China Glaze Sexy silhouette

by - 14 května

Nějak nevím, co k tomu laku říct, měla jsem ho strašně ráda a ted jsem si ho nalakovala po delší době a nějak....prostě mě nenadchnul, najednou mi přijde takovej, já nevim, lacinej?
Lakuje se ale dobře, je to fuchsiová s fialovorůžovým shimmerem, jen teda schnul pekelně dlouho i se Seche, nevím, čím to......a taky se mi nějak nepodařil vyfotit, protože bylo zataženo, takže ani fotky nic moc, prostě celkově nic moc...:D. Jo a sexy mi teda nepřijde,mnohem víc sexy mi přijdou klasické červené krémovky než tohle, tak!


You May Also Like

2 komentářů

  1. Taky ho mám a už celkem dlouho, ale nikdy jsem ho nalakovaný neměla... Budu to muset napravit, protože mně se líbí moc a i mi přijde sexy :-) Pro mě jsou zas nudné ty červené, no :-)

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017