduché, jak jste u mě na běžné nošení asi zvyklí:

oči - paletka Coastal scents 28 neutral eyeshadow, gelová linka Catrice Black Jack with Jack Black (tentokrát doufám, už je název správně :D...), řasenka Loreal lash architect 4D
pleť- BB cream Skin 79 Super + (recenze bude později, mám vzorek z ebay), tvářenka krémová ELF studio Flirt
rty- lesk Astor 108 Gorgeous Fuchsia


10 února 67 komentářů
Krásný den všem,

mám tu pro vás zase jednu recenzi a tentokrát je to něco, co opravdu funguje a za co dám ruku do ohně, protože jsem to nezkoušela jenom já, ale odzkoušeno je i mými kamarádkami a taktéž na internetu jsem četla pochvalné diskuze. Je to poslední výrobek, který jsem si vybrala pro testování a recenzi z eshopu www.vichyshop.cz, tímto moc děkuji.

Abych vám osvětlila, proč jsem si vybrala právě tento druh šamponu, jednak ted v zimě mám občas lupy, hlavně, když se mi vlasy pod čepicí zmastí a také vždycky na podzim a přes zimu zjišťuji, že krom lupů a většího maštění vlasů, mi vlasy i více padají. A právě padání je další důvod, proč jsem tento šampon chtěla zkusit, obsahuje totiž sulfid seleničitý, který působí protizánětlivě a také má na svědomí oražovou barvu šamponu, jeho hlavní účinek ale je, že nejen redukuje tvorbu lupů, ale působí pozitivně na růst nových vlasů a proti vypadávání. Šampon se má používat tři týdny při každém mytí a posleze jednou týdně, já ho používám dle pokynů cca 5-6 týdnů, takže účinek mohu zhodnotit.

Přátelé, tohle opravdu funguje! Mám ten dojem, že samozřejmě bude podobně fungovat i jakýkoliv jiný šampon se seleniem (disulfidem selenia, chemický název sulfid seleničitý), ale vzhledem k tomu, že pokud vím, u nás jiný dostupný není, nemá tento zázrak konkurenci (poku se pletu, klidně mne opravte v komentářích). Musím potvrdit, že lupy mi opravdu zmizely a kolem čela mi začly vyrůstat nové malé vlásky a opravdu se omezilo i padání vlsů, v sítku po mytí jich tam je skutečně méně, řekla bych až o polovinu. Nikdy předtím jsem šampon se seleniem nezkoušela, takže nemám srovnání (tuším, že tento druh šamponu dělal i Elseve, ale u nás již není dostupný), ale pozitivní účinky proti lupům, mastnotě a padání tento šampon určitě má, za to dám ruku do ohně a určitě budu používat i nadále (samozřejmě s přestávkami, šampony je třeba střídat, aby si vlasy nezvykly). Jediná věc, která by mohla někomu vadit, že tento šampon maličko vysušuje, možná je to dáno mojí verzí pro mastnější vlasy, ale každopádně, regenerační maska po umytí do délek je potřeba.

Ještě bych podotkla, že já mám verzi pro normální až mastné vlasy, celý název je tedy Vichy Dercos proti lupům pro normální až mastné vlasy , obsah je 200ml a dá se sehnat za 265Kč v již zmíněném eshopu nebo v lékarně či jinde na internetu :). Pokud máte s vlasy jiné specifické problémy, určitě mrkněte na celou řadu Dercos, myslím, že by mohla stát za vyzkoušení, minimálně tento šampon určitě!

http://www.vichyshop.cz/vichy-sampon-proti-lupum-pro-normalni-az-mastne-vlasy-dercos-200-ml/d-70322/

09 února 51 komentářů
Krásný mrazivý den,

dnes tu mám pro vás video na přání, psali jste si o Barbie look a modrorůžové líčení, já jsem to zkombinovala do jednoho vzhledu, tak doufám, že se vám video bude líbit, i když ho berte maličko s rezervou, zvláště po hudební stránce ;) :).....

A pro již tradičně nefunkční vkládání videí z youtube, vás prosím, kliknout ZDE, pokud se chcete podívat.

Mějte fajn zbytek dne!


