ELF Plum

by - 02 května

Od ELF laků jsem si toho opravdu moc neslibovala, vzhledem k ceně, ale přesto jsem tři laky objednala. Dneska vám ukážu odstín Plum. Jsou to fakt 100% švestkový povidla, takže kdo jste na sladké a máte rádi švestky, je to určitě dobrá volba, nicméně, mně moc nesluší a navíc mi evokuje podzim, takže to s ním asi moc dlouho nevydržím. Taky mi ta barva sama o sobě přišla malinko smutná, i když nudná určitě není, takže jsem ji orazítkovala zlatě Chinou Glaze 2030 a vytvořila si tak "kobercové nehty" :D, taky vám ten vzor připomíná koberec? :)
Co bych ale chtěla vyzdvihnout, je určitě aplikace a rychlost schnutí laku. Opravdu jsem nečekala moc, ale švestičky se nanášely skoro samy, štěteček není samozřejmě tak dokonalý jako u OPI nebo Chiny, ale rozhodně není špatný a navíc, ten lak opravdu bleskově schne a ačkoliv je maličko vodovější, tak bezvadně kryje ve dvou vrstvách, takže za mě určitě palec nahoru, je to za málo peněz hodně muziky a určitě vyzkouším i další barvy!

na slunci:
ve stínu:

You May Also Like

10 komentářů

 1. to razitkovani ti fakt jde, je to super!

  OdpovědětVymazat
 2. Opravdu šikulka, porazítkované nehtíky se mi moc líbí, budu se muset přiučit! :))

  OdpovědětVymazat
 3. zámecký koberec. vypadá to skvěle. ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to je nádhera, fakt :) máš úžasné nehty a ty tiskátka si asi taky pořídím ;D

  OdpovědětVymazat
 5. ten lak se mi barevně moc nelíbí, ale jak si ho orazítkovala tak to je fakt super :)

  OdpovědětVymazat
 6. děkuju holky, já razítkuju docela ráda, akorát na to většinou není tolik času,tak jen nalakuju a jdu :)....

  OdpovědětVymazat
 7. Líbí se mi to bez razítek i s razítky. :-) Mouni

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017