Párové Q&A na tělo - žárlivost,manželství,práce, děti, přestavba, uklízení, hádky, utrácení

by - 04 října

Krásný nedělní večer,

stejně jako každý víkend, i dnes vám přináším pohodové oddechové video z našeho vlogovacího kanálu. Tentokráte je trošku speciální při příležitosti 25. tis odběratelů na našem vedlejším vlogovacím kanále, který rozhodně odebírejte nejen pro více pohodových videí z našeho běžného života, ale také proto, že Míra slíbil něco speciálního k 50tis. odběratelů a jak ho tak znám, už teď seš děsím, co to bude, haha ☺.
Právě k příležitosti dosažení tak krásného čísla jsme se rozhodli, že zodpovíme vše, co vás o nás zajímá. Otázek se nám sešlo za chviličku tolik, že jsme nebyli schopni všechny v jednom díle zpracovat a tak přemýšlíme, že vybereme ještě další nejzajímavější a zodpovíme je příští týden ☺.
Vlogy a obecně společná videa nás neskutečně baví a vždy si u toho užijeme spoustu legrace a tak nás velice těší, že baví i vás a že nás v natáčení tak podporujete, moc vám za to děkujeme ♥.


moje líčení: Essence All about greys a rtěnka Milani embrace
lak: Miss Sporty Check matte 001eshopy:


You May Also Like

16 komentářů

 1. Ted jste mě opravdu rozesmáli. ,, Dělám si srandu, dostává uplně všechno. " To bude jeden lepší komentář než druhý. :-P
  klariinka0.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 2. Jste hrozně super! Pěkné upřímné odpovědi, naopak se mi Mírovo vtipkování líbí, však o nic nejde, ale každý ať si to chápe po svém no :). Jak se říká, co s chlapem, když nemá smysl pro humor, pro mě jedna z nepostradatelných věcí u drahé polovičky, tedy pokud nejde vyloženě o naprosto stupidní humor nebo o něco, co ponižuje ostatní, já jsem spíš na ten černý, morbidní a ironický :D.

  OdpovědětSmazat
 3. SUPER video, jsem se zasmála! Navíc my dnes zrovna slavíme 6. výročí svatby :-) A taky se hádáme jen kvůli uklízení, a to ani nejsem takový maniak jako Ty :-) Ať Vám to dlouho vydrží - s humorem jde opravdu všechno líp!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme a i my přejeme jen to nej a mnoho dalších společných let ♥

   Smazat
 4. Tak tohle mi zvedlo moji každopondělní #mondayagain mood =D, díky moc!!

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětSmazat
 5. Vaše video mě pobavilo :) Ráda se koukám na vaše videa, působíte symaticky a Míra je super chlap, líbí se mi jeho smysl pro humor :D :)

  OdpovědětSmazat
 6. Super video :)

  Jste opravdu moc sympaticky par :)

  xxx

  Cury in the City
  Instagram
  Fashion Paris & Prague

  OdpovědětSmazat
 7. Ahoj Péťo, asi to bude blbá otázka, ale jak děláš to že ti kosmetické firmy posílají svoje produkty zadarmo ? Také bych chtěla něco takhle vyzkoušet :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, já to nedělám nijak, firmy mne oslovují s tím, že by mi rády něco poslaly na vyzkoušení :).

   Smazat
 8. Akooo všetky palce hore Peti :D toto video si so mnou pozrel aj snúbenec a riadne sme sa zasmiali :D

  dawnielicious.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
 9. Jste krásný pár :)

  OdpovědětSmazat
 10. Já chci taky chlapa co by děti nepotřeboval!!!! Taky si úplně dokážu představit život bez nich a nejsou středem života!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně!!! Kde se pasou? Petra vyhrála v loterii.

   Smazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017