07 února 47 komentářů
Krásné mrazivé pondělí,

musím konstatovat, že mně zima nevadí, rozhodně lepší, než bláto, ale co je moc, je příliš,  nejvyšší denní teploty se u nás pohybují kolem minus 10st., pokud je sluníčko a v noci je kolem 25st. pod nulou a to už je na mě trochu velká zima (jak v pr...ledního medvěda, jak by řekla moje babička :)....dokonce i led už je mrazem popraskaný a v sobotu se díky ledovému větru ani bruslit pořádně nedalo, vydrželi jsme jen chvíli. Rozhodně si chraňte pleť, doporučuji vazelínu, která neobsahuje vodu a má nejlepší termoizolační vlastnosti, navíc pod makeup je moc fajn i místo báze (jen tedy ne pro vyloženě mastnou pleť).

Ale abych přešla k hlavnímu bodu článku. Chtěla jsem vám ukázat můj včerejší outfit na druhou lekci tanečních. Psali jste, že vám to minule připadalo málo slavnostní, no popravdě řečeno, jsou to lekce, které nejsou ani v prostředí jako klasické taneční, v nějakém pěkném sále, takže něco obyčejnějšího je úplně adekvátní, rozhodně to není na plesovou róbu a skoro ani na plesové šaty :).

Na sobě jsem měla halenku ze slev z New Yorkeru (moc se mi líbí mašle vepředu a přiznaný zip vzadu), sukni za 2 eura z Tally Weil z loňska z Německa, silné punčocháče Fiore 60DEN, lodičky 5th avenue z Deichmanna a psaníčko od vietnamců. Náušnice jsou z Takka a hodinky Timex, které už mám 10 let a nosím je stále. Fotky bohužel opět doma, ale venku v té tmě a zimě se to nedalo a v sále, přiznám se dobrovolně, mi to bylo mezi lidmi trochu trapné...:).


Líčení rychlovka a jednoduché:

oči - stíny z paletky Nude on Nude od NYX, gelová zelená linka od Essence (konečně odzkoušeno a je vážně super, mohu doporučit!), řasenka Loreal 4D lash architect + ve vnějším koutku Babies lashes od Ardelu.
pleť - Loreal Studio secrets báze v kelímku, makeup La Roche Posey Unifinance Satin creme 01, tvářenka ELF krémová Tease a rozjasňovač tekutý z limitky Essence Crystalliced
rty - rtěnka Essence 53 All about cupcake a na střed rtů lesk Barry M glossy tubes č. 4 matt pink
nehty - Essence XXXL shine Trendsetter + ELF Twinkle


06 února 89 komentářů
Krásnou neděli všem,

většinou dávám fotky takového obyčejného každodenního  líčení jen na FACEBOOK, ale protože zrovna tohle nosím hodně často a hodně se mě na to ptáte, rozhodla jsem se udělat takový kratičký článek i zde na blogu. Tohle líčení je opravdu jednoduché a podle mě vhodné na běžný pracovní den, do školy, práce atd....a navíc je to opravdu rychlovka.

Použité produkty:

Pleť- na T zóně báze Loreal Studio secrets v kelímku, BB krém Garnier ve světlejší verzi, korektor ELF Studio Duo Highlighter&Concealer v odstínu light a krémová tvářenka NYX v odstínu Golden
Oči - béžové a hnědí stíny, většinou ty , které mám po ruce, tyto jsou od Dermacolu duo č. 04, pod nimi báze NYX skintone, která ale není moc dobrá, černá gelová linka Catrice Black Jack with Jack Black, která je super a řasenka Loreal Lash Architect 4D
Rty - Barry M lesk Glossy tubes č. 4 matt pink

Jak se vám takové jednoduché, ne příliš výrazné líčení líbí? Jak dlouho vám trvá, mně tohle cca 10-15 minut, podle toho, jak si s tím hraji :).

Přeji fajn zbytek dne!

05 února 57 komentářů
Krásný pátek,

dnes tu mám slibované video o kosmetice Essence, je tedy trochu delší, protože jsem vám chtěla ukázat všechno, tak doufám, že se neunudíte k smrti :D.....

