25. vlog - #thelovelyhairsontrip #PLHziajatrip 3. den (Sopoty, Gdaňsk)

by - 16 srpna

Krásný nedělní večer vám všem,

tento týden jsem vám slíbila dva vlogy a tak po menších technických trablích, několikanásobném uploadu díky bouřkám se snad konečně zadařilo a já vám přináším náš poslední den v Polsku. Celý výlet jsme si užili na maximum a vy se v příštím týdnu těšte ještě na rozhovor s panem Ziajou na hlavním kanále a hlavně na tu slibovanou soutěž ♥.
 

Točíme na Olympus PEN EP-L7eshopy:
 
outfity: Sopoty vše z HM, šaty a náhrdelník večer také z HM, kabelka F&F, sandálky Deichmann
 

You May Also Like

7 komentářů

 1. Moc pěkný makeup ve videu :).. a téééda, ta výška na tom kole.. fíha! No, to by mě stálo hodně přemlouvání, ale věřím, že bych nakonec neodolala vidět to takhle z výšky. Nádherný výhled. :)

  OdpovědětSmazat
 2. Ahoj pěti když budeš tocit closet tour a update my make up colection

  OdpovědětSmazat
 3. Vse nejlepsi k dnesnimu svatku! Hodne spokojenosti. Lucie

  OdpovědětSmazat
 4. To je škoda, že nemáš ráda jantar, já zase všechny možný kameny miluju, je v nich energie, a vždycky jsem si z cest nějaký na památku přivezla, a moc ráda je nosím. Je vidět, že sis to užila, moc ti to přeji a zároveň ti přeji hodně dalších úspěchů. Moc si je zasloužíš, jsi úžasná. No, a na to kolo, nevím, jestli by mě někdo dokopal. Hezký, i když uplakaný den Peťulko.

  OdpovědětSmazat
 5. užasné.. tééda ty se máš :D
  terina98.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 6. Ahoj Péti, super vlog :-)! Shodou okolností letím do Gdansk tento pátek, tak už se moc těším :-). Úplně jsi mě navnadila:-).

  OdpovědětSmazat
 7. Skvělý vlog;) Já jsem byla na tom kole v Londýně a bylo to super;) Museli jste se mít skvěle, vypadalo to tam krásně, jak obchody tak i město.

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017