OPI I want to be a-lone Star

by - 04 května

Jojo, to by se mi fakt líbilo, být osamělá hvězda a víte co, ten lak tak opravdu vypadá, jako hvězda na noční obloze, to jsem dneska romatická,co....:). K laku, barva se mi líbí, je to taková svělá šedomodrá se stříbrným shimmerem, v lahvičce mi přijde víc šedá, na nehtech je více do šedomodra. Každopádně studená barva, docela mi evokuje mráz a zimu, což při včerejším počasí, kdy leckde sněžilo, se docela hodí. Aplikace byla celkem v pohodě, až na to, že v druhé vrstvě dělal díry. Nakonec jsem dala vrstvy tři plus Seche, což je na mě maximum, ale v těch 3 vrstvách kryje na 100%, takže spokojenost :).

na slunci:
ve stínu:

You May Also Like

4 komentářů

 1. nice polish ! xx the cookies
  www.samecookiesdifferent.blogspot.com
  share the feeling

  OdpovědětVymazat
 2. Brrr..
  ale je krásný! :-)
  Mám na zozname bledomodrý, ale bude v teplejšom odtieni..
  Každopádne závidím opi lak..jaa sa k nemu dostanem aj tu u nas! snad-nejako-niekedy :P

  OdpovědětVymazat
 3. vypadá dost dobře! přesně takovýhle typ laků a barev se mi líbí =)

  OdpovědětVymazat
 4. Připomíná mi Sag Harbor od Essie, který se mi v lahvičce taky moc líbil, ale na mých nehtech vypadal už né tak vábně :)

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Komentáře jsou moderované tzn. objeví se až po schválení! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!

Instagram

Follow Me
Všechny mé fotografie, text, videa a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Obsah blogu nemůže být žádným způsobem použit nebo kopírován bez mého souhlasu. Petra Vančurová ©2011-2017 All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission. Petra Vančurová ©2011-2017