Přeji všem pohodový mrazivý víkend!


Pro aktuality opět připomínám můj FACEBOOK. :)
03 února 69 komentářů
Krásný den,

dnes trochu barevně. Přiznám se, že mám ráda barevné oblečení, ale moc často k sobě více kontrastních barev nedávám. Včera jsem na to ale měla náladu a tak vznikl tento outfit. Nejsem si vůbec jistá, jestli se vám bude líbit a určitě je to trošku jiné, než na co jste u mě zvyklí, ale změna je život :).....

Kalhoty jsem si koupila minulý týden u vietnamců a strašně se mi líbily, jsou to trošičku strečové slimky a mají zapínání na boku na knoflíčky a moc hezky vypracované sedlo, navíc bezvadný materiál. Kozačky jsou z www.urbanog.com a kupovala jsem si je vloni. Svetřík je z německého HM a jeho cena byla opravdu směšná. Tmavě fialové tričko je značky Amisu. Kabelka je taktéž vietnamského původu :). Prsten, čepice a šála jsou z Takka, stejně tak jako náušnice, které ale asi nejsou moc vidět. Náramek je po mamce. Už bych dolnila jen bundu, kterou znáte, ta je z New Yorkeru.


Makeup je jednoduchý s důrazem na oči:

oči: nude stíny z paletky Coastal Scents 28 Neutral eyeshadow, zelená voděodolná tužka na oči Dermacol, která mi moc voděodolná nepřijde, černá gelová linka Catrice Black Jack a řasenka Maybelline One by One.
tvář: La Roche Unifiance Satin Creme makeup v odstínu 01 a ELF Tease krémová tvářenka
rty: rtěnka Essence 53 All about cupcake



01 února 81 komentářů
Newer Posts
Older Posts

O mně

About Me

Ahoj, jsem Blair. A ta žena, co mě drží, je Petra. To ona píše tenhle blog o kosmetice, módě a svém životě. Natáčí taky videa na youtube, tvoří obsah na Instagram, vyvíjí kosmetické produkty pro svou značku PLH Beauty a pro značku Dermacol a Revolution. Ale co je nejdůležitější, stíhá se o mě královsky starat. Jak taky jinak, jsem totiž Queen B...

Blogerka roku - 1. místo

Blogerka roku - 1. místo

Sleduj mě

Děkuji Ti za návštěvu ♥

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *

Archiv blogu

  • ►  2024 (6)
    • ►  února (2)
    • ►  ledna (4)
  • ►  2023 (74)
    • ►  prosince (7)
    • ►  listopadu (8)
    • ►  října (5)
    • ►  září (6)
    • ►  srpna (5)
    • ►  července (2)
    • ►  června (6)
    • ►  května (5)
    • ►  dubna (8)
    • ►  března (7)
    • ►  února (6)
    • ►  ledna (9)
  • ►  2022 (83)
    • ►  prosince (10)
    • ►  listopadu (10)
    • ►  října (7)
    • ►  září (9)
    • ►  srpna (4)
    • ►  července (8)
    • ►  června (5)
    • ►  května (6)
    • ►  dubna (7)
    • ►  března (7)
    • ►  února (4)
    • ►  ledna (6)
  • ►  2021 (83)
    • ►  prosince (6)
    • ►  listopadu (8)
    • ►  října (8)
    • ►  září (6)
    • ►  srpna (5)
    • ►  července (6)
    • ►  června (6)
    • ►  května (7)
    • ►  dubna (7)
    • ►  března (8)
    • ►  února (6)
    • ►  ledna (10)
  • ►  2020 (122)
    • ►  prosince (8)
    • ►  listopadu (11)
    • ►  října (13)
    • ►  září (12)
    • ►  srpna (47)
    • ►  dubna (7)
    • ►  března (7)
    • ►  února (8)
    • ►  ledna (9)
  • ►  2019 (87)
    • ►  prosince (7)
    • ►  listopadu (6)
    • ►  října (10)
    • ►  září (7)
    • ►  srpna (5)
    • ►  července (7)
    • ►  června (7)
    • ►  května (7)
    • ►  dubna (8)
    • ►  března (8)
    • ►  února (8)
    • ►  ledna (7)
  • ►  2018 (116)
    • ►  prosince (8)
    • ►  listopadu (9)
    • ►  října (10)
    • ►  září (8)
    • ►  srpna (7)
    • ►  července (10)
    • ►  června (11)
    • ►  května (11)
    • ►  dubna (8)
    • ►  března (11)
    • ►  února (10)
    • ►  ledna (13)
  • ►  2017 (123)
    • ►  prosince (9)
    • ►  listopadu (11)
    • ►  října (11)
    • ►  září (12)
    • ►  srpna (6)
    • ►  července (15)
    • ►  června (15)
    • ►  května (10)
    • ►  dubna (14)
    • ►  března (10)
    • ►  února (9)
    • ►  ledna (1)
  • ►  2016 (165)
    • ►  prosince (2)
    • ►  listopadu (13)
    • ►  října (7)
    • ►  září (8)
    • ►  srpna (12)
    • ►  července (15)
    • ►  června (15)
    • ►  května (14)
    • ►  dubna (15)
    • ►  března (22)
    • ►  února (22)
    • ►  ledna (20)
  • ►  2015 (255)
    • ►  prosince (16)
    • ►  listopadu (24)
    • ►  října (24)
    • ►  září (20)
    • ►  srpna (25)
    • ►  července (22)
    • ►  června (21)
    • ►  května (23)
    • ►  dubna (18)
    • ►  března (17)
    • ►  února (22)
    • ►  ledna (23)
  • ►  2014 (288)
    • ►  prosince (19)
    • ►  listopadu (23)
    • ►  října (22)
    • ►  září (24)
    • ►  srpna (24)
    • ►  července (25)
    • ►  června (24)
    • ►  května (25)
    • ►  dubna (26)
    • ►  března (28)
    • ►  února (24)
    • ►  ledna (24)
  • ►  2013 (286)
    • ►  prosince (24)
    • ►  listopadu (26)
    • ►  října (28)
    • ►  září (23)
    • ►  srpna (23)
    • ►  července (21)
    • ►  června (22)
    • ►  května (25)
    • ►  dubna (26)
    • ►  března (22)
    • ►  února (23)
    • ►  ledna (23)
  • ▼  2012 (273)
    • ►  prosince (23)
    • ►  listopadu (27)
    • ►  října (26)
    • ►  září (23)
    • ►  srpna (26)
    • ►  července (26)
    • ►  června (21)
    • ►  května (19)
    • ►  dubna (19)
    • ►  března (19)
    • ▼  února (22)
      • Oranžovošedé líčení + recenze na kulmu na řasy Pan...
      • OOTN - taneční počtvrté
      • Kovbojský makeup
      • Jak na oční linky - pro začátečníky - video
      • OOTD + FOTD - šedá & černá
      • Jak na francouzský cop na boku - video
      • Proměna Janča
      • OOTN - taneční potřetí + Japan style
      • Tip na skladování často používané kosmetiky - video
      • Péče o nehty - video
      • SAL 29 Perfect lips, balzám na hydrataci a zvětšen...
      • FOTD - Face of the Day :) - růžově
      • Rychlý Valentýnský makeup na poslední chvíli - video
      • OOTD - black&nude
      • Svatební makeup Blair Waldorf / Tip na valentýnské...
      • OOTD - růžová a zelená
      • Šampon Vichy Dercos proti lupům a vypadávání vlasů
      • Barbie růžovomodré líčení - video
      • OOTD nebo spíš OOTN :) - do tanečních podruhé
      • Moje běžné denní líčení
      • Kosmetika Essence - stíny, laky, lesky na rty, rtě...
      • OOTD - winter color blocking
    • ►  ledna (22)
  • ►  2011 (281)
    • ►  prosince (21)
    • ►  listopadu (21)
    • ►  října (23)
    • ►  září (20)
    • ►  srpna (25)
    • ►  července (30)
    • ►  června (34)
    • ►  května (51)
    • ►  dubna (42)
    • ►  března (12)
    • ►  února (2)
SLEDUJ MŮJ INSTAGRAM

Created with by ThemeXpose